Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea - Fans Kayseri Piknikli 7. Buluşması

Yolculukta,piknikte çok güzel geçmis Biggrin Mangal olmadan nasil bu kadar eglenebildiniz Biggrin Mangalsiz piknigin tadimi çikar Biggrin Karpuzu bende begendim,zannedersem ayse tuba sen begendin herhalde...Bundan sonra karpuz aldigimizda senden bunun püf noktalarini ögrenmemiz lazim.ögretmezssen kulaklarini çinlatirim vallahi..Biggrin Biggrin Saka bir tarafa çok eglenmissiniz,çok güzel bir gün geçirmissiniz...Emegi geçen bütün arkadaslara tesekkürler...Darisi biz ankaranin basina artik Biggrin Yetkililere sesleniyorum,duyun sesimizi mavi gölde piknik istiyoruz Biggrin
[Resim: emperorofthesea.png]
Alıntı
(03-06-2011, Saat: 13:10)ceyankbyz demiş ki: Sofrasi ve gülücükleriyle bereketli bir bulusma olmus.

http://img830.imageshack.us/img830/2491/img2032h.jpg Fotograf çok hos. Smile

Nice karpuzlu bulusmalara. Biggrin

Biggrin Biggrin Biggrin Çok tesekkürler Biggrin Çok eglenceli geçti gerçekten de Biggrin
Alıntı
(31-05-2011, Saat: 14:43)Jin-Sook demiş ki: a.tubacim fotolor iyi çok tatli çikmisn ama biraz zayiflama var sanki sende SmileSmile çok gzel vakit gecirmissnzz fotlrdan anlasilio bu arada bi eksik var sankii :P:P:P
Yok ya ne zayifi. Biggrin Sen beni gelince gör. Biggrin Eksik sensin sanki. Durtuk

(31-05-2011, Saat: 17:27)elif35.5 demiş ki: Çok eglenceli bir gün geçirilmis belli :d
Ayse Tubam gel artik burayada ya rüyalarimdan çik yada gel Abaza Zuhaha
Evet bence de birimiz gelsin. Biggrin Rüyalarindan çikmam bosa ugrasma. :p

(31-05-2011, Saat: 22:35)Han Ji Minnn demiş ki: Ayse Tuba'm fotolar harika olmus ya. Biggrin Ellerine saglik canim benim. Biggrin Mükemmeldi bulusmamiz, baska ne denilebilir ki! Biggrin Herkese her sey için çok ama çok tesekkürler. Biggrin Anlatilmaz yasanir denir ya tam da öyle bir bulusma oldu. Biggrin Artik ben bunlara bulusma demiyorum, Koredaslik Köprüsü diyorum! Biggrin Maddi manevi destek veren bizleri hiçbir bulusmada yalniz birakmayan Koredaslarima sonsuz tesekkürler! Biggrin Ayse Tuba'ma, Gamzeme, Hilal ablama, Seymama, Banuma, Zeliha ablama, Serdar abiye, Elifime, Hilalime, Hülya ve Hamide ablalarima ve burda ismini zikredemedigim bütün Koredaslarima nomu nomu gamsahamnidaaaaa Biggrin BiR DAHA KI BULUSMADA BULUSMAK DILEGIYLEEEE Biggrin Annyong

Amin! ^^ Rica ederim. Hepimizin ellerine saglik! Gerçekten herkes birseyler getirmeseydi böyle harika bir sofra olmazdi. Ne güzel bir gündü. Bol yedik iyi doyduk. Herkese tesekkürler. ^^

(01-06-2011, Saat: 0:20)puduhepa1307 demiş ki: Fotogaflar Facebook sayfamiza aktarilmistir... Onay

>>> http://www.facebook.com/media/set/?set=a...2387364063

Tesekkürler. Smile

(01-06-2011, Saat: 11:44)KoreliTatanga54 demiş ki: Arkadaslarim kardeslerim bu güzel haberi sizinle paylasmak istiyorum. Korea-fans'in Adapazari-Sakarya temsilcisi oldum. Hepinize çok tesekkür ediyorum. Hepinize memleketimden YESIL-SIYAH selam ediyorum....

Hayirli olsun abi. Smile

(01-06-2011, Saat: 23:28)merve-turkmen demiş ki: Çok güzel bir gün geçirdiginiz belli.Yemekler çok güzel,ellerinize saglik.Görünce benimde canim piknik çekti.Smile

Havalar isindi, piknikler çok güzel olur. ^^ Herkes düzenler ve çok eglenir insaallah. ^^

(03-06-2011, Saat: 13:10)ceyankbyz demiş ki: Sofrasi ve gülücükleriyle bereketli bir bulusma olmus.

http://img830.imageshack.us/img830/2491/img2032h.jpg Fotograf çok hos. Smile

Nice karpuzlu bulusmalara. Biggrin

Amin. Biggrin Begenmene çok sevindim. ^^

(03-06-2011, Saat: 16:21)sonprens2 demiş ki: Yolculukta,piknikte çok güzel geçmis Biggrin Mangal olmadan nasil bu kadar eglenebildiniz Biggrin Mangalsiz piknigin tadimi çikar Biggrin Karpuzu bende begendim,zannedersem ayse tuba sen begendin herhalde...Bundan sonra karpuz aldigimizda senden bunun püf noktalarini ögrenmemiz lazim.ögretmezssen kulaklarini çinlatirim vallahi..Biggrin Biggrin Saka bir tarafa çok eglenmissiniz,çok güzel bir gün geçirmissiniz...Emegi geçen bütün arkadaslara tesekkürler...Darisi biz ankaranin basina artik Biggrin Yetkililere sesleniyorum,duyun sesimizi mavi gölde piknik istiyoruz Biggrin

Mangal simdi aklima geldi desem. Biggrin Karpuzu Serdar abigil almis. ^^ Ama bu yil yedigim ilk karpuzdu benim. ^^
Göl kenari piknik de pek güzel olur hani. Biggrin Amin diyorum o halde. ^^
Alıntı
Helal sana Balli kardesim. Her yerde bizi basariyla temsil ediyorsun. Arslan kardesim benim Smile
Alıntı
Bir dahaki buluşmaya ben de gelcem. :abazA:
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise