Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea-Fans Ankara Bulusmasi / Korea-Fans Ankara Meeting (02.10.2011)
Gelmeyi çok isterdim ama maalesef o gün bizim bir akrabamizin dügünü var Sad Gidecek olan arkadaslara iyi eglenceler dilerim Smile
Alıntı
Izin koparabilirsem ordayim ! =)
[Resim: sfsib49.gif]
[spoiler][Resim: bwzk3ep.gif]
[/spoiler]
Alıntı
Bulusmalardan birisine katilmayi çok istiyordum. Her gün 144'e binip Karum'un önünden geçiyorum ama büyük ihtimalle 2 Ekim Pazar günü yine sadece geçecegim.Angry Dershanem var, keske Cumartesi ögleden sonra olsaydi. (Çogu dershanelerin de bildigim kadariyla Cumartesi sabah Pazar ögleden sonra keske buna göre ayarlansaydi.)Sad Katilan arkadaslara iyi eglenceler, bir bulusma daha kaçti gitti.Dodgy
Alıntı
(24-09-2011, Saat: 17:44)mls.mls demiş ki: Bulusmalardan birisine katilmayi çok istiyordum. Her gün 144'e binip Karum'un önünden geçiyorum ama büyük ihtimalle 2 Ekim Pazar günü yine sadece geçecegim.Angry Dershanem var, keske Cumartesi ögleden sonra olsaydi. (Çogu dershanelerin de bildigim kadariyla Cumartesi sabah Pazar ögleden sonra keske buna göre ayarlansaydi.)Sad Katilan arkadaslara iyi eglenceler, bir bulusma daha kaçti gitti.Dodgy
Üzülme canim ya belki daha sonrakiler dersane ögrencilerine göre ayarlanabilir Confused

[Resim: HGH7.jpg]
Alıntı
Sadece söyle bir sansim var; o gün dershaneye gitmek için erken çikarim. Tam saat 1'de orada olurum ama saat 1:40 gibi oradan ayrilmam gerekir. O 40 dakika içinde ne kadar Kore sever ile tanisirsam iyidir, katilim sayisi az olmasin diye destek vermek isterim. Eger kabul edilirse adimi ekleyebilirsiniz.Shy
Alıntı
(24-09-2011, Saat: 17:48)makino tsukushi demiş ki:
(24-09-2011, Saat: 17:44)mls.mls demiş ki: Bulusmalardan birisine katilmayi çok istiyordum. Her gün 144'e binip Karum'un önünden geçiyorum ama büyük ihtimalle 2 Ekim Pazar günü yine sadece geçecegim.Angry Dershanem var, keske Cumartesi ögleden sonra olsaydi. (Çogu dershanelerin de bildigim kadariyla Cumartesi sabah Pazar ögleden sonra keske buna göre ayarlansaydi.)Sad Katilan arkadaslara iyi eglenceler, bir bulusma daha kaçti gitti.Dodgy
Üzülme canim ya belki daha sonrakiler dersane ögrencilerine göre ayarlanabilir Confused

Arkadaslar elbette tüm arkadaslarimizla beraber bulusmak isteriz ama her üyemize uygun bir gün ayarlamak mümkün degil. Bundan sonra zaten bulusmalarimiz degismeli olarak düzenlenecektir. Yalniz üye olan arkadaslarimiz içinde Cumartesi tüm gün iste çalisan arkadaslarimiz oldugu gibi Cumartesi ögleden sonra da dersaneye (lgs,sbs, dil kurslari) giden arkadaslarimiz bulunmaktadir. Tabi Pazar sabah kursa gidenler oldugu gibi ögleden sonra da dersaneye giden arkadaslarimiz vardir. Bununla birlikte bugüne kadar olan bulusmalarimizin pek çogu Cumartesi gerçeklesmistir.Onay Gelebilecek tüm arkadaslarimizi bekliyoruz Smile
dD
Alıntı
Ne güzel mekan öyle,içinde sizler daha güzel olun insallah.
Iyi eglenceler Smile

♥ Goo Hye Sun ♥ Yoon Eun Hye ♥ Jang Geun Suk ♥
♥ Park Sung Yeon ♥ : Bu benim Korece Adım :)
~ 8 ay boyunca yokum,beni unutmayın :D ~
~ Birden bire hayatımın tümü oldun,gecelerime gün gibi doğdun ~

Alıntı
(24-09-2011, Saat: 11:53)aysnr demiş ki: Ya ben Sincan'dan buraya nasil gidebilirim ki :S
Of bu sene çok kötü bir zaman insallah gelebilirim ya :S Sad
Sincan'dan 512 , 523 , 524 numarali otobüslerden her hangi birine binip son durakta ( Güven Park ) in. Oradan da 112 veya 114 numarali otobüse bin. Karum'un orada in. Smile
Alıntı
Bol eglenceli, bol katilimli bir bulusma geçirmeniz dilegi ile. Smile
? BLOCKB IS MY LIFE ?
[Resim: tumblr_olvtfdqgPs1sp9bkwo2_500.gif]
Kore_Güzeli black pearl

Alıntı
Ya ben de gelmek istiyorum ama o saatlerde kursum var eger bir seyler ayarlayabilirsem bir saatligine de olsa gelmek isterim SmileSmile
JusT They LefT WitH tEar
AS buttONs as Our Now..
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise