Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM
Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Yazdırılabilir Sürüm

+- Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM (http://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Korea-Fans Special (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-special.html)
+--- Forum: Korea-Fans Meetings (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-meetings.html)
+---- Forum: 2011 Meetings & Activities of Korea-Fans (http://www.korea-fans.com/forum/forum-2011-meetings-activities-of-korea-fans.html)
+---- Konu: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting (/konu-korea-fans-hatay-7-bulusmasi-korea-fans-hatay-7th-meeting.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - seyhan - 20-12-2011

(18-12-2011, Saat: 19:25)Useobwa*-* demiş ki: Seyhan abla ya benim bir arkadasim bizde kalsinlar diyor. en fazla iki kisi ve istedikleri kadar. olur mu?

30 Aralik cuma günü alip 31 Aralik cumartesi yada 1 Ocak'ta getirebiliriz.2 Ocak'ta Kore'ye dönecekler.Ayrintilari Cumartesi konusuruz.Smile

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - fatosss - 20-12-2011

Hatay bulusmasina katilacagim bir gün sizlerle tanismayi çok istiyorum ama bu bulusmaya katilamam finaller yaklasti. :=(

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - seyhan - 20-12-2011

(20-12-2011, Saat: 14:06)fatosss demiş ki: Hatay bulusmasina katilacagim bir gün sizlerle tanismayi çok istiyorum ama bu bulusmaya katilamam finaller yaklasti. :=(

Finallar daha önemli.Bizde bulusma çok.Koreli grup da çok..Biggrin Her zaman bekleriz.Onay

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Useobwa*-* - 21-12-2011

(19-12-2011, Saat: 12:18)anamaya demiş ki:
(18-12-2011, Saat: 19:25)Useobwa*-* demiş ki: Sg wannabe'yi hala dinlemedim desem bana kamikaze ile dalmazsin heralde Biggrin sarki sözüde getiricem. birlikte okuruz artik.

Çok hosuna gitti herhalde sana kamikaze dalisi yaparim demem Biggrin sen iste o da olur hysterical

Kesinlikle çok hosuma gitti Biggrin Ama istersen öpebilirsin de beni Biggrin

(20-12-2011, Saat: 0:30)seyhan demiş ki:
(18-12-2011, Saat: 19:25)Useobwa*-* demiş ki: Seyhan abla ya benim bir arkadasim bizde kalsinlar diyor. en fazla iki kisi ve istedikleri kadar. olur mu?

30 Aralik cuma günü alip 31 Aralik cumartesi yada 1 Ocak'ta getirebiliriz.2 Ocak'ta Kore'ye dönecekler.Ayrintilari Cumartesi konusuruz.Smile

Oo süper yaa tamam ablacim tesekkürler ^^
evet konusuruz bulusmada. bi aksilik olmazsa gelicem insallah.
Bizimkiler umarim son anda karar degistirmez :/ çok yaparlar bunu

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - biomesra - 22-12-2011

Biraz garip bisey diyecegim :

Etkinlige gelmek istiyorum ama ben hiç bir kimseyi tanimiyorum. Mesela sizde beni tanimiyorsunuz .
Kafeye gidince ben sizi nerden taniyacagim, nasil tanisacagiz ~

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Baseka - 22-12-2011

Sen gel orda hemencecik tanisirsin. Yanina damlayip "Selam ben Basak" diye el sallayan biri mutlaka olacaktir. Biggrin
Ayrica, zaten sen kafeye geldiginde "Bulusma için geldim" dersen bize yönlendirirler seni. Biggrin

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - anamaya - 23-12-2011

(22-12-2011, Saat: 20:02)biomesra demiş ki: Biraz garip bisey diyecegim :

Etkinlige gelmek istiyorum ama ben hiç bir kimseyi tanimiyorum. Mesela sizde beni tanimiyorsunuz .
Kafeye gidince ben sizi nerden taniyacagim, nasil tanisacagiz ~

Biggrin Biz de ilk bulusmada birbirimizi tanimiyorduk, ama hemen kaynastik Biggrin Elinde fotograf makinasiyla sagda solda dolasan birini de görürüsen bil ki o da benim hysterical Kesinlikle gelmelisin Onay

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Baseka - 23-12-2011

En çok fotograf makinesinin önüne atlayanda benim :P

Bu arada Seyhan abla, geçen bulusmaya son anda gelen 4 arkadas vardi ya, sana iletmemi istediler 2si geliyormus yarin. Nicklerini unuttum ama suan. Gelecekler ama haberin olsun Biggrin
Ayrica biz napicaz bu korelilere ya, plan program yapmadik.

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Maria - 24-12-2011

Gelirken para getirin bir seyler alirsiniz... Biggrin
Seyhan abla senin kitaplari da getirecegim. Smile

RE: Korea-Fans Hatay 7. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 7th Meeting - Hongstar Lady - 24-12-2011

- - - - - -

Son dakikada bir aksilik çikmazsa bende gelecegim insallah. .
Çok heyecanliyim. Umarim güzel bir etkinlik olur
~