Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea-Fans Kayseri 8. Buluşması ve Film Günü / Korea-Fans Kayseri Meeting & Film Days
Fotograflar Facebook sayfamiza eklenmistir. Ekledigi için ßlaCk aNqeL'a tesekkür ederiz.

>>> http://www.facebook.com/media/set/?set=a...2387364063
Alıntı
Imkanlar kisitli da olsa film günü yapmamak için bir sebebin olmadigini bizlere gösterdiginiz için çok tesekkür ederim. Fotograflar, yiyecekler ve sizler harikasiniz. Nice film günlerine.... Bize de ilham oldunuz. Ev de Film günü.....
Alıntı
Smile Evet cok güzel bir gündü. Yedik, içtik. Filmin sonundaki halimiz de, malum, bizi çok etkiledi film. Biz belki seneye Kayseri'de olamayacagiz Gamzemle; ama olsun... Her bulusmada, her film gününde gelecegiz insallah. Smile Aramizda Ayse Tuba yoktu. Sad Ama telefonla bizi yanliz birakmadi sagolsun. Smile Her sey çok güzeldi ve tekrar söylüyorum Hilal ablam, temsilciligin hayirli olsun. Smile
[Resim: attachment.php?aid=2217]
Alıntı
(24-06-2011, Saat: 10:21)seymaj demiş ki: Smile Evet cok güzel bir gündü. Yedik, içtik. Filmin sonundaki halimiz de, malum, bizi çok etkiledi film. Biz belki seneye Kayseri'de olamayacagiz Gamzemle; ama olsun... Her bulusmada, her film gününde gelecegiz insallah. Smile Aramizda Ayse Tuba yoktu. Sad Ama telefonla bizi yanliz birakmadi sagolsun. Smile Her sey çok güzeldi ve tekrar söylüyorum Hilal ablam, temsilciligin hayirli olsun. Smile

Benimde aklimda siz varsiniz su günlerde. :s Sinava girdiginize sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. :S Ikisi bir arada... Siz filmi izlerken arkadan gülme sesleri bol bol geliyordu. Biggrin Ben de izledim sizden sonra hehe. Hilal ablanin pastasini pek begendim. ^^ Ellerinize, kesenize saglik. ^^
Alıntı
(24-06-2011, Saat: 10:21)seymaj demiş ki: Smile Evet cok güzel bir gündü. Yedik, içtik. Filmin sonundaki halimiz de, malum, bizi çok etkiledi film. Biz belki seneye Kayseri'de olamayacagiz Gamzemle; ama olsun... Her bulusmada, her film gününde gelecegiz insallah. Smile Aramizda Ayse Tuba yoktu. Sad Ama telefonla bizi yanliz birakmadi sagolsun. Smile Her sey çok güzeldi ve tekrar söylüyorum Hilal ablam, temsilciligin hayirli olsun. Smile

Tekrar tesekkür ederim canim Opucuk Gideceksiniz diye üzülüyorum ama kazanmanizi da bir o kadar çok istiyorum. Baska bir sehre gitseniz de yine de sik sik görüsecegimize eminim Onay
[Resim: d68254d4.gif]
Heo Young Saeng Fan Club
Lee Min Jung Fan Club
Dalmatian Fan Club(Turkish Dalmate)
Alıntı
Fotograflara bakma sansini yeni buldum. Siz ben gelene kadar muhabbeti kurmussunuz, yorumlarinizi yapmissiniz. Smile)) O gün çok eglendik. Basindan sonuna kadar tek bir anini bile bosa geçirmedigmiz güzel bulusmalarimizdan birini gerçeklestirdik...Smile)// Hilal abla o fotografi koymayin demistim; tüm Korea-Fans'a rezil oldum. :Smile)/// Bu arada abla tekrar çok tebrik ederim. Smile)
Alıntı
Bizim Sivas'ta oldugumuz haftaya denk geldi bu organizasyon.. Öyle bir tarihe izin ayarlamissiz ki hem bu organizasyonu kaçirdik hem de Türkçe Olimpiyatlari Kayseri Organizasyonunu. Confused

Resimlerini gördük ayni heyecani biz de yasadik. Bu aralar güzel bir kore filmine denk gelirsem bizde olacak organizasyon için biraz arsiv yapayim Cool Esimin de sizlere çok selami var.

Hepinize selamlar, görüsmek üzere...

Alıntı
(13-07-2011, Saat: 16:09)Xoansis demiş ki: Bizim Sivas'ta oldugumuz haftaya denk geldi bu organizasyon.. Öyle bir tarihe izin ayarlamissiz ki hem bu organizasyonu kaçirdik hem de Türkçe Olimpiyatlari Kayseri Organizasyonunu. Confused

Resimlerini gördük ayni heyecani biz de yasadik. Bu aralar güzel bir kore filmine denk gelirsem bizde olacak organizasyon için biraz arsiv yapayim Cool Esimin de sizlere çok selami var.

Hepinize selamlar, görüsmek üzere...

Çok sagolun Serdar abi Biggrin Inanin size de söyleyelim demistik ama Kayseride olmayacaginizi biliyorduk o yüzden kusura bakmayin söyleyemedigimiz için Sad Insallah diger bulusmalarda bulusuruz Biggrin Siz de Zeliha ablaya çok selam söyleyin insallah Biggrin Bu arada Kayserideki Olimpiyatlara bu sene gidebildim çok sükür ki. Gerçekten harikaydi Biggrin Kendinize çok iyi bakin. Herkese selam Biggrin
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise