Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Love Song / 사랑의 찬가 (1984)
Love Song / 사랑의 찬가

[Resim: 22867895.jpg]

Yönetmen: Shim Jae-suk
Yazar: Eo Yun-cheong
Prodüksiyon Şirketi: Nam A Enterprises Co., Ltd
Çıkış Tarihi: 17-Kasım-1984
Tür: Melodram

Oyuncular
Lee Young-ha
Jeong Yun-hui
Kim Dong-hyeon
Song Jae-ho
Han Eun-jin

Young-ho, kalp kapak hastası mustarip bir televizyon yazarıdır. Su-bin ise onun eşi ve Hristiyandır. Daha sonra Su-bin kocasının hasta olduğunu anlayıp hastalığı hakkında bilgi edinir ve ona yardım etmeye çalışır. Su-bin Bakan Kang'a ulaşır ve kocası için acil yardım ister. Daha sonra hasta eşini Seoul’e getirir. Hastanedeki özverili hemşirelerin ilgisi gelecek vaadeder. Ve sonra Su-bin ‘in akrabalarının ve arkadaşlarının ortak çabaları sayesinde, bir mucize gerçekleşir. Young-ho cerrahi aldıktan sonra, yeni bir hayata başlar.

Çeviri:ashirel

English

Director: Shim Jae-suk
Writer: Eo Yun-cheong
Production Company: Nam A Enterprises Co., Ltd
Release Date: 17-November-1984
Genre: Melodrama

Cast
Lee Young-ha
Jeong Yun-hui
Kim Dong-hyeon
Song Jae-ho
Han Eun-jin

Young-ho, who suffer from heart valve disease in a television author.Su-bin water thousand of her husband after his wife was ill and Christian.Daha understand and learn about disease and to help her and her husband reaches working.Su-bin Minister Kang'a want to emergency aid. Then the patient wife getirir.Hospital is dedicated nurses to Seoul, after the Su-bin's relatives and friends to do the next vaadeder.Ve through a joint effort, a miracle occurs.Young-ho after surgery, start a new life.

DongHae my sweetheart
IU lover^^

Infınıte~B2ST~Fx~SNSD~2pm
Alıntı
Tesekkürler. ^^
Dostlarım diye söylemiyorum, çok iyi ticaretle uğraşırlar.
Sıkıştıklarında çok iyi satarlar...
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise