Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kore Line Webtoon Çizgiroman Yarışması
#1
Arkadaşlar Noblesse, The Gamer, God of Highschool, Tower of God gibi G.Kore Mangalar'ını(Manhwa) yayınlayan Naver'in uluslararası sitesi webtoons.com'da düzenlediği bir çizgiroman yarışması var. Kazanan ilk 3'e para ödülü ve çizgiroman sanatçısı olma fırsatı veriliyor. Son katılım tarihi 25 Ocak. Fakat o tarihten önce katılınılıp haftalık olarak 1-2 tane çizgiroman sayısı yayınlamanız daha iyi olur. Zira kazanma ölçütleri arasında haftalık düzenli olarak çizgiroman yayınlayabilme, beğeni ve paylaşım oranları, çizim ve öykü yapısı gibi bir çok kritere bakılacakmış. Eseriniz daha önceden kendi sosyal hesabınızda yayınlanmış olabilir. Detaylı bilgi için: http://www.webtoons.com/contest

Ben bu yarışmaya daha önce animasyon olarak yapmaya başladığım Grammon çalışmamla katımaya başladım. Eğer ki dilerseniz bana da oy verebilirsiniz. Oy vermek çok basit. http://www.webtoons.com/challenge/episod...tleNo=1496 linkine tıklayın, sağ üstte login yazıyor, oraya tıklayıp face veya twitter ile giriş yaptıktan sonra sağdaki "Rate" kutucuğuna tıklayıp 1'den 10'a kadar puan verebilirsiniz.

Bunun dışında elinde hazırda çizgiromanı olan, katılmayı düşünen arkadaşlar özelden veya bu başlık aracılığıyla ulaşabilir: upload ve içerik formatları konusunda bilgi veririm. Vaktini ayırıp okuyan herkese teşekkürler.
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise