Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 2 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türk'ün Gözüyle Kore'de Yaşamak
Yazar Mesaj
moryel28 Çevrimdışı
Member : 회원
*

Rep Puanı: 1
RE: Türk'ün Gözüyle Kore'de Yasamak
bende çok merak ettim...
01-03-2011 15:45
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
tomurcuk Dışarıda
저는 당신이 그리워요
*

Rep Puanı: 133
Bomba gibi geliyorsun ablam benim ya Opucuk Surprizini acaip merak ediyorum Abaza

Anamaya'm Soul Mate....<3<3 FOREVER <3<3

BOOHWAL'IN MUHTESEM DONUSU
01-03-2011 17:16
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
LHK-_-selin Çevrimdışı
♥ P R I M A D O N N A ♥ A R M Y ♥
Korea-Fans Representative

Rep Puanı: 104
Simdiden heyecanladim. Abaza
Süpriz ne acaba çok merak ediyorum. Biggrin

[Resim: mmnqm6u.gif]
01-03-2011 18:53
z.seda Çevrimdışı
*

Rep Puanı: 5
hadi bakalim Smile) hülya abla bekliyoruz....
01-03-2011 19:35
kumru_ik Çevrimdışı
AZIADDICTS! All Day!
*

Rep Puanı: 58
Paylastiginiz tüm resimler ve bilgiler için gerçekten çok tesekkürler Hülya ablacimOnayOnay Kore hakkinda, orada yasayan bir türkten bilgi almak çok iyiydi artik bazi seyler hakkinda önyargili degilim..

Herkes yemekleri yiyemeyeceginden sikayet etmis..Bana da nedense öyle geliyor. Yasamak niyetli gidilse illaki alisilir ama ben yiyebilecegimden emin degilimBiggrin

Bu arada süprizi cidden merak ettim bendeOnay

♥♥ SS501 ♥♥
[Resim: ss501yarsma.png]
♥ ƤƛƦƘ ʝƲƝƓ MƖƝ♥

♥C.N.BLUE♥
01-03-2011 19:45
sincity Dışarıda
-MeRocan-
*

Rep Puanı: 362
Bu süpriz ne zaman açiklanacak ki? Biggrin Meraktan ölecegim.Abaza

V.I.P ~~ BLACK JACK

01-03-2011 20:26
Minra Dışarıda
*

Rep Puanı: 52
Bende meraklandim Hülya abla.Sürpriz neSmile
01-03-2011 20:41
puduhepa1307 Çevrimdışı
오빠 나 좀보세요!...
*

Rep Puanı: 539
merakla bekliyoruz hülya abla

[Resim: v5e.gif]
현빈 오빠 내 오빠야! ㅋㅋㅋ
Twitter & KAYAGEUM & Website
02-03-2011 1:09
flysari Dışarıda
evli,mutlu ve cocuklu

Rep Puanı: 137
Sizi fazla bekletmeden hemen surprizimi açiklayayim. Dün kore'de büyük bir senlik vardi. Kore'nin kurtulusunun 92.yildönümü dolayisiyla Seojong Sarayi'na gittik esimle. Ilk önce size bugünle ilgili internetten buldugum haberi ekleyeyim : "Güney Kore, 1 Mart Bagimsizlik Hareketi’nin 92. yildonümünü büyük cosku ile kutladi. Baskent Seul'de sabah saatlerinde Seajong Kültür Sarayi’nda, Gün...Güney Kore, 1 Mart Bagimsizlik Hareketi’nin 92. yildonümünü büyük cosku ile kutladi. Baskent Seul'de sabah saatlerinde Seajong Kültür Sarayi’nda, Güney Kore Devlet Baskani Lee Myung-bak’in da katildigi Bagimsizlik Günü töreni düzenlendi. Tören 1919’da deklare edilen Bagimsizlik Bildirgesi’nin okunmasi ile basladi. Ardindan Devlet Baskani Lee, Bagimsizlik Hareketi’nin liderlerinden 5 kisinin torunlarina devlet ödülü verdi ve 1 Mart ile alakali konusma yapti. 1919 senesinde basta Türkiye olmak üzere bir çok milletin bagimsizlik hareketlerinin basladigina dikkat çeken Baskan Lee, "Halkimiz büyük kararlilik ve beraberlik içinde bagimsizlik hareketini baslatti ve Japon esaretine baskaldirdi. O zamanki ruh hemen basariya ulasmis olmasa da, bugün bizi buralara getirdi." diye konusma yapti. Konusmasinda Güney Kore’nin bugün geldigi duruma deginen Baskan Lee, "Artik kimsenin esaretinde degiliz. Üstüne üstlük bu gün teknoloji ve yesil enerji gibi alanlarda dünyada zirvelerdeyiz. Artik dünyanin gidisatina yön veren ülkelerden biri olmanin zamani gelmistir." dedi. HYUNDAI’YE MINI PROTESTO Kültür Sarayi’nda kutlama töreni bittikten sonra disari çikanlari mini sürpriz bekliyordu. Okullarinin karsisinda Hyundai’nin alisveris merkezinin insa edilmesine karsi çikan üniversite çalisani, tek kisilik gösteri yapti. 'Defol Hyundai' diye bagiran gösterici, kutlama töreninden çikan üst düzey görevlilerin olaya el atmasini istedi. JONGGAK MEYDANI’NDA GELENEKSEL GONG VURULDU Bu arada kutlamalar çerçevesinde Bagimsizlik Hareketi’nin basladigi Jonggak’in ileri gelenleri geleneksel Kore kiyafetleriyle Insadong’dan Jonggak Meydani’na dogru, geleneksel "gongu" vurmak için temsili bagimsizlik yürüyüsü yapti. Basini Seul Belediye Baskani Lee Se-hun, Jonggak Hannara Partisi Milletvekili Ha Jin olmak üzere ve Seullü siyasilerin çektigi topluluk, saat 12’den önce Jonggak Meydani’ndaki Gong’a vardi. Bagimsizlik marslari esliginde saat tam 12’de, Seul Belediye Baskani Lee Se-hun Jonggak Gongu’nu diger siyasilerle beraber vurdu. " Haber alintidir.
Biz çok erken gidemedik saat 1 gibi oradaydik.Ayni gün Seojong Sarayi'ndaki müzede picaso resim sergisi vardi. Koreliler sadece o resim sergisi için gelmislerdi. Seojong Sarayi'na giris 1000 kore won'u yani yaklasik 1,5 türk lirasi (kisi basi).Çok büyük bir saray degil ama güzel ve hos bir havasi hardi.Çikista Koreli Saray askeriyle konustum(ki askerle konusmak yasak.Ben konussam bile askerin cevap vermesi yasakti.Ama gelin görün ki bu yasak bana islemez ^^) askere, "merhaba toki" dedirttim. Korece de "toki" Türkiye demek.Sizlerle saraydan çektigim resimleri ve videolari paylasacagim.Umarim begenirsiniz.Bu arada kameranin azizligine ugradik.Sarj etmeyi unuttugumuzdan iphone ile çekimlere devam ettik Sad bir daha ki,gezimizde mutlaka 2 kamerami ve iphone'u alacagim yanima.
[Resim: img0300o.jpg]
[Resim: img0301mf.jpg]
02-03-2011 5:45
flysari Dışarıda
evli,mutlu ve cocuklu

Rep Puanı: 137
[Resim: img0302va.jpg]
[Resim: img0303ih.jpg]
[Resim: img0306l.jpg]