Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Special Interview of LEDApple For Dong-Yul Readers!
#1
Special Interview of LEDApple For Dong-Yul Readers!
Dong-Yul Okuyucuları İçin Özel LEDApple Röportajı!


[Resim: NroR3v.jpg]

1. Öncelikle Türkiye’ye hepiniz hoş geldiniz. İstanbul’daki konseriniz ile Türkiye’deki hayranlarınızı çok sevindirdiniz. Ayrıca bu konseriniz ile Türkiye’deki K-POP hayranlarının varlığı bir kere daha kanıtlanmış oldu. İstanbul’da konser vereceğinizi duyunca neler hissettiniz?

>>> Türkiye'de bizi ağırladığınız için teşekkür ederiz. Bu yılki dünya turumuz kapsamında İstanbul'da bulunduğumuz için çok heyecanlıyız!

2. Türkiye’de Kore kültürüne ilgi duyan çok fazla genç var. Özellikle K-POP gençler arasında oldukça popüler. Türkiye’de sizi seven insanların olması nasıl bir duygu?

>>> Dünyanın her yerinde hayranlarımız olduğu için ayrıcalığa sahibiz. Müziğimize ve yaptıklarımıza ilgi duyan hayranlarımıza minnettarız. Onları seviyoruz!

3. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında Istanbul-Gyeongju Dünya Kültürleri Exposu kapsamında İstanbul’da MusicBank düzenlendi. MusicBank’e ilgi oldukça fazlaydı. Bu durum sizi şaşırtmış mıydı?

>>> K-POP'ın bu kadar beğeni görmesi çok şaşırtıcı ve bizler, Kore kültürüne olan ilginin, Kore müziği sayesinde devam edebileceğini umuyoruz.

4. Zamanında pek çok Koreli sanatçı Türkiye'de bulunmuş; fakat böyle özgün bir konser konusunda bir ilke imza atıyorsunuz. Neler hissediyorsunuz?

>>> Gerçekten mi? Açıkçası çok mutluyuz! Bizler daima konserlerimiz sırasında hayranlarımızla eşsiz bir etkileşime sahip olmaya çalışıyoruz.

5. Bildiğiniz gibi Türkiye ve Güney Kore kardeş ülke. Kore Savaşı’nda atalarımız omuz omuza vererek düşmana karşı birlikte savaşmış. Kardeş ülke Türkiye ve Türk insanı denilince aklınıza neler gelmektedir?

>>> Kore ve Türkiye, özellikle tarihsel bağlantıları ile yıllar içinde güçlendi. Türk hayranlarla henüz görüşmedik; ama onların heyecan verici kültürü ile çok samimi bir millet olduklarını duyduk.

6. Türkiye’de görmek istediğiniz yerler neresidir? Anadolu’da neler sizi şaşırtmaktadır?

>>> Semt pazarına, alışveriş merkezlerine ve pazarlara gitmek isteriz. Ayrıca Türk mimarisini görmek istiyoruz. Türkiye'nin, Doğu ile Batı'nın buluştuğu yer olduğunu duyduk. Bu yüzden yakında bazı şeyleri deneyimlemek istiyoruz.

Röportaj: Esra ZENGİN & Elif Ece ÇELİK
Çeviri & Fotoğraf: Esra ZENGİN

[Resim: ducb.jpg]

[Resim: 9zg82f.jpg][Resim: 31025645.png]

English

1. Firstly, welcome to Turkey. You made your Turkish fans happy with your concert in Istanbul. Also with your concert, existence of K-POP fans in Turkish has been provided one more time. When you heard that you will give concert in Istanbul, what did you feel?

>>> Thank you for welcoming us in Turkey! We are very excited to be touring Istanbul as part of our World Tour this year.

2. In Turkey, there are many young people, who is interested in Korean culture. Especially K-POP is most popular among young people. How does it feel to have fans in Turkey?

>>> We are privileged to have fans all around the world. We are so thankful that fans have interest in our music and in what we do. We love it!

3. Within the scope of Istanbul-Gyeongju World Culture Expo, KBS MusicBank was held in Istanbul last year. There were a lot of interests for MusicBank. Was that surprised you?

>>> It is amazing how much K-pop is appreciated and we hope that Korean culture can continue to be of interest through Korean music.

4. Many Korean artists visited to Turkey, but you lead the way in unique concert matter. What do you feel about this matter?

>>> Really? We are simply very happy! We always try to have unique interaction with our fans during our concerts.

5. As you know, Turkey and South Korea are brother country. Our ancestors stood shoulder to shoulder and waged war against enemy. What comes to your mind when people say “brother country Turkey and Turkish people”?

>>> Korea and Turkey have grown stronger over the years, especially with thier
historic connection. We have not met a lot of Turkish people yet but we have
heard that they are a very welcoming nation with a lot of exciting culture to be
seen.


6. Where would you like to see in Turkey? Which features are made you surprised in Turkey?

>>> We would like to go to the bazaar district, shopping malls and markets and see Turkish architecture. We have heard that Turkey is where the East meets West. So we are looking forward to experience some of this soon.

Interview by: Esra ZENGİN & Elif Ece ÇELİK
Translation & Photograh: Esra ZENGİN

[Resim: vJOFHP.jpg]


Alıntı
#2
LEDApple, Hanbyul.Opucuk
Teşekkürler. Smile
[Resim: 2evcj1t.gif]

Instagram
Alıntı
#3
Wow, çok hoş bir röportajdı. Biggrin Teşekkürler. Smile
[Resim: RnW9qn.gif]
♥ Hwang Yunseong pdx101 ♥
♥  GOT7 ♥ iKON ♥ Stray Kids ♥ SF9 ♥

Alıntı
#4
Esra ZENGİN ve Elif Ece ÇELİK'e teşekkür ederiz.
Alıntı
#5
Röportaj için teşekkürler! ^^
Alıntı
#6
Teşekkürler
[Resim: o96mzo.gif]

SolaR
Alıntı




Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise