Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kayseri Korea-Fans 5. Buluşması
(15-03-2011, Saat: 1:43)Maria demiş ki: Evet sonraki bulusmanin tarihi 23 Nisan. Smile Ama ondan önce bir bulusmamiz yok henüz. Parayi eger Elifnur'a ulasabilirsen ona ver.

Begenmenize çok sevindim. Daha nicelerine insallah. Smile

-------------------

(07-03-2011, Saat: 14:55)Han Ji Minnn demiş ki: Gerçekten hayal ettigimiz gibi geçti... Katilan herkese sonsuz tesekkürlerimi iletiyorum... Bugün için bastan beri birlikte hop oturup hop kalktigimiz Kayseri temsilcilerimiz Ayse Tuba'ma ve Gamze'me nomu nomu gamsahamnidaaa... Biggrin Biggrin Biggrin Pastanin yapim asamasi olsun, katilimcilara ulasip onlari çagirma olsun (ve daha bir sürü sey için) çok büyük emek sarfedildi. Belki de en büyük alkisi ve tesekkürü HALE ABLAMIZA (Mavi Sülün) borçluyuz... Ben yola çiktigimda aradi ve bulusmayi sordu... Sonra hepimiz toplandigimizda da bizleri aradi ve bulusma için iyi dileklerini belirtti... Ona en çok bay CHO ile iletisimimizi kurmada yardimci oldugu için tesekkür ediyorum Biggrin veee Bay CHO... Aradigimizda vakit ayirip bizlerle görüstügü için, nazik ve içten cevaplari için çok ama çok GOMABSIMNIDAAA bay CHO... Rüya gibiydi öyle de geçti... Insallah 23 Nisandaki bulusmamiz da rüyalar üstü geçecek.. Biggrin Biz hazirlaniyoruz ya siz? BiggrinDD

Evet. Biggrin Hepimiz hazirlaniyoruz. Biggrin Ne güzel yazmissin Elifnur. Biggrin

Tesekkürler kusummmm

[Resim: sara14.jpg]

~~ 영원히 SS501 ~~
[Resim: qvvsmmq.gif]
Alıntı
(13-03-2011, Saat: 22:09)axi_kraliçe demiş ki: Ya, kaçirdik tarihinde sorumsuz davrandim. Arkadasimla gelecektik. Aglama 6. bulusma ne zaman acaba, parayi da vermedik ondan sonra bulusma olacak mi ?

Tatlim senin ismin neydi? Tam olarak isim soyisim yazip gönderebilir misin? Bu sefer bayag bi önceden demis olduk kesin ama kesin bekliyoruz yani insallah.Bide parayi birkaç gün içinde sizden almam gerekiyor ya da mümkün oldugunca en kisa zamanda... Okey canim? Smile

[Resim: sara14.jpg]

~~ 영원히 SS501 ~~
[Resim: qvvsmmq.gif]
Alıntı
biraz geç oldu ama ''By CHO '' yazan yeri ben yedim Smile)Smile)
hersey için tsk ederim saolun
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise