Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea-Fans Eskisehir Bulusmasi / Korea-Fans Eskisehir Meeting (23.10.2011)
Gelmeyi isterdim ama dershanem var ne yazik ki.
[Resim: unled1kz.jpg]

You need to be there for it to be a paradise; we can be together forever in this paradise.
Alıntı
Çok katilimli güzel bir gün olmasi dilegiyle ^^
Alıntı
Bende Eskisehir'de yasiyorum fakat sitenin yeni üyesiyim.Biraz bilgilendirir misiniz beni bu bulusma hakkinda? Smile
Alıntı
(21-10-2011, Saat: 21:03)Chæ-Kyung demiş ki: Bende Eskisehir'de yasiyorum fakat sitenin yeni üyesiyim.Biraz bilgilendirir misiniz beni bu bulusma hakkinda? Smile

Tanisma-bulusma toplantisi. Zaten toplantiya katilacak olan arkadaslar da, büyük ihtimalle ilk defa karsilasacaklar...Onay
Alıntı
Korecanlarla bir gün.. <3 Smile)

Alıntı
Böylece görmüs oluyoruz ki, geçen seneki üç kisilik bulusmalarin üzerinden Eskisehir'de yeni Koreseverler ortaya çikmaya baslamis. Biz geçen seneki arkadaslar ve birkaç daha çogu ile Korece kursunda görüstügümüzden, bulusmalar pek önem tasimiyor artik, ama kursa gelmeyen ya da yeni katilanlarla tanismak iyi olurdu. Yine de, gelemeyecegim gerçegi hala ortada. v.v
[Resim: unled1kz.jpg]

You need to be there for it to be a paradise; we can be together forever in this paradise.
Alıntı
Bulusmaya 8 arkadasimiz katilmis ancak fotograf çekilmedigi için ekleme yapamadik. Bir sonraki bulusmada çok sayida fotograf çekilmesi dilegiyle...Onay

Etkinlikler hakkinda önceden bilgi sahibi olmak ve organizasyonlarda görev almak için:

Korea-Fans Gönüllü Katilimi

[Resim: korea-fans-volunteers.gif]
Alıntı
ya bu bulusmalar bi rutine baglansa ben her zaman ,nete giremedigimden kaçiriyorum maalesef hem bende foto makinasi da var ;)
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise