Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea-Fans Ankara Bulusmasi / Korea-Fans Ankara Meeting (02.10.2011)
Pazar günü çalismazsam insallah orda olmayi çok isterim.Onay
♥ R.I.P KIM JONGHYUN ♥

♥ SS501♥Block B♥EXO♥VIXX
♥ TripleS & BBC & EXO-L & Starlight ♥ A.R.M.Y
♥KHJ ♥ZICO ♥Xiumin ♥LEO ♥Jimin

Alıntı
Film olacak mi? Smile
[Resim: storyyy.png]
Alıntı
(20-09-2011, Saat: 12:25)demiralit demiş ki: film olacak mi Smile

Bu sohbet, tanisma ve isteklerin belirtilecegi toplanti. Daha sonra film gösterimleri olacak...Onay
Alıntı
Selam ben de gelmek istiyorum. Beni de listeye ekler misiniz?
Alıntı
Bulusmamiza Konya, Eskisehir gibi yakin illerde oturan arkadaslarimizi da bekleriz...
Alıntı
Ben gelmeyi çok istiyorum, herkesle tanismayi ama bu kadar tesadüf olabilir o sirada ÜDS sinavim var sanirim Sad
---------------------------------
[Resim: lee4.jpg]
Life cant get much better with K-Dramas !
*~ Lee Min Ho Oppaaa ~*

Alıntı
Gelmeyi çok istiyorum ama Ankara'da henüz yeniyim ve ulasimi biliyorum pek. Kaybolurum korkusu var. Biggrin Size iyi eglenceler.
HAYAT? deseler vereceğim CEVAP

Unutma kaderini sen değiştirebilirsin.

Alıntı
(21-09-2011, Saat: 16:00)gizemm demiş ki: Ben gelmeyi çok istiyorum, herkesle tanismayi ama bu kadar tesadüf olabilir o sirada ÜDS sinavim var sanirim Sad

Ben de ÜDS ye girecegim ama zaten ÜDS 9 Ekim de.Yani gelebiliriz sorun yok Smile
Alıntı
(21-09-2011, Saat: 17:15)türkiye_kore demiş ki: Gelmeyi çok istiyorum ama Ankara'da henüz yeniyim ve ulasimi biliyorum pek. Kaybolurum korkusu var. Biggrin Size iyi eglenceler.

Korkma kaybolmazsin, Kizilay'dan 112 ya da 114 numarali otobüse bindiginde tam önünde iniyorsun üstelik Karum'u kime sorsan gösterirler. Onay
dD
Alıntı
(21-09-2011, Saat: 20:27)dDuygu demiş ki:
(21-09-2011, Saat: 17:15)türkiye_kore demiş ki: Gelmeyi çok istiyorum ama Ankara'da henüz yeniyim ve ulasimi biliyorum pek. Kaybolurum korkusu var. Biggrin Size iyi eglenceler.

Korkma kaybolmazsin, Kizilay'dan 112 ya da 114 numarali otobüse bindiginde tam önünde iniyorsun üstelik Karum'u kime sorsan gösterirler. Onay

Tesekkürler. Söz vermeyeyim ama gelebilirim.Shy
HAYAT? deseler vereceğim CEVAP

Unutma kaderini sen değiştirebilirsin.

Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise