Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea - Fans Kayseri Piknikli 7. Buluşması
yine bol bol güldük eglendik darisi diger bulusmalarimizaSmile
[Resim: attachment.php?aid=2217]
Alıntı
çok güzel bir gündü özellikle benim için :dçünkü benim ilk bulusmam ve çok güzel geçti herkesin ellerine saglik:dBiggrin bir daha ki bulusmalara insallah:d
Alıntı
Amin. ^^ Insaallah sonraki bulusmalara. Smile

(30-05-2011, Saat: 10:44)07 semra demiş ki: Çok harika yaa. Özellikle Ayse Tuba'm. OpucukBiggrin Karpuzlu fotograflara bayildim dogrusu. Çok güzel geçmis belli piknik. Insallah baska güzel bulusmalarada da sizleri görürüz arkadaslar.Onay

Sen daha harikasin. ^^ Harikam benim. Biggrin O fotograflara ben de bayildim ya. Iyi seçilmis bir karpuzdu söylemesi ayip. Biggrin Hani 40 defa deyince olurmus ya, kolaeksiyon yapiyorum "Insaallah sen de bizimle olursun birgün, Amin! Smile" belki biri tutar. Biggrin

(30-05-2011, Saat: 10:46)IITuqCe-SiWonII demiş ki: Ayse Tuba abla, ne kadar çok eglendiniz öyle. Biggrin
Tüm fotograflara bikmadan usanmadan baktim. Biggrin
Çekirdek reklami bile yaptiniz. hysterical O karpuzlarda neydi öyle ya canim çekti. hysterical hysterical Ayse Tuba abla, söylemeden geçemeyecegim, çok güzelsin valla abla. Biggrin Digerleride güzel ama onlari tanimiyorum. hysterical

Sabah konuya bakanlardan gördüm seni hehe. ^^ O an anlamistim hepsine bakiyor diye, sevindim gerçekten. ^^ Gözlerine saglik. Smile Seni de bekleriz bir gün. Smile Bu arada iltifatlarin için hepimiz adina tesekkürler. Biggrin Angel Biggrin

(30-05-2011, Saat: 10:47)nebu80 demiş ki: Kiskandim. Smile Bizim niye bulusmamiz, piknigimiz yok. Smile Koreafans bizimde bir piknigimiz olsun neolur.Biggrin
Neyse güzel fotograflardi eglenmissiniz. Gitmesekde Maria sayesinde gitmis gibi olduk.

Birkaç degisik makineyle çekildi fotograflar. ^^ Herkesin ellerine saglik. ^^ Kayseri eviyle daha çok fotograf çekmek istedik ama piller bitti. Biggrin Flamayla suyun üzerinden çekilmis baska fotolar da vardi ama bulamadim. Sad

(30-05-2011, Saat: 11:44)ALEMDAR demiş ki: Bu kadar güzel fotograflardan sonra ne denilebilir ki Onay Sofranizin ilk menüleri Biggrin Bereketli sofraniz,karpuz kesmeniz üstüne bir de gezmeniz süper olmus Muzikgrubu Korea-Fans Kayseri daha güzel ve muhabbet dolu bulusmalari...Atkilic

Tesekkürler. Biggrin Insaallah tüm Türkiye'deki bulusmalarin sayisi artar ve çok çok güzel geçerler. Böylelikle sehirleri de bir nevi gezmis oluyoruz. Smile

(30-05-2011, Saat: 15:12)Kübranur Özata demiş ki: çok güzel bi gün olmus yine anlasilanSmile)

Sen de gelebilseydin keske... Sad Kismet...

(30-05-2011, Saat: 16:49)gamzeerdem92 demiş ki: herseyyle çok güzel ve eglenceli birgündü sabah havanin kapali olmasi bizi biraz endiselendirdi ama sonradan kiyamadi bize günes gösterdi yüzünüBiggrinnice güzel bulusmalaraSmile)))

Amin. Biggrin Evet hepimizi sasirtan bir seydi. Hava yagmurlu deniyordu; ama açti. Güzel oldu. Smile
Alıntı
Not_i 
a.tubacim fotolor iyi çok tatli çikmisn ama biraz zayiflama var sanki sende SmileSmile çok gzel vakit gecirmissnzz fotlrdan anlasilio bu arada bi eksik var sankii :P:P:P
Alıntı
Çok eglenceli bir gün geçirilmis belli :d
Ayse Tubam gel artik burayada ya rüyalarimdan çik yada gel Abaza Zuhaha
Alıntı
Ayse Tuba'm fotolar harika olmus ya Biggrin Ellerine saglik cnm bnm Biggrin Mükemmeldi bulusmamiz baska ne denilebilir ki Biggrin Herkese hersey için çok ama çok tesekkürlerBiggrin Anlatilmaz yasanir denir ya tam da öyle bir bulusma oldu Biggrin Artik ben bunlara bulusma demiyorum Koredaslik Köprüsü diyorum Biggrin Maddi manevi destek veren bizleri hiçbir bulusmada yalniz birakmayan Koredaslarima sonsuz Tesekkürler Biggrin Ayse tuba'ma, Gamzeme,Hilal ablama,Seymama,Banuma,Zeliha ablama,Serdar abiye,Elifime, Hilalime,Hülya ve Hamide ablalarima ve burda ismini zikredemedigim bütün Koredaslarima nomu nomu gamsahamnidaaaaa Biggrin BiR DAHA KI BULUSMADA BULUSMAK DILEGIYLEEEE Biggrin Annyong
Alıntı
Fotogaflar Facebook sayfamiza aktarilmistir... Onay

>>> http://www.facebook.com/media/set/?set=a...2387364063
Alıntı
Arkadaslarim kardeslerim bu güzel haberi sizinle paylasmak istiyorum. Korea-fans'in Adapazari-Sakarya temsilcisi oldum. Hepinize çok tesekkür ediyorum. Hepinize memleketimden YESIL-SIYAH selam ediyorum....
Alıntı
Çok güzel bir gün geçirdiginiz belli.Yemekler çok güzel,ellerinize saglik.Görünce benimde canim piknik çekti.Smile
Alıntı
Sofrasi ve gülücükleriyle bereketli bir bulusma olmus.

http://img830.imageshack.us/img830/2491/img2032h.jpg Fotograf çok hos. Smile

Nice karpuzlu bulusmalara. Biggrin
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise