Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea-Fans Ankara, Milgam Hwachae Day (03.12.2011)
(16-11-2011, Saat: 16:04)ALEMDAR demiş ki: Hep Ankara Hep..Kizgin Iyi eglenceler deyim bari..Seytanigulme

Sana Ankara'ya geldik dinlemedin ki. Angry Hem sizlerde yapabilirsiniz bundan hihh. Sonuçta bunlar senin için çocuk oyuncagi Biggrin
dD
Alıntı
Size iyi eglenceler.Ankaraya selamlar.
Alıntı
Ne mutlu Ankarali'lara...

Iyi eglenceler.
İz Bırakan Diziler:You're beautiful-Love Rain-My Gril-My Fair Lady-To The Beautiful You-Winter Sonata-Can you hear my heart-Marry Stayed All Night-Playfull kiss-City Hunter-Boys Over Flowers-Jumong-I'm sorry I love you-Düşlerimin Prensi

Alıntı
yuppi yasasin bende katilimcilara eklenmisim bu çok mutluydum bi de bu mutluluk süper hem yetenek sizsiniz ankara kizilay gordiyon oteldeki ön elemelere katilcam hemde cumartesi kokteye yuppiii Biggrin

Ben seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek isterdim.
Alıntı
Afiyet olsun. Angel

SHINee is my life

Alıntı
(16-11-2011, Saat: 16:55)dDuygu demiş ki:
(16-11-2011, Saat: 16:04)ALEMDAR demiş ki: Hep Ankara Hep..Kizgin Iyi eglenceler deyim bari..Seytanigulme

Sana Ankara'ya geldik dinlemedin ki. Angry Hem sizlerde yapabilirsiniz bundan hihh. Sonuçta bunlar senin için çocuk oyuncagi Biggrin

Gelemem çocuk oyuncaklarina valla..Aglama Ankara deyince..Cold Samsun'dayim bak orta noktada bulusalim..Biggrin Eglenceyi kap gel..Angel
Alıntı

Bunun tadina bakmadan ameliyat olmayacagim Biggrin Biggrin Biggrin Bensiz yaparsaniz iki elim yakanizda olsun Biggrin Biggrin
[Resim: emperorofthesea.png]
Alıntı
Eglenceli bir bulusma olacaga benziyor. Abaza Katilacaklara iyi eglenceler. Smile
INFINITE

SS501 / INFINITE / A-JAX / B.A.P

afazi'm ❤

Alıntı
Iyi eglenceler dilerim. Smile
JULIA
[Resim: oRJsO.png]
[spoiler][Resim: tumblr_m8noojjz7U1qflmkho1_500.png][/spoiler]
Alıntı
yarin ankara film günü var mi?

Ben seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek isterdim.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise