Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeoju Premium Outlets
Yeoju Premium Outlets

Yeoju Premium Outlet, lüks markalarin bulundugu bir alis veris merkezidir. Bir Amerikan outlet merkezini model alinarak yapilmistir ve Armani, Burberry, Diesel, Gucci ve Marc Jacobs gibi 120 popüler marka magazaya sahiptir. Hepsi de indirimli ürünler satar. Magazalarin %80'ni uluslararasi markalari olusturur. Fakat outlet merkezinde Bean Pole gibi yüksek kalitede Kore markalarini da bulmak mümkündür.

Yeoju Outlet Center, güzel bir manzaraya sahiptir. Böylece alisveris yapanlar çevrede dolasmaktan ve çevreyi incelemekten hoslanacaklardir.

[Resim: yeoju.jpg]

Adres: San 15-1 Sanggu-ri, Yeoju-eup, Yeoju-gun, Gyeonggi-do, Korea
Tel.: 031-880-1234
Website:>>> www.premiumoutlets.co.kr

[Resim: imagescap1jbyf.jpg]

English

Yeoju Premium Outlet center is one of the best places in Korea for luxury brand shopping. It is modeled on an American outlet center and has over 120 popular brand name shops, such as Armani, Burberry, Diesel, Gucci, and Marc Jacobs, all selling discounted merchandise. 80% of the shops are international brands, but you can also find high-quality Korean brands, such as Bean Pole, at this outlet center.

The grounds of Yeoju Outlet Center have been beautifully landscaped so shoppers will enjoy strolling around the area while they browse the shops.
Alıntı
[Resim: 36521865.jpg]

[Resim: 20070601001101.jpg]
Alıntı
[Resim: 228566image21.jpg]

[Resim: 749133image21.jpg]

[Resim: 749164image21.jpg]

Alıntı
[Resim: 749166image21.jpg]

[Resim: 1247891image21.jpg]
Alıntı
[Resim: 1247899image21.jpg]

[Resim: 1247902image21.jpg]
Alıntı
Izmir'de "Forum Bornova" isimli bir yer vardi. Ayni oraya benziyor... Resimlere bakinca aklima direk orasi geldi... Orada da bir sürü magaza var. Çok güzel bir yer. Onay

Burasi da çok güzelmis.
Tanitim için tesekkür ederiz... Alkis
[Resim: bfl1za.jpg]
❤❤RAIN / 비❤❤ Se7en / A+ / Changjo / ELF / VIP / TripleS / Boice / Inspirit / Hottest

Alıntı
Çok güzel bir manzarasi var çok lüks görünüyor. Paylasimin için tesekkürler.
Alıntı
Hilmi abi çok güzel bir yermis burasi paylasim çok hos. Tesekkürler.Smile
[Resim: cf2f03b4.gif]

[spoiler]MBLAQ
F o r e v e r ~ ♥

[Resim: 3103a9fa.gif]

Your slit eyes which take me from myself..
K J H ♥[/spoiler]

Alıntı
Gerçekten manzarasi çok güzel, sadece alisveris degil, gezmek için bile gidilir.
Tanitim için tesekkürler.
Alıntı
Alisveris merkezi diyince üstünün kapali oldugunu düsünmüstüm ama açikmis, bir bina içinde toplamamislar. Gezerken eglenecegim bir yer gibi gözüküyor ayrica çok da temiz tanitim ve resimler için tesekkürler Hilmi Abi. Smile

Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise