Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea-Fans Ankara Bulusmasi / Korea-Fans Ankara Meeting (12.07.2011)
Ya inanmiyorum hiç haberim olmadi Aglama haberim olsaydi kesin gelirdim off Sad Evimin dibinde kosa kosa gelirdim :/
Alıntı
(13-07-2011, Saat: 23:20)zyazi demiş ki: Ya inanmiyorum hiç haberim olmadi Aglama haberim olsaydi kesin gelirdim off Sad Evimin dibinde kosa kosa gelirdim :/

Duyuruli epey oldu, facebook üzerinden de duyurduk. Bir sonrakine gelirsin insallah Onay
dD
Alıntı
ya müsait degildim olsaydim kesin gelirdim çok istiyodum ama olmadi insallah bidahakine gelebilirim bu bulusmalar bidaha olucak dimi?
Alıntı
Ben gelmeyi çok istiyordum ancak buralarda degildim....Çok eglenmissinizdir umarim..Zaten öyle de gözüküyor ;)
[font=Impact] park min yeon <3 sarang of korea
Alıntı
Hayirlisi olsun .Göksu parki çok güzeldir.Gezmedim ama yanindan geçtim.
Alıntı
(14-07-2011, Saat: 1:24)dDuygu demiş ki:
(13-07-2011, Saat: 23:20)zyazi demiş ki: Ya inanmiyorum hiç haberim olmadi Aglama haberim olsaydi kesin gelirdim off Sad Evimin dibinde kosa kosa gelirdim :/

Duyuruli epey oldu, facebook üzerinden de duyurduk. Bir sonrakine gelirsin insallah Onay

Insallah ^^
Alıntı
Biz gelmistik bir ara nerede fotograflar. Aglama

Alıntı
Güzel geçmis. ^^ Ördeklere bayildim ben de. Biggrin Özellikle de yavru olana. ^^
Alıntı
Face grubunda fotograflari gördüm. Ancak listedekilerin hepsi katilmamis sanirim. Sanki daha az kisi katilmis gibi görünüyordu. Smile))
[Resim: bfl1za.jpg]
❤❤RAIN / 비❤❤ Se7en / A+ / Changjo / ELF / VIP / TripleS / Boice / Inspirit / Hottest

Alıntı
Ben tatildeydim , gelmek istiyordum ya. Dodgy

Çogunlukla gidemeyecegim yerler oldugundan katilamiyorum. Aglama

Umarim Agustosta olursa gidebilecegim bir yer olur. =)
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise