Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM
Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Yazdırılabilir Sürüm

+- Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM (http://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Korea-Fans Special (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-special.html)
+--- Forum: Korea-Fans Meetings (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-meetings.html)
+---- Forum: 2011 Meetings & Activities of Korea-Fans (http://www.korea-fans.com/forum/forum-2011-meetings-activities-of-korea-fans.html)
+---- Konu: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting (/konu-korea-fans-hatay-7-bulusmasi-korea-fans-hatay-7th-meeting.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - anamaya - 26-12-2011

Seni gidi künefeci seni. Istanbuldayken yemis , çok begenmis Sam.. Bu arada yeni efsanemize bir welcome
[Resim: dscn3055s.jpg]
[Resim: dscn3056.jpg]
[Resim: dscn3058uw.jpg]

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - anamaya - 26-12-2011

[Resim: dscn3059n.jpg]
[Resim: dscn3060y.jpg]
[Resim: dscn3061.jpg]

Zavallicik.. Eminim bütün gece sirtin agrimistir.. Ne dayakdi o beUndecided

[Resim: dscn3062.jpg]
[Resim: dscn3065g.jpg]
[Resim: dscn3066w.jpg]

[Resim: dscn3067e.jpg]
[Resim: dscn3068y.jpg]
[Resim: dscn3069k.jpg]

[Resim: dscn3070e.jpg]
[Resim: dscn3071j.jpg]
[Resim: dscn3072n.jpg]
[Resim: dscn3073e.jpg]

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Baseka - 26-12-2011

(25-12-2011, Saat: 20:27)kimbumhyun demiş ki:
(25-12-2011, Saat: 18:22)Baseka demiş ki:
(25-12-2011, Saat: 12:43)seyhan demiş ki:
(25-12-2011, Saat: 1:09)Baseka demiş ki: Seyhan abla Samuel'de bizimle geldi simdi ona da tesekkür edelim, garibim zaten nasil islandi ya. Di mi Hacer abla..Ay bide ingilizce konusma çabalarimiz. öldüm yani. Biggrin
Söyle bi laf geçti aramizda, Sam dedi ki "Ben amerikalilarla sizleri ayirt edemem" gibisinden. ben de yapistirdim cevabi. "Ben de korelilerle japonlari ayirt edemiyorum" felan diye. ay nasil güldük ona Biggrin
Neyse, Sam bizim yeni BFF'imizdir beyler! Biggrin
Yalniz çok kalabalikti bugün o yüzden ben birak bütün Korea-Fans'la tanismak 8 kisi olan korelilerin tamamiyla bile tanisamadim.
Tanisamadigim konusamadigim "Selam ben Basak" diye el sallamadigim tüm arkadaslarimdan özür diliyor, fotograflari merakla bekliyorum

Evet Samuel'e de tesekkür etmek lazim.Yakup Bey ve esine de çocuklari hastaydi.Hatta Yecu'nun atesi bir ara 40 dereceye kadar çikti.Onlar hastaneye gitmek zorunda kaldilar.Bizde konuklarla basbasa.Sayimizi görünce Yakup bey bu kadar kalabalik olacagini beklemiyorduk dedi.Yemekler yetmeyecek diye endise ettiler ama herkese yetti.Seda ve Sema'nin getirdigi lokumlara bayildilar.Fotograflari bekliyorum.Anamaya çok fotograf çekmisti.Nazlican da öyle kizlar nerdesiniz ?

Yecu'yu gördüm ben bugün, igne vermis doktor birde surup vermis. Iyi görünüyordu ama ^^
Neyse biz bugün kilisedeki törene gittik. Dans gösterileri çok hostu ^^ Bayanlardan birinden sonradan duyduguma göre, -ki yanlis anlamadiysam.. Dansta "Türkiye" yaziyorlarmis, öyle birseymis.
Ismimi unutmamislar yalniz çok sevindim Biggrin

ah çok güzel !
ben bugün geldim kilisenin önüne tam içeriye geçiyorduk arkadasimla son anda böyle bir çekingenlik oldu giremedim içeriye.
senin adina çok sevindim Biggrin
bir sey sorcagim.
aceba burda nerede kalacaklarmis ? bizim de katilaabilciegimiz gezi etkinlikleri falan olacak miymis biliyor musun ?

3 gün boyunca cafede ve Yakup beyin evinde olacaklarmis. Yani gidip görmeniz mümkün. Tahminimce Özgür abi'ye söylerseniz "nerde bizim koreliler" diye, ulasabilirsiniz Biggrin
Gezi olayini bilmiyorum, tek bildigim suan babami ikna etmek için ne kadar çaba harcadigim. Ikna edersem Cuma gecesi bizde kalicaklar. Insallah ya.
Neyse yanlis hatirlamiyorsam 2 hafta daha buradalar. umarim yanlis hatirlamiyorumdur Biggrin Burdan Gaziantebe gideceklermis.

Bösra! ne yazdin?

Hacer abla! inanmioyurm sana. Fotograflarimi koyma demistim... Sad((
Çok çirkin çikmisim bu seferki fotograflarda ben Biggrin
Yalniz bizim Sam hiç fotojenik degil ha Biggrin

Benim makinemden çikan bunlar Biggrin Nazlican da çekmisti çok güzel fotolar. Nazlican bekliyoruz o fotolari.. Çok eglenceli oyunlar oynadik.. HAtta birinde öyle bir korktum ki, yok ona korkmazk denmez resmen dehsete düstüm, rengimin attigini hissettim hysterical Sam, beni isaret etti, sagimdaki solumdaki kisiler voo mu vuu mu uu mu ne dediklerini anlamadim da ellerini kaldirip bi bagirdilar, gözlerim açikken gördügüm ender kabuslardandi.. hysterical Mahvettiler resmen beni, biraktim oyunu.. O korku bana ömür boyu yeter.hysterical Gelelim su künefe olayina ablacim hiç önemli degil, oldukça eglenceliydi biizm için. Sam'in BAsaga cevap veremedigi o halini hiç unutmayacagim.. Cidden çok komikti.. Baska ne vardi, unuttum.. Aklima gelirse yazarim.. Bir de ilk kez gördügüm arkadaslar vardi, tanisamadik o kalabalikda.. Hepiniz yeniden hosgeldiniz Biggrin

(26-12-2011, Saat: 11:55)Baseka demiş ki: 3 gün boyunca cafede ve Yakup beyin evinde olacaklarmis. Yani gidip görmeniz mümkün. Tahminimce Özgür abi'ye söylerseniz "nerde bizim koreliler" diye, ulasabilirsiniz Biggrin
Gezi olayini bilmiyorum, tek bildigim suan babami ikna etmek için ne kadar çaba harcadigim. Ikna edersem Cuma gecesi bizde kalicaklar. Insallah ya.
Neyse yanlis hatirlamiyorsam 2 hafta daha buradalar. umarim yanlis hatirlamiyorumdur Biggrin Burdan Gaziantebe gideceklermis.

Bösra! ne yazdin?

Çok çirkin çikmisim bu seferki fotograflarda ben Biggrin
Yalniz bizim Sam hiç fotojenik degil ha Biggrin
Ben senin parmaklarinin üzerine kalkip da fotograf çekme çabalarin için koydum hayatim o resimleri.. Yani o kadar çabaladin, o kadar ugrastin görünmek için o karade, simdi emeklerini hiçe sayamam.. Tas olurum mazallah hysterical

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Baseka - 26-12-2011

(26-12-2011, Saat: 11:56)anamaya demiş ki: Benim makinemden çikan bunlar Biggrin Nazlican da çekmisti çok güzel fotolar. Nazlican bekliyoruz o fotolari.. Çok eglenceli oyunlar oynadik.. HAtta birinde öyle bir korktum ki, yok ona korkmazk denmez resmen dehsete düstüm, rengimin attigini hissettim hysterical Sam, beni isaret etti, sagimdaki solumdaki kisiler voo mu vuu mu uu mu ne dediklerini anlamadim da ellerini kaldirip bi bagirdilar, gözlerim açikken gördügüm ender kabuslardandi.. hysterical Mahvettiler resmen beni, biraktim oyunu.. O korku bana ömür boyu yeter.hysterical Gelelim su künefe olayina ablacim hiç önemli degil, oldukça eglenceliydi biizm için. Sam'in BAsaga cevap veremedigi o halini hiç unutmayacagim.. Cidden çok komikti.. Baska ne vardi, unuttum.. Aklima gelirse yazarim.. Bir de ilk kez gördügüm arkadaslar vardi, tanisamadik o kalabalikda.. Hepiniz yeniden hosgeldiniz Biggrin

"Yeah you are right right" ay nasildi ama ya o
Ayrica, sen nasil unutursun dibidibidip'imizi!! sam bana dibidibidip demeye basladi artik, Pasak ve Künefe'den sonra dibidibidip'te oldum! Biggrin
Künefe kisminda Hacer abla'ya katiliyorum, çok eglendik biz

(26-12-2011, Saat: 12:01)anamaya demiş ki:
(26-12-2011, Saat: 11:55)Baseka demiş ki: 3 gün boyunca cafede ve Yakup beyin evinde olacaklarmis. Yani gidip görmeniz mümkün. Tahminimce Özgür abi'ye söylerseniz "nerde bizim koreliler" diye, ulasabilirsiniz

Bösra! ne yazdin?

Çok çirkin çikmisim bu seferki fotograflarda ben
Yalniz bizim Sam hiç fotojenik degil ha
Ben senin parmaklarinin üzerine kalkip da fotograf çekme çabalarin için koydum hayatim o resimleri.. Yani o kadar çabaladin, o kadar ugrastin görünmek için o karade, simdi emeklerini hiçe sayamam.. Tas olurum mazallah

Ben Chris'in fotograflarini çekmek için parmak ucumda durdum sadecee!! Sad
Sanki boyum kisa gibi konusuyo ya küstüm hih!! Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - denizgözlü - 26-12-2011

Çok eglenceli bir bulusma olmus...Insallah yozgat bulusmasi da iyi geçer...