Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea-Fans Kayseri 12. Buluşması / Korea-Fans Kayseri 12nd Meeting
Fotograflar Facebook sayfamiza eklenmistir. Onay

>>> http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150437715239064.355810.262387364063&type=3

Çok istesemde eskisinden nadir ağlarım
Zaman geçer önümden çığlıklar atarak
Umudum ellerimde bir avuç kül

[spoiler]mavibaslikliprenses.tumblr.com | Fotoblog
TWITTER | INSTAGRAM
DBSK~INFINITE
Yüsra
♡ süslü zze'm, encıl, yosu'm, thismyfriend'im, pers'im, RA :O ♡
♔ Beyan[/spoiler]

Alıntı
harika bir bulusmaydi iyiki katilmisim diger bulusmalari bekliyorum Smile
Alıntı
Öncelikle kusuruma bakmayin bu kadar geç yazdigim için ama kaç zamandir o kadar yogundum ki nete girmeye vaktim olmadi Sad Biraz geç de olsa bulusmamizi anlatmak istiyorum. Bulusmaya biraz geç kaldim açikçasi ama geldigimde herkesi hazir bulunca da çok sevindim tabi ben de biraz utandim Sad Arkadaslarimi o kadar çok özlemisim ki özellikle de Gamzemi ve Seymami Biggrin Ama onlari o kadar az görebildim ki hasretim hiç dinmedi insallah diger bulusmaya boooool bol vakit geçirebiliriz canlariiimm Biggrin Diger arkadaslarimi da çok özledim tabiki de sakin alinma olmasin Korecanlar Biggrin Yeni yeni arkadaslar da vardi aramizda onlara da çok tesekkür ederim geldikleri için. Çok tatli Korecanlardi hepside ^^ Bu arada yabanci konuklarimiz da vardi Taylandli, Filipinli ve Endonezyali... Onlara da çoook tesekkür ediyorum bulusmaya kadar geldikleri için. Onlari bizlerle tanistiran Hatice arkadasima da çok çok tesekkürler (ay bu yorum da tebrik mesaji gibi oldu dogrusu Biggrin Eeee tabi 2 ay birbirimizi görmeyince böyle oluyormus demek Biggrin Bundan sonra insallah her ay yapmaya çalisacagiz bulusmalari ^^) Efenim devam edelim tekrardan. Uzak dogulu arkadaslar ilk basta biraz çekingendiler ama sonradan iyi açildilar dogrusu Biggrin Hatta videolardan da görmüssünüzdür 2 arkadas gitarla sarki bile söylediler çok eglenceliydi^^ Farkli oldu bizim için.Ögrencilerin Türkçeleri çok iyiydi dogrusu Kore hakkinda da bilgieri vardi Super Junior, Girls Generation 'i ve SS501'i de biliyorlardi ve seviyorlardi onlarin ülkelerinde de çok yayginmis Kore Fanligi (Biggrin :P) Serdar abinin ve esi Zeliha ablanin bulusmaya gelememesine de çok üzüldüm aylardir görüsemiyorduk onlarla insallah siradaki bulusmada görüsebiliriz Biggrin Haaa unutmadan söylemeliyiz ki çig köfteler de çok güzeldi ama ben az yiyebildim çünkü aciya karsi biraz dayaniksizim :P Komagene Çig Köftecisine de çok çok tesekkür ederiz... Ve yorumun sonuna gelirken bu bulusmada emegi geçen, bulusmaya gelen Korecanlarima 다시 한번 감사드립니다 (Tekrardan tesekkürler) Bir daha ki bulusmada bulusmak üzere herkese 안녕

[Resim: sara14.jpg]

~~ 영원히 SS501 ~~
[Resim: qvvsmmq.gif]
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise