Gönder Cevapla
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kim Ha-neul (김하늘)
Yazar Mesaj
jiwjiw Dışarıda
Administrator : 관리자
*
Member : 회원

Mesajlar: 1,283
Üyelik Tarihi: 29-03-2007
Rep Puanı: 107
Mesaj: #1
Kim Ha-neul (김하늘)
Kim Ha Neul / 김하늘

[Resim: photo13509bm0.jpg]


Name: Kim Ha Neul / 김하늘
Profession: Actress and model
Birthdate: 1978-Feb-21
Birthplace: Seoul, South Korea
Height: 167cm
Weight: 45kg
Star sign: Pisces
Blood type: B
Talent Agency: Yedang Entertainment (http://www.yedang.co.kr)

TV Series

On Air (SBS, 2008)
90 Days, Falling in Love Days (MBC, 2006)
Stained Glass (SBS, 2004)
Romance (MBC, 2002)
Piano (SBS, 2002)
Secret (MBC, 2001)
Ghost (SBS, 1999)
Into the Sunlight (MBC, 1999)
Happy Together (SBS, 1999)
Six Years in Love (2008)


Movies

Blind (블라인드 / 2011)
Almost Love (2006)
Dead Friend (2004)
Too Beautiful To Lie (2004)
Ice Rain (2004)
My Tutor Friend (2003)
Ditto (2000)
Doctor K (1998)
Bye June 1998)

Endorsements

2002: Blupepe, Old & New (with Bae Yong Jun)
2001: Juliet Gold (with Go Soo)
2000: Julia Domestic, SI, Veople, Clride, Noton
1999: LG 109, Motorola MP-9000, MAX coffee

Trivia

Nickname: Olive
Family: Younger brother
Education: Yong Gok Elementary School, Yang Kang Middle School, Keum Ok Girls' High School, Seoul Institute of the Arts - Film Major (Enrolled in 1997)
Religion: Roman Catholic
Christian name: Cecilia
Hobbies: Listening to music, traveling

Awards

2004 40th Baeksang Arts Awards: Best Actress (Too Beautiful To Lie)
2002 MBC Drama Awards: Best Actress (Romance)


[Resim: photo291xs7.jpg]

[Resim: photo1369mv5.jpg]

[Resim: photo6340uh7.jpg]

[Resim: photo6342bm1.jpg]

[Resim: photo6344ig4.jpg]

[Resim: photo1367rb7.jpg]

(HEPSI ALINTIDIR)
(Bu Mesaj 17-01-2012 5:21 değiştirilmiştir. Değiştiren : hazal_.)
12-12-2007 0:39
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
jiwjiw Dışarıda
Administrator : 관리자
*
Member : 회원

Mesajlar: 1,283
Üyelik Tarihi: 29-03-2007
Rep Puanı: 107
Mesaj: #2
RE: Kim Ha-neul (김하늘)
[Resim: photo6359yv3.jpg]

[Resim: photo6343gn9.jpg]

[Resim: photo6349ik6.jpg]

[Resim: photo6356xd4.jpg]

[Resim: photo6345rj2.jpg]

[Resim: photo6354oe0.jpg]
(Bu Mesaj 17-01-2012 5:23 değiştirilmiştir. Değiştiren : hazal_.)
12-12-2007 0:54
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
jiwjiw Dışarıda
Administrator : 관리자
*
Member : 회원

Mesajlar: 1,283
Üyelik Tarihi: 29-03-2007
Rep Puanı: 107
Mesaj: #3
RE: Kim Ha-neul (김하늘)
[Resim: photo6358ht2.jpg]

[Resim: photo6352hv2.jpg]

[Resim: photo6350ah3.jpg]

[Resim: photo6339cz3.jpg]
(Bu Mesaj 06-01-2010 0:53 değiştirilmiştir. Değiştiren : ileri.)
12-12-2007 0:55
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
janghwa Çevrimdışı
JK U-Know Oppa
*
Member : 회원

Mesajlar: 2,276
Üyelik Tarihi: 04-02-2007
Rep Puanı: 72
Mesaj: #4
Cvp: Kim Ha-neul (김하늘)
Son fotografinda güzel çikmis.Tesekkürler Pelin güzel bir bayan.
(Bu Mesaj 06-01-2010 0:53 değiştirilmiştir. Değiştiren : ileri.)
12-12-2007 17:46
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
lisador Çevrimdışı
Fast of fast
*
Member : 회원

Mesajlar: 1,078
Üyelik Tarihi: 14-11-2007
Rep Puanı: 55
Mesaj: #5
Cvp: Kim Ha-neul (김하늘)
Tesekkürler Pelin çok güzel bir tanitim olmus.
Güzel bayan...

(Bu Mesaj 06-01-2010 0:54 değiştirilmiştir. Değiştiren : ileri.)
20-05-2008 1:29
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
jiwjiw Dışarıda
Administrator : 관리자
*
Member : 회원

Mesajlar: 1,283
Üyelik Tarihi: 29-03-2007
Rep Puanı: 107
Mesaj: #6
RE: Kim Ha-neul (김하늘)
Rica ederim.
Bir kaç filmini izledim.Tatli bir kiz.
(Bu Mesaj 06-01-2010 0:55 değiştirilmiştir. Değiştiren : ileri.)
20-05-2008 23:57
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
jangyeum Çevrimdışı
Member : 회원
*
Member : 회원

Mesajlar: 941
Üyelik Tarihi: 09-03-2008
Rep Puanı: 44
Mesaj: #7
Cvp: Kim Ha-neul (김하늘)
Eline saglik. Paylasimin için tesekkürler Pelin. Smile
(Bu Mesaj 06-01-2010 0:54 değiştirilmiştir. Değiştiren : ileri.)
21-05-2008 13:28
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Melikeslem Çevrimdışı
Member : 회원
*
Member : 회원

Mesajlar: 1,762
Üyelik Tarihi: 18-03-2008
Rep Puanı: 302
Mesaj: #8
Cvp: Kim Ha-neul (김하늘)
Ellerine saglik Pelin abla.
Gerçekten güzel ve de tatli bir bayan.
(Bu Mesaj 06-01-2010 0:56 değiştirilmiştir. Değiştiren : ileri.)
23-05-2008 16:28
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Melikeslem Çevrimdışı
Member : 회원
*
Member : 회원

Mesajlar: 1,762
Üyelik Tarihi: 18-03-2008
Rep Puanı: 302
Mesaj: #9
Cvp: Kim Ha-neul (김하늘)
[Resim: kimhaneul9xw7.jpg]

[Resim: kimhaneul7su9.jpg]
(Bu Mesaj 02-08-2013 10:52 değiştirilmiştir. Değiştiren : wiseacre_daisy.)
23-05-2008 16:41
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
R@CK Dışarıda
αутα¢
***
Korea-Fans V.I.P.

Mesajlar: 326
Üyelik Tarihi: 18-05-2008
Rep Puanı: 233
Mesaj: #10
Cvp: Kim Ha-neul (김하늘)
Çok tatli bayan birkaç filmini izlemistim. Tesekkürler. Güzel resimler. Smile
(Bu Mesaj 06-01-2010 1:01 değiştirilmiştir. Değiştiren : ileri.)
23-05-2008 17:57
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla


[-]
Hemen Paylaş! (Hepsini Göster)
Facebook Twitter Youtube Google Linkedin Tumblr Digg MySpace



Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
[-]
Gönder: -
Seçenekler
Yükleniyor...
Gülümsemeler
Yeni Pencerede Aç


İletişimKorea-fans.comYukarıya dönHafif SürümRSS