Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K-F Trabzon, Treasure in Heaven (Sponsored by Korean Cultural Center)
[Resim: oh9x.jpg]

[Resim: ygwi.jpg]

[Resim: k6d4.jpg]

[Resim: 0m36.jpg]
Alıntı
[Resim: 05cg.jpg]

[Resim: g290.jpg]

[Resim: nmae.jpg]

[Resim: h16g.jpg]
Alıntı
[Resim: 89tn.jpg]

[Resim: z492.jpg]

[Resim: iml3.jpg]

[Resim: lw3t.jpg]
Alıntı
[Resim: 6j6t.jpg]

[Resim: kczg.jpg]

[Resim: 5dcm.jpg]
Alıntı
Love01 
Sitemiz Kurucusu Sayın Hilmi KESENEK Beyefendi her şey için çok sağ olun. Bütün elçilik çalışanları ve Elçiye Katkılarından dolayı teşekkürler. Ayşenur Öztürk, Emine Hancı, Melike Rana Altın, Fatmanur Altın ve etkinlik projesini kazandıran Selma Zavrak Trabzon Temsilcileri sonsuz teşekkürler...
Esra Zengin Fotoları eklediğin için Teşekkürler. Elif Çakır, Hüseyin Gümrükçü, Nebahat Çoban çekimleriniz bir harika çok teşekkürler. Dans ederek günümüzü şenlendiren Meltem Özkan <3 , Can Ünverdi ve K-PoP'ta Ayşenur Tandoğan ve Hümanur Turan Bir harikaydınız. Ekipte sahnede yanımızda görevli olan gönüllü arkadaşlar : Nisanur Çoban, Aslı Hilal, Fatma Selin Alemdar, Gülşen Özkan, Cevahir Canan, Elif Özçelik, Ebru Çelik, Sümeyye Öztürk, Esra Sekban, Sedanur Hancı, Sedanur Dedeoğlu,Melisa Er, Betül Çelik, Hamza Başar ve Koreli misafirlerimiz, Debora Hanım ve Ailesi, Deniz Hanım ve Ailesi ve Rize'den Gelen Mehtap ve Kübra Ocak kardeşler ve Dernek pazarından Fatma Yazıcı Dostlarım Hepinizi Çok seviyorum dostluğunuz için sağ olun. Kalp
Alıntı
K-F Trabzon ailesi, teşekkürler...Smile
Alıntı
Teşekkür içinde ben teşekkür ederim . Güzel bir etkinlik olmuş .Daha nice etkinliklere hep birlikte.Tebrik ederim başarınızdan dolayı.Ben olmadığım için üzgünüm artık Ağustos ayından sonra bekle beni Trabzon .
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise