Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea-Turkey Friendship Night In Izmir (2011)
Korea-Turkey Friendship Night In Izmir
Izmir'de Kore-Türkiye Dostluk Gecesi

(14-07-2011, Saat: 12:53)kiday baksi demiş ki:
Degerli üyelerimiz,

Izmir'de düzenlenecek dostluk gecesine Kore Cumhuriyeti Büyükelçilik Müstesari Sayin Dong Woo CHO'da katilacak. Sayin CHO hem sizlerle sohbet etmeyi hem de Izmir'de açilmasi planlanan Sejong Enstitüsü hakkinda görüslerinizi almak istiyor. Dostluk gecesine, siz ve ailelerinizin katilimlarini bekliyoruz.

Bilgi için: Korea-Fans Izmir Temsilcisi Merve TÜRKMEN

e-mail: [email protected]

[Resim: 502747875404524769n.jpg]

Tarih: 21 Temmuz Persembe
Saat: 19:00 - 21:30
Yer: Dokuz Eylül Üniversitesi, Iktisadi ve Idari Fakültesi Konferans Salonu (Buca Hasanaga Bahçesi yaninda)

Temmuz ayinda Kore'den 9 genç gelecek. Bizlerle Türk-Kore kültür paylasimi yapmak istiyorlar. Bizim için dans gösteriler ve tiyatrolar sunacaklar ve sarkilar söyleyecekler.

Not: Katilim ücretsizdir. Herkesi bekliyoruz.

Ayrintili bilgi ve sorulariniz için Süleyman Bey'e ulasabilirsiniz.

Tel: 0538-232-5836
E-mail: [email protected]

Alıntı
Süper bir haber bu. Smile Kesinlikle katilmak istiyorum uzun zamandir bekledigim bir sey.. Ama tam detayli bilgi yok bir Alsancak denmis bir buca bazi sosyal paylasim sitelerinde.. Net bilgi yok mu? :/
Alıntı
(06-07-2011, Saat: 11:24)bLuEshh demiş ki: Süper bir haber bu. Smile Kesinlikle katilmak istiyorum uzun zamandir bekledigim bir sey.. Ama tam detayli bilgi yok bir Alsancak denmis bir buca bazi sosyal paylasim sitelerinde.. Net bilgi yok mu? :/

Etkinlik hakkinda henüz net bir bilgi yok oldugunda da ilk benim haberim olur ve buraya eklenir. Takip etmeye devam edin lütfen. Onay
Alıntı
Iste mükemmel bir haber bu orda olmaliyim kesinlikle Kursun son gününden beri bekliyordum bu haberi. Onay
[Resim: qhRJL.png]
Twitterım
OneLeN wiseacre_daisy elif35.5 é[email protected] S?L?N puduhepa1307 wishne ROCK PRENSESİ

Alıntı
Allahim bu kadar mi mutlu olur insan. ;( Biggrin Aglayacagim.. Gidecegim insallah bekle beni Kore. Biggrin
Alıntı
HarikaSmile Izmir'liler kaçirmasin bu firsati...
Alıntı
Çok güzel bir haber bu. Smile
Çok istesemde eskisinden nadir ağlarım
Zaman geçer önümden çığlıklar atarak
Umudum ellerimde bir avuç kül

[spoiler]mavibaslikliprenses.tumblr.com | Fotoblog
TWITTER | INSTAGRAM
DBSK~INFINITE
Yüsra
♡ süslü zze'm, encıl, yosu'm, thismyfriend'im, pers'im, RA :O ♡
♔ Beyan[/spoiler]

Alıntı
Çok güzel haber Izmirliler. Hep Ankara'da etkinlik olmasindan sikayet etmeyin ;)Ama kuzenime aciyorum. O üniversitede okuyor ama o Ankara'ya dönünce böyle bir etkinlik çikiveriyor BiggrinBiggrinBiggrinBiggrin
[spoiler][Resim: 0608cf90344fc1b4b58f317.jpg][/spoiler]
Alıntı
Çok güzel bir haber.. Katilmayi çok istiyorum, umarim ayarlayabilirim.
[Resim: imagescaty6id4.jpg]

Alıntı
Gidecek olanlara iyi eglenceler.
Allah'ı bulan neyi kaybetmiş, Onu kaybeden neyi bulmuştur.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise