Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM
Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Yazdırılabilir Sürüm

+- Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM (http://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Korea-Fans Special (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-special.html)
+--- Forum: Korea-Fans Meetings (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-meetings.html)
+---- Forum: 2011 Meetings & Activities of Korea-Fans (http://www.korea-fans.com/forum/forum-2011-meetings-activities-of-korea-fans.html)
+---- Konu: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting (/konu-korea-fans-hatay-7-bulusmasi-korea-fans-hatay-7th-meeting.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Maria - 25-12-2011

Bugün ögrendigim üç Kore oyunu: Halli Galli, Yut, Dibi dibi dip. Biggrin
Halli Galli oynamasi çook güzel. ^^ Yut'u dünya gözümle de gördüm çok sükür ama yine de pek bir sey anlamadim, zor geldi... Dibi dibi dip de çok eglenceli. Ama sadece izledim hehe.

Gruptan Uram bana liseli bir arkadasim olan Bahar'i hatirlatti. Her gördügüne "Merhaba, ben Uram" demesi sayesinde ilk konusugum kisi o oldu. Biggrin Bu grup gerçekten çok ilginç bir grup ve de çok sempatik hem de çok renkli. Biggrin Çok farkli karakterde kisiler var. Uram herkese merhaba diyor, Samuel (Korece adini unuttum Biggrin) her nedense Koreli gibi degil. Biggrin Karakter olarak Amerikali sanki. Biggrin Ingilizcesi de güzeldi. Yakup Bey her zamanki gibi espriyi patlatti tabii. BiggrinBiggrinBiggrin "19 yasinda olan var mi 19? 19 yasindakiler el kaldirsin" dedi meger 19 yasinda biri varmis, ondan diyormus. :p Benzetmek biraz garip olacak ama F4'ten birini geçirir gibi geçirdi içeri. Aslinda bunu Basak'a sormak gerek. :P

Neyse, Kizlardan bir tanesi vardi ama adini sormayi unuttum, tarih ögretmeni. Bana bir Kore hikayesi anlat dedim Lee Sun Shin, Sejong aklina gelen ilk isimler oldu. Korece bildigim birkaç seyi söyledim hehe. Çok sasirdilar ama sonra basladilar Korece konusmaya. Ben de "biraz biiyorum" dedim. Biggrin Minji hocaya da ayrica tesekkür etmek gerek. Smile

Ahh tabii yaa, nasil da unuttum. Koreliler bizim için yemek yaptilar. Ama yemeklerin adlarini tam hatirlayamiyorum... Pilav vardi Bikimbap miydi adi bir de yaninda yumurtali bir yemek vardi onu hiç hatirlamiyorum...

Hacerrr. Biggrin Kapinin arkasindan birden bire çikisin ve fotograf çekisin güzeldi, begendim. :P Ama nasil çiktigima bakamadim, kötüyse koyma foruma. Biggrin

Bugünkü bulusma gerçekten harikaydi ama ben biraz keyifsiz olunca erken kalktim ve pek kimseyle konusmadim. Yine de insallah sonraki bulusmalar da böyle renkli ve güzel geçer. ^^ Seyhan ablaya tesekkürler. ^^

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - kimbumhyun - 25-12-2011

Bulusma gerçekten çok güzeldi ^^
Çok eglendik
gelen grup da çok sempatik sicak kanliydi Biggrin
Bize yemek yaptilar, kore oyunlari oynadik, fotograf çekildik ve bize sarki söylediler harikaydi.
Ben 3.20 de çiktim sanirim.
sonuna kadar kalan oldu mu ?
ne yaptiniz merak ettim Biggrin
bir de benim telefonum çok kötü fotograf çektigi için ben fotograf çekemedim. eger çeken varsa bana öm gönderebilirle mi ? msn den göndersen,z o fotograflari ?

son olarak bugün için herkese tesekkürler ^^

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - seyhan - 25-12-2011

(25-12-2011, Saat: 1:09)Baseka demiş ki: Seyhan abla Samuel'de bizimle geldi simdi ona da tesekkür edelim, garibim zaten nasil islandi ya. Di mi Hacer abla Biggrin Ay bide ingilizce konusma çabalarimiz. öldüm yani. Biggrin
Söyle bi laf geçti aramizda, Sam dedi ki "Ben amerikalilarla sizleri ayirt edemem" gibisinden. ben de yapistirdim cevabi. "Ben de korelilerle japonlari ayirt edemiyorum" felan diye. ay nasil güldük ona Biggrin
Neyse, Sam bizim yeni BFF'imizdir beyler! Biggrin
Yalniz çok kalabalikti bugün o yüzden ben birak bütün Korea-Fans'la tanismak 8 kisi olan korelilerin tamamiyla bile tanisamadim.
Tanisamadigim konusamadigim "Selam ben Basak" diye el sallamadigim tüm arkadaslarimdan özür diliyor, fotograflari merakla bekliyorum Biggrin

Evet Samuel'e de tesekkür etmek lazim.Yakup Bey ve esine de çocuklari hastaydi.Hatta Yecu'nun atesi bir ara 40 dereceye kadar çikti.Onlar hastaneye gitmek zorunda kaldilar.Bizde konuklarla basbasa.Sayimizi görünce Yakup bey bu kadar kalabalik olacagini beklemiyorduk dedi.Yemekler yetmeyecek diye endise ettiler ama herkese yetti.Seda ve Sema'nin getirdigi lokumlara bayildilar.Fotograflari bekliyorum.Anamaya çok fotograf çekmisti.Nazlican da öyle kizlar nerdesiniz ?

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - seyhan - 25-12-2011

[Resim: dscf0075w.jpg]

Nayuko fotograflar için tesekkürler.Meshur Samuel...Fotografta eli çenesinde olan delikanliBiggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - nayuko - 25-12-2011

[Resim: dscf0106i.jpg]

[Resim: dscf0098p.jpg]

[Resim: dscf0094a.jpg]

[Resim: dscf0092u.jpg]

[Resim: dscf0091g.jpg]

[Resim: dscf0084jh.jpg]

[Resim: dscf0109v.jpg]

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Baseka - 25-12-2011

(25-12-2011, Saat: 12:43)seyhan demiş ki:
(25-12-2011, Saat: 1:09)Baseka demiş ki: Seyhan abla Samuel'de bizimle geldi simdi ona da tesekkür edelim, garibim zaten nasil islandi ya. Di mi Hacer abla Biggrin Ay bide ingilizce konusma çabalarimiz. öldüm yani. Biggrin
Söyle bi laf geçti aramizda, Sam dedi ki "Ben amerikalilarla sizleri ayirt edemem" gibisinden. ben de yapistirdim cevabi. "Ben de korelilerle japonlari ayirt edemiyorum" felan diye. ay nasil güldük ona Biggrin
Neyse, Sam bizim yeni BFF'imizdir beyler! Biggrin
Yalniz çok kalabalikti bugün o yüzden ben birak bütün Korea-Fans'la tanismak 8 kisi olan korelilerin tamamiyla bile tanisamadim.
Tanisamadigim konusamadigim "Selam ben Basak" diye el sallamadigim tüm arkadaslarimdan özür diliyor, fotograflari merakla bekliyorum Biggrin

Evet Samuel'e de tesekkür etmek lazim.Yakup Bey ve esine de çocuklari hastaydi.Hatta Yecu'nun atesi bir ara 40 dereceye kadar çikti.Onlar hastaneye gitmek zorunda kaldilar.Bizde konuklarla basbasa.Sayimizi görünce Yakup bey bu kadar kalabalik olacagini beklemiyorduk dedi.Yemekler yetmeyecek diye endise ettiler ama herkese yetti.Seda ve Sema'nin getirdigi lokumlara bayildilar.Fotograflari bekliyorum.Anamaya çok fotograf çekmisti.Nazlican da öyle kizlar nerdesiniz ?

Yecu'yu gördüm ben bugün, igne vermis doktor birde surup vermis. Iyi görünüyordu ama ^^
Neyse biz bugün kilisedeki törene gittik. Dans gösterileri çok hostu ^^ Bayanlardan birinden sonradan duyduguma göre, -ki yanlis anlamadiysam.. Dansta "Türkiye" yaziyorlarmis, öyle birseymis.
Ismimi unutmamislar yalniz çok sevindim Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Useobwa*-* - 25-12-2011

Hepsine öyle bir uzun mesaj atmisim ki ahaha Biggrin
okumak isteyen var mi?

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - kimbumhyun - 25-12-2011

(25-12-2011, Saat: 23:36)Useobwa*-* demiş ki: Hepsine öyle bir uzun mesaj atmisim ki ahaha Biggrin
okumak isteyen var mi?

ne mesaji anlayamadim Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Useobwa*-* - 26-12-2011

(25-12-2011, Saat: 23:53)kimbumhyun demiş ki:
(25-12-2011, Saat: 23:36)Useobwa*-* demiş ki: Hepsine öyle bir uzun mesaj atmisim ki ahaha Biggrin
okumak isteyen var mi?

ne mesaji anlayamadim Biggrin

Çikarken e-mail adreslerini aldim ya Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - kimbumhyun - 26-12-2011

ah dogru ben en sonuna kadar kalamadim görmedim dolayisiyla ^^
senden bir sey rica edebilir miyim o zaman ?
christpherin adresini aldim o da benimkini aldi ama ben bendekinin dogrulugundan emin degilim.
bana öm ile onun e mail adresini gönderir misin ?