Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM
Mengen Aşçılar Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi İle Kore Cumhuriyeti Anlaşma - Yazdırılabilir Sürüm

+- Korea-Fans.com - KOREA & TURKEY FRIENDSHIP FORUM (http://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: KOREA (한국) (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-54620-44397.html)
+--- Forum: Korea's Relationship with Turkey (http://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-s-relationship-with-turkey.html)
+---- Forum: Education Relations In The Field (http://www.korea-fans.com/forum/forum-education-relations-in-the-field.html)
+---- Konu: Mengen Aşçılar Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi İle Kore Cumhuriyeti Anlaşma (/konu-mengen-ascilar-anadolu-otelcilik-ve-turizm-meslek-lisesi-ile-kore-cumhuriyeti-anlasma.html)Mengen Aşçılar Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi İle Kore Cumhuriyeti Anlaşma - özgü - 31-07-2009

Kore Cumhuriyeti’nin Kore Gıda Enstitüsü tarafından okulumuza yapılan ziyaretler neticesinde okulumuzla bir tanışma ve dayanışma anlaşması imzalanmıştır. İki ülkenin karşılıklı mutfak kültürlerinin tanıtılması ve bilgi paylaşımı anlamında yapılan anlaşma yeminli mütercim Shi Woon Choi (Şahin) tarafından Türkçeye çevrilerek her iki ülkenin diliyle imza altına alınmıştır. Anlaşma için Enstitü Müdürü Moo Ha Lee beraberinde iki bilim adamı, Myungki Lee ve Woongji Cho 25.06.2009 tarihinde okulumuzu ziyaret etmişlerdir. Misafirlerimizle, İlçe Mili Eğitim Şube Müdürü Recai Yörük, Okul idarecileri ve yemek pişirme öğretmenlerimizin katıldığı öğle yemeğinden sonra işbirliği anlaşması imzalanmıştır. İmza töreninin arkasından Kore turşusu (kimçi) öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından tadılarak bir anket çalışması yapılmıştır. Sıcak bir ortamda geçen bir günlük program sonunda misafirlerimizi tekrar beklemek üzere yolculadık.


RE: Mengen Asçilar Anadolu Otelcilek ve Turizm Meslek Lisesi Ile Kore Cumhuriyeti Anlasma - ceren_yung - 31-07-2009

Paylasim için tesekkürler. Smile


RE: Mengen Asçilar Anadolu Otelcilek ve Turizm Meslek Lisesi Ile Kore Cumhuriyeti Anlasma - özgü - 31-07-2009

(31-07-2009, Saat: 18:46)ceren_yung demiş ki: Paylasim için tesekkürler. Smile

Önemli degil.


RE: Mengen Asçilar Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Ile Kore Cumhuriyeti Anlasma - Koreli Nur - 10-09-2010

Paylasim için tesekkürler..! Onay