Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Love So Divine/ 신부수업 (Movie, 2004) Ing Trailer
Love So Divine (2004) - 신부수업,

[Resim: h71glIKl.jpg]

Oyuncular

Ha Ji-won ... Yang Bong-hie
Kwon Sang-woo ... Kim "Pedro" Gyu-shik
Kim In-kwon ... Shin Seon-dal
Kim In-moon ... Father Nam
Kim Seon-hwa ... Sister Kim
Jeon Hye-jin

Yönetmen: Heo In-moo
Yazar: Heo In-moo, Yun Eun-kyung
Cinematography: Kim Jae-ho
Editing by: Kim Sun-mi

Konusu

Bizim Kwon iyi bir rahip olmak için arkadaşıyla birlikte rahiplik kursu için bir köye gidiyor... Her şey yolunda giderken bir gün köyün rahibinin uçarı yeğeni geliyor. Amcası yeğeninin yola gelmesi için Kwon'a onu vaftiz etme görevini veriyor... Yanlış anlaşılmalar, kızın aşk acısı sonucu yaptıkları ve başlarına gelen komik olaylar Kwon’un rahipliğe uygun olup olmadığını sorgulamasına neden oluyor... Birbirine sinir olan bu ikili zamanla yakınlaşıyor ve aşık oluyorlar... Tabi ortada kocaman bir sorun var... Biggrin Biggrin

Sonunu söylemeyeceğim… İzlemek isteyen görsün...
Çok eğlenceli ve romantik bir film… Kesinlikle tavsiye ederim...
Üstelik Kwon’u hiç böyle görmediniz... Bayılacaksınız...
Biggrin Biggrin

Synopsis

Gyu-sik is a student of theology and in one month he will be ordained as priest. “Mother Mary, it’s not far now.” He prays in joy but the joy doesn’t last long. He breaks the chalice at mass, and he is forced to go through a ‘spiritual training program’ with his friend Seon-dal. He is sent to a small catholic church in the country where he meets Father Nam, who seems to like his tools rather than the Bible, Sister Kim, who reminds him of the movie “Misery” and the naughty boys of the neighborhood. Early next morning, he is having his morning prayer when something unimaginable happens to him. He finds a drunken girl sleeping in the church and tries to kick her out but ends up having his first kiss. What’s more, it turns out she is the niece of Father Nam. He tries to explain himself only to be punched in the face. Bong-hui had crossed the Pacific Ocean upon hearing that her boyfriend was leaving her. Now she is going to stay at the church, always ready to pick a fight with him. She tests Gyu-sik’s patience by endlessly irritating him, then changes to her bikinis to get a tan. Gyu-sik thinks he shall accept any punishment, but the mission given to him is to persuade Bong-hui to get baptized. God, why do you put me through such hardships? But he will not be ordained if he fails. Gyu-sik, with the help from his friend Seon-dal works step by step to achieve what he’s after. But her unpredictable actions continue, and it is a continuation of the road of thorns for Gyu-sik. The ‘man loved by God’ and the ‘woman who God gave up on’ clash in a small church. Will Gyu-sik get his ordination?

Trailer

Alıntı
[Resim: photo43191no7.jpg]

[Resim: photo1280tj9.jpg]

[Resim: photo1021is5.jpg]
Alıntı
[Resim: photo43191no7y.jpg]

[Resim: lovesodivine02vy5.jpg]

[Resim: lovesodivine03mc1.jpg]

[Resim: photo1277wx5.jpg]

[Resim: lovesodivine06lo3.jpg]
Alıntı
[Resim: lovesodivine05cj2.jpg]

[Resim: lovesodivine08pr4.jpg]

[Resim: photo1281lp8.jpg]

[Resim: lovesodivinebigpt3.jpg]
Alıntı
[Resim: lovesodivine14jw3.jpg]

[Resim: photo1278mp9.jpg]

[Resim: lovesodivine15lj5.jpg]

[Resim: photo1276ot2.jpg]
Alıntı
Kwon yine basrolde.. En yakin zamanda Kwon'un filmlerini izlicem.. Ahh ahh Kwon özlemi çekiyorum.. Biggrin

Konu için sagol Pelin.. Filmi izlediysen biraz açiklayabilir misin merak ettim.. Biggrin (Kwon rahibi oynuyor sanirim..)
Alıntı
Rica ederim canimcim izledim filmin tanitimini kendim yaptim... Bana yetmez diyorsan daha da anlatabilirim ama bence izle gör.. Biggrin Biggrin

Kwon süper ya... Filmler süper.. Kendi süper... Kesin izlemelisin... Hep böyle asi yada simarik tiplerdeki rollerini izlemistim... Burda daha böyle nasil diyim daha sessiz, uysal, kurallara sadik... Çömez biraz... BiggrinBiggrin
Ama yine çok tatli... O sasirirken, utanirken ki tipi görmen lazim.... :img-angel:
Alıntı
Konu ve bilgiler için tesekkürler....
Alıntı
Ilginç bir filme benziyor Insallah. Izleme sansim olur. Paylasim için çok mersi.
Dong_Yul ( Aylık Forum Dergisi )

Heart is

Olgun insan güzel söz söyleyen değil, söylediğini yapan ve yapabileceklerini söyleyen adamdır.

İmzadaki gif 300kb'dan fazla olduğu için silinmiştir.
Alıntı
Ilginç ve güzel bir filme benziyor firsat bulursam izlerim paylasim için tesekkürler. Smile
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise