Gönder Cevapla
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K-F News Agency: Hallyu Star Articles / Hallyu Star Makaleleri
Yazar Mesaj
nilamman Çevrimdışı
K-F News Agency & Hallyu Sinmun
***
Korea-Fans V.I.P.

Mesajlar: 4,993
Üyelik Tarihi: 09-08-2008
Rep Puanı: 581
Mesaj: #1
K-F News Agency: Hallyu Star Articles / Hallyu Star Makaleleri
Korea-Fans News Agency tarafından çevirilen Hallyu Star makaleleri bu başlıkta yayınlanacaktır.

Hallyu Star Articles that translated by Korea-Fans News Agency, to be release in the topic.


Main article, Interview, Fashion/Beauty
(Bu Mesaj 30-06-2012 17:57 değiştirilmiştir. Değiştiren : nilamman.)
30-06-2012 13:53
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
JunHong Dışarıda
세~레~나~이이이
*
Member : 회원

Mesajlar: 2,808
Üyelik Tarihi: 01-05-2011
Rep Puanı: 226
Mesaj: #2
K-F News Agency: Hallyu Star Articles / Hallyu Star Makaleleri
Interview

2NE1′s Q&A For Oricon Japan

Japon Oricon için 2NE1 Soru ve Cevapları


Japon hayranlarınız için yeni bir şarkı yaptınız.

- 28 Mart tarihinde aynı anda “SCREAM” adlı single ve “COLLECTION” albümünü yayınladınız.


[DARA] “SCREAM”, Japon hayranlarımız için yaptığımız şarkı. Bağımlılık yapan bir melodi ve ilginç olan her bir kısmında ses değişikliği var, bu yüzden dinlerken daha da keyif alacağınız eğlenceli bir şarkı oldu.

[MINZY] Dinlerken ruh halinizi de düzeltiyor. Yürüdüğümde şarkıyı söylemeyi farkında olmadan gülümseyerek bitiriyorum (güler).


- Bu duyguları tamamiyle anlayabiliyorum. İkinizin de söylediği gibi şarkı dokunaklı olmaktan çok güçlü ve daha daha iyi hissetmenizi sağlıyor.

[BOM] Ayrıca Minzy'nin rapi gerçekten harika ve o gerçekten parladı! CL ve Dara'nın bölümleri güzelliklerinin artmasını sağladı. Bu şarkıda sesimin üzerinde her zamankinden daha da fazla durdum. Dürüst olmak gerekirse, “SCREAM”'i ilk dinlediğimde zorluk çektim ve şarkıyı anlamadım... (güler.) Fakat diğerlerinin de dediği gibi şarkıyı daha fazla dinleyince melodi, şarkıyı söyleme isteği uyandırıyor ve gittikçe şarkıyı daha da çok seviyorsun.

- Şarkı sözleri, bir playboyun kulübün dans pistinde size nasıl çekici hale geldiği hakkında ve onun bencil davranışına “Değişmezsen, BYE!” şeklinde yanıt veriyorsunuz. Sadece bir bakışla bile çok güçlü gözüküyor.

[CL] Şarkı sözleri m-flo VERBAL tarafından yazıldı. Bu projede VERBAL ile birlikte çalışmak çok canlı ve ilham vericiydi.

2NE1'ın dünyada en iyi olması için daha da sıkı çalışması gerekiyor.

- Ayrıca “COLLECTION” albümünde heyecan verici şarkılar da var. Japonya'daki ilk full albümünüzde tüm Korece hit şarkılarınızı Japonca olarak da söylediniz.


[CL] Bu Japonya'daki ilk full albümümüzdü, tüm Japon halkına 2NE1'ın ne tür bir grup olduğu hakkında bir başlangıç yapmak istedik. Bu yüzden popüler ve Kore'yi temsil eden şarkılarımızdan bir koleksiyon yaptık.

[DARA] 2NE1'ın çeşitli yanları ve farklı tarzları da bulunuyor, bu nedenle bizi tanımayan insanlar bile albümü dinlediğinde hemen tanıyacak ve “Bu kesinlikle 2NE1”, diyebilecek!

[BOM] Tabiki, dünyadaki tüm insanları 2NE1'ın yeni tarzına çeken, akılda kalan şarkılarımız var ve müziğimizde 2NE1'ın “özünü” gösteren ritimler var fakat bunun bir çok insanın müziğimizden keyif almasını sağlayan çalışmalardan biri olduğunu düşünüyorum.

[CL] Şarkılarımız arasından “FIRE” Korece çıkış parçamızdı ve 2NE1 hakkında konuşurken bahsedemeyeceğiniz ticari marka şarkısı gibiydi. Bu yüzden, parça listesini kararlaştırırken dördümüz de onun ilk parça olmasını istedik. Bunun 2NE1 için yeni bir başlangıç ve insanların albümü dinlemesi için bir anı temsil ettiğini düşündüm, güçlü bir etki bıraktı.

[DARA] Bu albümde hepsini Japonca olarak tekrar kaydettik fakat özellikle “FIRE” şarkısının kayıt sırasında, bölümlerimi söylerken o zamanın tüm anılarını ve gerginliklerini hatırladım ve çok güçlü bir şekilde duygulandım.

[MINZY] Ben de ilk anlara gittim. Fakat “FIRE” şarkısının Korece versiyonu vücuduma kazılıyı bu yüzden Japonca söylemek gerçekten zordu. Şarkı sözlerinde ilginç bir kelime oyunu var ama kayıt yaparken çok zaman aldı. Öte yandan son parçamız “SCREAM” yeni olduğu için kayıt akıcı geçti.

[BOM] Ayrıca “I DON’T CARE” de insanların bizi tanıdığı bir şarkı. Amerika'ya gittiğimizde birisi bana “Koreli bir grubun “I DON’T CARE” adlı bir şarkısı var ve gerçekten iyi, kesinlikle onu dinlemelisin”, demişti (güler.)


- Bunun yerine, birisi sana şarkıyı tanıttı (güler).

[BOM] “Ben aslında o şarkıyı söyleyen kişiyim….” şeklinde düşündüm (güler)... Fakat her iki şekilde de minnettar oldum ve 2NE1 ile gurur duydum.

- Müziğiniz 2NE1'ı somutlaştırmak için sınırların ötesine geçiyor.

[BOM] Bu, 2NE1'ın dünyada en iyi olması için daha sıkı çalışmasının nedeni!

- Fakat bence siz çocuklar zaten en iyisisiniz.

[BOM] Hayır, daha değil (güler).

- Ama kelimelerindeki samimi tavır ve alçakgönüllülükle, bir grup olarak 2NE1'ın müzikal dünyası ve çekiciliği hakkındaki merakımız hızla artıyor.

[CL] İkincisi için, birbirimize saygı duyuyoruz.

Dört üyenin arasındaki ilişki...

- Dördünüz genellikle iyi geçiniyor ve sık sık birbirinizle konuşuyorsunuz, değil mi?


[DARA] Dördümüz her zaman beraberiz. Yaşlarımızın farklı olması, birbirirmizle iyi geçinmemize neden oluyor. Birbirimize alışmamızın nedeni bu. Sadece kendi fikrimiz üzerinde durmuyor ya da birbirimizin fikrini benimsemiyoruz çünkü herkes dürüstçe kendini ifade ediyor, hepimiz birbirimizi ve söylediklerimizin değerini anlayabiliyoruz, bu nedenle hiçbir zaman birbirimizi kendi fikirlerimizi kabul ettirmeye zorlamadık.

- Dışarıya farkettirmeksizin iyi bir ilişkiye sahipsiniz.

[DARA] CL, genç bir lider fakat o gerçekten verimli. Öte yandan bu, büyük kardeşler, maknaeler gibi, maknaeler de büyük kardeşler gibi (güler).

[BOM] Dürüst olmak gerekirse ben de öyle düşünüyorum (güler). Yaş bakımından Dara ve ben en büyükleriyiz fakat biz sadece çocuk gibiyiz (güler). CL ve MINZY olgun bir düşünce tarzına sahip, bu yüzden onlar güvenilir.


- Özellikle CL lider olduğunu farkettiğinden, sorumluluk duygusuna sahip, inanılmaz bir havası var ve görünüşü çok asil. Ondan daha büyük bayan hayranları olduğuna şaşmamalı. O gerçekten de güvenilir (güler).

[CL] Sizden bunları duyduğum için çok mutluyum, fakat bana sorarsanız 2NE1 içindeki herkes gerçekten güvenilir ve bence hepsinin olgun bir düşünce tarzı var! Bu nedenle, kolaylıkla bir lider olarak onları harekete geçirebilirim ve herkesin desteğiyle böyleyim.

[MINZY] Gerçek bir lider!


- Bu arada, boş günlerinizde sık sık ne yapıyorsunuz?

[DARA] Genellikle eve gidiyorum ve kedimle oynuyorum. Gün geçtikçe daha da tatlı oluyor... Evet, ben aptal bir ebeveynim (güler).

[MINZY] Film izlemeyi sevdiğimden dolayı, film izliyorum, kitap okuyorum ve köpeğimle oynuyorum.

[CL] Gerçekten dışarı çıkmıyorum bu yüzden genellikle odamda kalıyorum.


- Bu şaşırtıcı.

[CL] Ahaha, insanlar sürekli kulüplere giden bir tip olduğumu söylüyorlar fakat kesinlikle tam tersiyim. Evde müzik dinlerken resim çiziyorum ve son zamanlarda defalarca izlediğim “Friends” adlı Amerikan dizisinin bağımlısı oldum. Normalde çok dizi izlemem fakat bu arkadaşların birlikte sıradan vakitler harcadıklarını görüyorum ve ne kadar iyi olduğu düşüncesiyle kıskanıyorum.

- Bizim için sıradan olan şeyler, belki senin için olmaz CL. 2NE1'daki herkes farklı bir dünyada, bu nedenle yaşayamadığın bir çok şey için kuvvetli bir özlem duyabilirsin.

[CL] Tabiki uzun zamandır düşlediğim rüya gerçekleşti, bu nedenle şuanki durumdan memnun olmadığımı kastetmemiştim. Ben diziyi izlerken cesaretlendirici duygulara sahip olduğumu söylemek istemiştim.

[BOM] Japon dizileri izliyorum (güler). Fakat son zamanlarda “One Piece” adlı animenin bağımlısı oldum ve Luffy'yi gerçekten seviyorum.


- Luffy ve Bom oldukça benzer görünüyor.

[BOM] (Ağzı kulaklarına varmış bir şekilde) Luffy'ye baktığımda ben de onda kendi yönlerimi görürüm diye düşünüyorum.

Bu yaz karınca beli istiyor musunuz?

- Bu yaz yapmak istediğiniz yeni şey ne?


[CL] Yüzmek. Daha iyisini yapmıştım fakat tekrar başlamak istiyorum. Ayrıca Kore'den çok Japonya'da daha aktif göründüğüm için (güler), bir çok seçkin mağazayı ziyaret etmek istiyorum. Fakat kot pantolon satın alıp, onları kesmek ve kendi eskimiş kotumu yapmak istiyorum. Diğer şeyler... Ah~ Buraya yazmak istediğim çok şey var bu nedenle sıkıntı çektim (güler).

[BOM] Karıncanınki gibi bir bel istiyorum!


- Karınca beli mi!?

[BOM] Bu yaz kısa bir tişört giyerek göbeğimi göstermek istiyorum bu yüzden ince bir bel elde etmek için spor salonuna gideceğim!

- Fakat şuanki formundan daha ince olmanın pek de iyi olduğunu düşünmüyorum.

[BOM] (Çılgın bir şekilde) Hayır hayır, böyle kalamam! Gerçekten sıkı çalışacağım (güler).

- Gerçekten güzelleri ve onların güzel kalmak için ihtiyaç duydukları şeyler hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Ya sen DARA?

[DARA] Geçen yıl bu dönemde gitar çalmaya başladım fakat çok iyi çalamadım. Eğer 2NE1'ın herhangi bir turu olursa, gitar çalışımı sergilemek istiyorum!

- Bunu gerçekten, gerçekten dört gözle bekliyorum!

[DARA] …… (Fısıltılı bir şekilde) Çok sıkı çalışacağım, böylelikle bunu yapabilirim (güler).

[MINZY] Bu bahar bir şey yapmak istemiyorum fakat bir gün dünyayı gezmeyi isterim.


- Fakat müzikle zaten dünyayı geziyorsun (güler).

[MINZY] Daha fazla ülkeye gitmek istiyorum ve dünyadaki tüm insanlara 2NE1 müziğini dinletmek ve müziğimize duyulan sevginin artamasını sağlamak istiyorum!

[BOM] Bahar, yeni başlangıçlar için bir umut mevsimidir. Aşk, iş, okul vb şeyler hakkında endişelenen insanlar, bizi dinlemeli ve birlikte yeni bir adım atmaya cesaretlenmeliler!

JunHong


You’ve even made a new song for your Japanese fans.

— You released both your single “SCREAM” and album “COLLECTION” at the same time on March 28.


[DARA] “SCREAM” is the song we’ve made for our Japanese fans. It has an addictive melody and the change of sound with each part is interesting so it’s become a fun song that gets more enjoyable as you listen to it.

[MINZY] And the song lifts your mood as you sing to it. Even when I’m walking, I end up singing this song while unknowingly smiling (laughs).


— I totally understand those feelings. Just as you 2 have said, rather than being touching, the song itself has power and gets better and better.

[BOM] Also, MINZY’s rap in this song is really cool and she really shined! CL and DARA’s parts allowed their individual charms to grow. In this song, I also focused on my voice more than usual when I was doing the recording to show my own colours. Honestly, when I first listened to “SCREAM”, I had trouble and didn’t quite understand it……(laughs). But, just as everyone as said, the more you listen to it, the more the melody just makes you want to sing together and the amount you like the song just continues growing.

— The lyrics talk about how a playboy has become attracted to you on a club dancefloor and in response you say “if you don’t change then BYE!” to his selfish behaviour. With just one look, it seems very strong.

[CL] The lyrics were written by m-flo’s VERBAL. Being able to work together in this project with VERBAL was very fresh and inspiring.

2NE1 must work even harder to become the best in the world.

— Also, in your album “COLLECTION”, exciting songs have been included. As your first full album in Japan, you’ve recorded all your popular Korean hits in Japanese!


[CL] It is our first full album in Japan so we wanted to give an introduction on what kind of group 2NE1 is to all the Japanese people. So we made a collection of our popular hits and representative songs from Korea.

[DARA] Various colours of 2NE1 and different genres are included so if you listen to this album, I believe that people who don’t know 2NE1 will understand us at once and they’ll be able to say “This is exactly 2NE1”!

[BOM] Of course, we have catchy songs that allow everyone in the world to be pulled into 2NE1′s new form and our music has beats that depict 2NE1′s “essence” but I think all of this has become a piece of work that just allows many people to enjoy our music.

[CL] Among the songs, “FIRE” was our Korean debut song and it is like a trademark song of 2NE1 that you can’t not mention when talking about 2NE1. That’s why, when we were deciding on the track order, only with this song did the 4 of us have the (same) opinion of putting this as Track1. I thought it could also represent a new start for 2NE1 from here and the moment people listed to the album, it’d be able to leave a strong impact.

[DARA] In this album, we recorded everything again in Japanese but especially when we were recording “FIRE”, when I was singing, all the memories and tensions of that time had come back to me and I got very strong emotions.

[MINZY] I was able to get back to the basics. But the Korean lyrics of “FIRE” are engraved in my body so when it was really difficult doing the Japanese recording. The lyrics itself had an interesting play on words but it actually took a lot of time to record. On the other hand, our latest track “SCREAM” was starting from scratch so the recording for that went the smoothest.

[BOM] Also, “I DON’T CARE” was a song that got a lot of people to know about us. When I went to America, someone said to me, “There’s a Korean group’s song called “I DON’T CARE” and it’s really good, you should definitely listen to it” (laughs).


— Instead, someone promoted it to you (laughs).

[BOM] I was thinking…. “I’m actually the one who sings that song….” (laughs) but either way I was thankful and I was really proud of 2NE1(‘s sound).

— Your music truly goes beyond the borders to embody 2NE1.

[BOM] That’s why 2NE1 must work even harder to become the best in the world!

— But I think you guys have already become the best group.

[BOM] No, still not there yet (laughs).

— But with such earnest attitudes and modesty in your words, our curiosity on 2NE1’s musical world and charm as a group is quickly growing.

[CL] For the latter, we just mutually respect each other.

The relationship between the 4 members is …

— The 4 of you usually get along well and talk to each other often, right?


[DARA] The 4 of us are always together. The difference in our ages might actually be why we’re good with each other. That’s why we can adjust to each other. We don’t just insist on our own opinions or put up with each other’s opinions because everyone expresses themselves honestly so that all of us can understand each other and value what we have to say, so we never have to push (for our own ideas).

— You have all built up a good relationship without stressing out.

[DARA] 2NE1’s leader is the younger CL but she’s really efficient. In other words, it’s like the big sisters are the maknaes and the maknaes are the big sisters (laughs.)

[BOM] I honestly think so too (laughs). DARA and I are older in terms of age but we’re just like kids (laughs). CL and MINZY have the mentality of adults so they’re really reliable.


— Especially CL since she has self awareness as a leader, has a sense of responsibility, holds an incredible aura, and her appearance itself has a very dignified impression. No wonder why she has many female fans older than her. She’s indeed really reliable (laughs).

[CL] I’m very happy to hear you say that to me, but if you ask me, everyone in 2NE1 is really reliable and I think they all have the mentality of adults! Therefore I can pull them along as a leader with ease and I am how I am due to everyone’s support.

[MINZY] Truly a leader!


— By the way, on your recent days off, what do you often do with your time?

[DARA] I often go home and play with my cat. He’s becoming more and more cute…… Yes, I’m a foolish parent (laughs).

[MINZY] Because I enjoy watching movies; I’ve been watching movies, reading books, and I also play with my dog.

[CL] I don’t really go out so I often stay in my room.


— That’s surprising.

[CL] Ahaha, people say I seem like the type to often go clubbing, but I’m actually the opposite. I draw pictures while listening to music at home and recently, I’ve been so addicted to an American drama called “Friends” that I’ve watched it over and over again many times. I usually don’t watch dramas, but I see these friends casually spending time with each other and get envious thinking how good it would be.

— What’s common for us may not be common for you, CL. For everyone in 2NE1, you are in a different world to us so you would have a strong yearning for the many things that you are unable to experience.

[CL] Of course my long-held dream has come true and I have who I am now, so I did not mean to say that I was unsatisfied with my current situation (not being able to live freely), I just meant to say that I had very heart-warming feelings when I was watching the drama.

[BOM] I watch Japanese dramas (laughs). But lately I’ve been addicted to an anime called “One Piece” and I really like Luffy.


— Luffy and Bom seem quite similar.

[BOM] (with a smile ear to ear) When I look at Luffy, I also think I see aspects of myself in him.

This spring, you want to have a waist like an ant’s!?

— This spring, what new things would you like to challenge?


[CL] Swimming. I had done it better but I wanted to start it again. Also, because I seem to become more active in Japan than when I’m in Korea (laughs), I want to visit many vintage shops. I want to buy a pair of jeans, cut them myself and create my own damaged jeans. Other things……. Ah~ There are too many things I want to write here so I’ve become troubled (laughs).

[BOM] I want to have a waist like an ant’s!


— A waist like an ant’s!?

[BOM] This spring, I want to be able to show my belly by wearing a short T-shirt so in order for me to get a slimmer waist, I will go to the gym!

— But I think it’s better if you don’t get slimmer than your current form.

[BOM] (Frantically) No no, I can’t (stay like this)! I will really work hard! (laughs)

— I really don’t know anything about beauties and their needs to stay beautiful. How about DARA?

[DARA] At this time last year, I had started playing guitar but I can’t play well. If 2NE1 have a tour, I would like to showcase it!

— I’m really, really looking forward to that!

[DARA] …… (with a whisper) I will work hard so that I can actually do it (laughs).

[MINZY] I don’t want to do it just this spring, but I’d like to travel the world one day.


— But with music, you get to travel the world (laughs)

[MINZY] I want to go to more countries and allow people all around the world to listen to and grow to love 2NE1’s music!

[BOM] Spring is the season to hope for new beginnings. People who have worried over love, work ,school, etc should also have the courage to listen to this and take a new step forward together with us!

Ygnxgeneration


[Resim: scaled.php?server=440&filename=o...es=landing]

[Resim: scaled.php?server=15&filename=o0...es=landing]

30-06-2012 16:07
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
JunHong Dışarıda
세~레~나~이이이
*
Member : 회원

Mesajlar: 2,808
Üyelik Tarihi: 01-05-2011
Rep Puanı: 226
Mesaj: #3
K-F News Agency: Hallyu Star Articles / Hallyu Star Makaleleri
Interview

Heo Young Saeng discusses his ‘Solo’ comeback and SS501′s future

Heo Young Saeng, ‘Solo’ Geri Dönüşü ve SS501‘in Geleceği Hakkında Konuştu


‘Solo‘ mini-albümü ile dönüş yapan SS501‘den Heo Young Saeng, son zamanlarda yaptığı faaliyetleri ve SS501′in gelecek programlarını tartışmak üzere röportaj için Ilgan Sports ile görüştü.

“‘Solo’'yu neden albümün ana şarkısı olarak seçtin?”

“Bunun çeşitli anlamı var. Ana parçanın sözleri bir ayrılığın ardından erkeğin ne yaşadığı hakkında ve SS501‘den ayrı olarak kendi ayaklarımın üzerinde durmaya çalıştığımdan dolayı ben de bu şekilde hissettim. Bu albümü oluştururken benim de katkım oldu ve üzerinde çok fazla zaman harcadım. Bu albüm, gerçekten sıkı bir şekilde çalıştığım albüm.”

“‘Crying‘ adlı ana parçan nasıl bir şey?”

“İlk aldığım andan itibaren hoşuma gitti. Özellikle bayanlardan iyi tepkiler geldi. Bu şarkıyı daha çok sevdiğimi düşünüyorum çünkü sözlerini kendim yazdım. Üç yıl önce yaşadığım ayrılığın hikayesini hatırlatıyor. Bir çok kalp kırıklığı yaşadım ve o zaman dinlediğim her şarkı kendi hikayem gibi hissettirdi. Bu şarkı, onu durduramadığımda zavallı hissettiğimi hatırlatıyor.”

“Solo olarak çıkış albümünden sonra ikinci bir albüm yayınlamak bir yılını aldı.”

“Ben de bu kadar uzun süreceğini düşünmemiştim. İkinci albümün, ilk albümden daha iyi olması gerektiği düşüncesiyle baskı altındaydım. Her şeyden önce gelişmemi göstermek istedim. Albümün başından beri şarkıların bir araya getirilmesi ve oluşturulmasına yardım ettim. Neredeyse depresyon geçirecek kadar zordu fakat üstesinden gelebildim.”

“Albüm hazırlığındayken bir müzikal ve sitcomda yer aldın.”

“‘Üç Silahşörler‘ müzikalinde oynadım. İlk başta endişelenmiştim fakat kalbimin engelini kaldırmaya ve baştan öğrenmeye karar verdim. Yaptığım, geliştirmek ve daha iyi olmasını istediğimden daha fazlaydı. Yaptığım son performans beni çok boş hissettirdi ve ağladım. KBS 2TV‘nin ‘I Need a Fairy‘ dizisinde bir Hallyu yıldızını oynadım. Hala eksiklerim olsa da, oyunculuk için çok çekicilik olduğunu hissediyorum.”

“Sevgilin var mı?”

“Birisinden hoşlandığımda başka şeylere odaklanamıyorum. Bu tuzağa düşmemeye çalışıyorum. Şimdilik işler önce geliyor. Bir erkeğin yeteneklerinin öncelikli olması gerektiği sözüne inanıyorum çünkü başarıya ulaştıktan sonra yuva kurabileceğiniz iyi birini bulabilirsiniz.”

“SS501 üyeleri arasında rekabet var mı?”

“Arkadaşça bir rekabet var. İlk kez Hyun Joong bir kariyer yaptığından ve halka kendini tanıttığından dolayı insanlar onu kıskandığımızı düşündü fakat bu doğru değil. Son günlerde tüm üyelerin boş zamanı vardı dolayısıyla sık sık birbirimizle görüştük. Bir şeyler içtik ve SS501‘in geleceği hakkında tartıştık. Tabiki hesabı ödeyen Hyun Joong oldu.”

“SS501, tekrar bir araya gelecek mi?”

“Shinhwa'nın yeniden bir araya gelmesi bizi heveslendirdi. Geri dönüşlerinden sonra konuk oldukları bir sohbet programını izliyordum ve aniden SS501 üyelerinden "Bunu izliyor musun?" şeklinde mesajlar aldım. Bu olayla birlikte gerçekten de bir olduğumuzu anladım. Bence bu kez tekrar birleşebilme şansını kaybettik, çünkü üyelerin aktivitelerinin zamanlarını birbirine uydurmak zordu. Bence birleşmemiz için en harika zaman üyelerin askerliklerini bitirdiği zaman olur.”

JunHong


Having made his return with his ‘Solo‘ mini-album, SS501‘s Heo Young Saeng recently sat down withIlgan Sports for an interview discussing his latest activities and plans in terms of SS501′s future.

“Why did you choose your album’s title as ‘Solo’?”

“There are various meanings to it. The lyrics to the title track are about what happened to a man after a break up, and I felt that fit with my situation as I tried to stand on my own, away from SS501. I participated in the production of the album and spent a lot of time on it. It’s an album that I truly worked hard on, on my own.”

“What is your title track ‘Crying‘ like?”

“I loved it the moment I first received it. The ladies especially had a good reaction to it. I think I love the song more because I penned the lyrics myself. It reminds me of my own story of when I broke up three years ago. I went through a lot of heartache then, and every song I listened to at the time felt like my own story. The song reminded me of when I felt so miserable about not being able to hold her back.”

“It took you a year to release your second album since your first solo debut album.”

“I didn’t think it’d take this long either. I was pressured with the second album thinking that I had to make it better than the first. I wanted to show improvement most of all. From the album’s beginning, I participated in collecting the songs and producing it. It was difficult to the point where I almost suffered from depression, but I was able to overcome it.”

“During that time, you also worked in a musical and sitcom.”

“I starred in the musical ‘The Three Musketeers‘. I was worried at first and was determined to clear my heart and learn from the beginning. The more I did it, the more I wanted to improve and get better. The last performance made me feel empty, so much so that I cried. On KBS 2TV‘s ‘I Need a Fairy‘, I play the role of a Hallyu star. Although I’m still lacking, I feel that there’s a lot of charm to acting.”

“Are you dating?”

“When I like someone, I’m not able to focus on anything else. I know that so I try not to let myself fall into that trap. For now, work comes first. I believe in the saying that a man’s skills should come first because you’re always able to find someone nice to settle down with after you’ve found success.”

“Is there any competition between the SS501 members?”

“There is friendly competition. Since Hyun Joong made a position for himself first and got a lot of public recognition, people think that we’d be jealous of him, but it’s not true. Recently, all of the members had a lot of free time so we met one another often. We’d grab a drink and discuss the future of SS501. Of course, Hyun Joong is the one who foots the bills.”

“Will SS501 get back together?”

“We were stimulated by Shinhwa reuniting. I was watching them guest on a talk show after their comeback and suddenly received texts from all of the SS501 members asking, ‘Are you watching this?’ It made me realize that we were truly one. I think we’ve lost a chance to reunite once because it was so hard to balance our time schedules. I think the next perfect time would be when we all get discharged from the army.”

Allkpop


[Resim: scaled.php?server=819&filename=2...es=landing]

08-07-2012 1:13
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
esra_kjm Çevrimdışı
Life is Better with Korea-Fans!
***
Korea-Fans V.I.P.

Mesajlar: 10,353
Üyelik Tarihi: 18-02-2012
Rep Puanı: 468
Mesaj: #4
K-F News Agency: Hallyu Star Articles / Hallyu Star Makaleleri
Fashion/Beauty

Trend Report: The White Craze


Trend Raporu: Beyaz Çılgınlığı


Bahar filizleniyor ve çarpıcı bahar ürünlerinin karıştırılması ve eşleştirilmesi yoluyla tarzınıza destek verme zamanı geldi. Hem kadın hem de erkekler için sıcak trendler tümüyle beyaz bir görünümle yükseliyor. Yeni siyah olarak adlandırılan beyaz, bahar 2012 için geri döndü ve burada kalacağını bildirdi. Bugün moda sahnesinde baskın görünen "beyaz çılgınlığı" ve trende uygun tarzda giyinme konusunda bazı ipuçları hakkında konusunda konuşacağım.

Moda dergilerine göre beyaz renk pastel renkler ile birlikte sezonun "o" renklerinden birisi. Moda etrafında olduğu sürece, modacılar bir zarafet duygusu, masumiyet ve saflık sunduğu için
beyaz rengi benimsemişlerdir. Son yıllarda minimalist eğilimin giderek ivme kazanması ile tasarımcılar bu sezonki koleksiyonlarında tamamı beyaz ve daha minimalist tasarıma gittiler. Biz şu an trend listelerinde en üstte yer alan beyaz çılgınlığından bahsetmeden minimalizim ateşinden konuşamayız. Unutmayın, minimalist moda gereksiz tüm ayrıntılardan - uygun tasarım, temiz çizgiler ve klasik silüetler içeren- yoksun sadelik hakkındadır ve beyaz renk tüm yıl boyunca ve sezonluk çalışan sadelik ve temizlik olarak kendisini konuşturur.

Bu eğilimle giyinmenin bir yolu "tamamen beyaz" bir görünüme gitmektir. Baştan parmak uçlarına kadar beyaz bir görünüm, 2012 baharı için bütün pistler üzerinde görüldü ve kolay bir başarıyla sonuçlandı. İnce dar bir beyaz pantolon ya da beyaz kalem etek ile takım oluşturan özel tasarlanmış beyaz bir ceket giyerek ofis için mükemmel bir kıyafete sahipsiniz. Günlük geziler için herhangi bir kızın gardırobunda zamansız bir moda ürünü olan favori küçük beyaz elbise giyin. Bu sezon fark edileceğinizden emin olacağınız akıcı, meleksi ve beyaz güzel bir bahar elbisesi seçin. Elbisenin uzunluğu olarak bu bahar etekleri için yeni yollardan olan midi ve maxsize gidin.

Bu sezon beyaz renk erkek giyiminde de baskın bir renktir. Beyaz bir pantolon ve canlı düğmelerle açılan beyaz bir gömlek ile tek veye çift düğmeli bir blazer ceket giyin. Kravat takmayabilirsiniz ya da klas görünmek için beyaz bir kravatla eşleştirebilirsiniz. Unutmayın, "beyaz üstüne beyaz" bu baharın yapılan "in"lerindendir.

Ayrıca ayakkabı ve çantalar da bu baharın en sıcak tonlarından biri olduğu için beyaz ile yenilendi- seçebileceğiniz beyaz geniş bir aksesuar koleksiyonu var. Favori bahar ürünlerinizle takım oluturan gladyatör ve/veya kalın topuklu trendle uyumlu bir çift ayakkabı kıyafetinizi anında donukluktan harika bir görünüme dönüşecektir. Son olarak şık pençe bir çanta ya da beyaz veya beyaz dışı bir totesle yapacağınız günlük kıyafet eşleştirilmesi, nereye giderseniz gidin moda ifadesi olmak için size izin verecektir.

Modada beyaz renk hiçbir zaman sönmeyecektir. Bu bahar gardırobunuza sezonluk bir renk katın ve şık kalın!

esra_kjm


Spring is in full bloom and it’s time to give your style a boost by mixing and matching stunning spring staples. One of the hottest trends on the rise for both women and men this season is the all-white look. Called the new black, white is back for spring 2012 and is here to stay. Today I’m going to talk about the “white craze” that seems to be dominating the fashion scene and some tips on how to wear the trend with style.

According to fashion magazines, the color white, along with pastels, is one of the “it” colors of the season. For as long as fashion has been around, fashionitas have embraced the color white for it exudes a sense of elegance, innocence, and purity. With the minimalist trend gaining momentum in recent years, designers have gone white and all the more minimalistic with their collections this season. We can’t talk minimalism fever without mentioning the white craze that is at the top of the trend charts at the moment. Remember, minimalistic fashion is all about simplicity devoid of unnecessary details—featuring tailored looks, clean lines, and classic silhouettes—and the color white itself speaks of simplicity and cleanliness, making it truly a seasonless color that works all year long.

One way to wear this trend is to go for the “all-white” look. The head-to-toe white look was seen all over the runways for spring 2012 and can be easily pulled off. Wear a tailored white blazer teamed with a pair of slim-fitting white pants or a white pencil skirt, and you have the perfect outfit for the office. For casual outings, wear your favorite LWD (little white dress), a timeless fashion staple in any girl’s wardrobe. This season, flowy, angelic dresses are in—pick up a lovely spring dress in white that is sure to get you noticed. As for the length of the dress, go for midis and maxis, which are the new lengths for skirts this spring.

White is also a dominant color for menswear this season. Wear a tailored single or double breasted blazer paired with a white pair of trousers and a crisp button-down white shirt. You can skip the tie or pair a white tie to look classy. Remember, “white on white” is the “in” thing to do this spring!

In addition, shoes and bags have revamped a bit—with white being one of the hottest shades this spring, there is a wide collection of white accessories to choose from. A pair of trend-right pumps, gladiators, and/or chunky heels teamed with your favorite spring staples will instantly take your outfit from dull to fabulous. Lastly, pairing your everyday outfits with sleek clutch bags or totes in white or off-whites will also allow you to make a fashion statement wherever you go.

White will never go out of fashion—incorporate the seasonless color into your wardrobe this spring and stay stylish!

KBS World

[Resim: 1336467874sk120508l.jpg]
(Bu Mesaj 11-07-2012 17:51 değiştirilmiştir. Değiştiren : nilamman.)
11-07-2012 17:45
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
esra_kjm Çevrimdışı
Life is Better with Korea-Fans!
***
Korea-Fans V.I.P.

Mesajlar: 10,353
Üyelik Tarihi: 18-02-2012
Rep Puanı: 468
Mesaj: #5
K-F News Agency: Hallyu Star Articles / Hallyu Star Makaleleri
Fashion/Beauty

Trend Report : The Yellow Craze

Trend Raporu:Sarı Çılgınlığı

Yaz şu an köşe başında, ama gardırobunuz sıcak hava için hazır mı? Yeni sezon için tam zamanında ve hızla gardırobunuzu güncellemenin bir yolu, sezonun sıcak renkleri ile çalışmaktır.
Diğer tonların yanı sıra, parlak sarı bu sezon büyük bir geri dönüş yaptı ve burada kalıcı. Bugün, sarı rengin dolabınıza nasıl dahil edileceği konusunda bazı stil ipuçları vereceğim, böylece trendlerin üstünde kalabilirsiniz.

Unutmayın, yaz modası, tüm zengin ve canlı renklerin eşleştirilmesi ve karıştırılmasıyla ilgilidir. Diğerlerinin yanı sıra, sarı renk, 2012 ilkbahar ve yazı için bütün pistler üzerinde görülmekte ve şu anda tüm ilgiyi üzerine çekmektedir. Sarı rengin trend listelerinde en üstte olması şaşılacak bir şey değildir, bu sezon kırmızı halı etkinlikleri ve diğer üst düzey fonksiyonlar için güzel bir renkte çok fazla ünlü görüyoruz. Sarı renk sıcaklığın, canlılığın ve enerjinin timsalidir- giysinizin mutlu rengine bir tutam daha katarak, kesinlikle sizi trendle uyumlu, stil odaklı ve tamamen en sevimli görünmenizi sağlayacaktır. Midi ve maksi elbiseler, kişiye özel blazer, sigara bir pantolon(ayak bileklerine kadar eğimli), gevşek yüksek belli pantolonlar, kalem etekler, akıcı bluzler ve güzel sarılar içinde daha fazlası gibi bazı ilkbahar ve yaz ürünlerini ekleyerek düşünün. Örneğin;canlı beyaz bir gömlek ile eşleştirilmiş parlak kanarya sarısı bir blazer ceket ve hafif altından ince dar bir pantolon giyerek başka türlü normal bir kıyafetinizi renklendirin.Hasır dolgu topuk ya da ayak parmaklarını gösterin bir ayakkabıyla takım oluşturun ve böylece parlak bir yaz günü için mükemmel bir kıyafete sahipsiniz. Günlük geziler için sarı renkte akıcı, meleksi, midi ve maksi bir elbise giyin ya da ince, daha yumuşak sarı bir bluz ile eşleşen parlak sarı bir kalem etek giyerek tepeden tırnağa sarı bir kıyafeti bir araya getirin ve kesinlikle çarpıcı görüneceksiniz.

Kendinizi renk konusunda utangaç olarak düşünüyorsunuz, tepeden tırnağa sarı giyinmek zorunda değilsiniz- istediğiniz zaman çanta, ayakkabı ve diğer aksesuarlar gibi küçük eşyalarla başlayabilirsiniz. Sarı deri kayışlı, parlak sarı pençeler, basit sandaletler içeren saatler bir anda kıyafetinizi donukluktan muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yani kıyafetlerinize bazı renkli çıtçıtlar eklemeyi unutmayın- parlak sarı tırnak cilası ya da sarı çerçeveli güneş gözlükleri giyerek ufak bir hile de yapabilirsiniz.

Birçoğumuz yanlışlıkla sarı giyimli kimsenin iyi göründüğünü düşünmüyoruz- ama sarının pek çok farklı tonları(yumuşak tereyağından, ayçiçeği ve hardal sarısından her şey) ile stilistler herkes için doğru bir renk olduğunu söylüyorlar. Hafif sarı, baskılar ve diğer koyu tonları ile kolayca tamamlayabildiği için aşırı derecede çok yönlüdür. Eğer daha parlak sarıya yöneliyorsanız, her seferinde önemli bir parçaya odaklanmayı unutmayın. Örneğin; sarı bir elbise giydiğiniz zaman, elbisenin kendini konuşturmasına izin verin ve sade kıyafetin geri kalanını koruyun. Stilinize uyan en iyi tonu seçin, moda anlayışınızla hava atın.

Bu yaz sarı çıtçıtlar ile giysilerinizi vurgulayın ve şık kalın!

esra_kjm


Summer is just around the corner, but is your wardrobe ready for the warmer weather? One way to quickly update your wardrobe in time for the new season is to work with the season’s hottest colors. Among other hues, bright yellows have made a huge comeback this season and are here to stay. Today I’m going to introduce some styling tips on how to incorporate yellow into your wardrobe this summer so you can stay on top of trends!

Remember, summer fashion is all about mixing and matching rich, vibrant colors. Among others, yellow was seen all over the runways for spring and summer 2012 and is all the rage at the moment. With yellow being at the top of the trend charts, it is no wonder we are seeing so many celebrities sporting the lovely color to red carpet events and other high-profile functions this season. The color yellow exudes warmth, vitality, and energy—adding a dash of the happiest color to your ensemble will surely make you look trend-right, style-conscious, and most of all adorable! Consider adding some of the spring and summer staples such as midi and maxi dresses, tailored blazers, a pair of cigarette pants (tapered to the ankles), loose-fitting high-waisted pants, pencil skirts, flowy blouses and more in lovely yellows. For instance, spice up your otherwise plain outfit by wearing a blazer in bright canary yellow paired with crisp white shirt and a pair of slim-fitting slacks in light gold. Team up the outfit with a pair of wedges or peep-toe heels, and you’ve got a perfect outfit for a bright summer day. For casual outings, wear a flowy, angelic midi or maxi dress in yellow or put together a head-to-toe yellow outfit by wearing a bright yellow pencil skirt matched with a blouse in subtle, softer yellow, and you will look absolutely stunning.

If you consider yourself color-shy, you don’t have to go head-to-toe yellow—you can always start with smaller items such as handbags, shoes, and other accessories. Incorporating watches in yellow leather straps, bright yellow clutches, and strappy sandals in yellows will instantly take your outfit from drab to fabulous. So, remember to add some pops of color to your outfits—wearing bright yellow nail polish or a pair of yellow-framed sunglasses can also do the trick!

Many of us mistakenly think that not everyone looks good in yellow—but with so many different shades of yellow out there (everything from soft butter yellow to sunflower yellow and mustard yellow), stylists say that there is the right yellow for everyone. Subtle yellows are extremely versatile as they can easily complement prints and other bold hues. If you are going for brighter yellows, remember to focus on one key piece at a time. For instance, when wearing a yellow dress, let the dress speak for itself and keep the rest of the outfit simple. Choose the best shade that matches your style and flaunt your fashion sense!

Highlight your outfits with pops of yellow this summer and stay stylish!

KBS World

[Resim: 1337733878sk120522l.jpg]
14-07-2012 15:48
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
JunHong Dışarıda
세~레~나~이이이
*
Member : 회원

Mesajlar: 2,808
Üyelik Tarihi: 01-05-2011
Rep Puanı: 226
Mesaj: #6
RE: K-F News Agency: Hallyu Star Articles / Hallyu Star Makaleleri
Interview

2NE1's Interview On Nonno Magazine

NONNO Dergisi 2NE1 Röportajı

Idol

Hayran olduğunuz idol hayatınızı etkiledi mi?


CL: Kraliçe Madonna! Özellikle onun müzikalitesi ve görünümü. Ben gerçekten onun müziğe karşı olan tavrından etkilendim. Şimdi bile, o benim rol modelim ve idolüm.

Dara: Genç biri gibi çok utangaçtım. Whitney Houston ve Christina Aguilera'nın görkemli görünüşünden etkilendim ve sahnede olmak istedim.

Kraliçe

2NE1'da en çok kraliçe gibi olan kim? 

BOM: Bu kesinlikle CL! Çünkü onun karizması var ve otururken bile onun kraliçe gibi olduğunu görebilirsiniz (güler).

CL: Hayır, sadece ben değil. Bence hepsi kraliçe gibi. Özellikle sahnedeyken. Genellikle küçük bir erkek çocuğu gibi gürültülüyüz fakat sahnedeyken herkesin kraliçe gibi bir havası doğuyor.

Sporlar

Geçmişte iyi olduğunuz sporları söyleyin.


CL: Yüzme. Kurbağa stili yüzmede iyiyim!
MINZY: Futbol!
BOM: Beyzbol ve futbol, ayrıca masa tenisi.
DARA: İlkokulda tekerlekli patenle kayma yarışmasında temsilci seçilmiştim. Fakat sonuncu olmuştum (güler).

Aşk

Üyeler arasındaki bağı güçlendirmesi gereken üyelerin sevgi ifadesi "mektuplar".


BOM: Üyeler, direkt olarak sevgilerini göstermez fakat doğum günü partilerinde "Seni seviyorum" gibi şeyler içeren mektuplar yazıyoruz, değil mi?

CL: Evet. Stajyer günlerimizde MINZY'nin bana yazdığı mektup hala duruyor. "CL benim vitaminim" yazmıştı. Sevimli değil mi? Fakat şimdi bu görüş değişti. Şuan Dara bir vitamin (ağlar).

Biz...

"Biz_______" cümlesini ne ile doldurmak istersiniz?

CL: Bu sadece "Biz, 2NE1'ız" olabilir.

Xoxo

Ben .......... öpmek ve sarılmak istiyorum fakat aşk yasağı!

CL: Aslında şirketimizin başkanı bize "Hala ilişki yasağınız var!" dedi (güler). MINZY ve benim hala ilişki yasağımız var... Fakat BOM ve DARA'nın yasağı bir dahaki yıldan itibaren bitiyor.

BOM: Evet. "Sonunda bitiyor" şeklinde düşünmüştüm fakat başkan geldi ve "Yasak süreni uzatıyoruz" dedi.......

Zzz...

Kişilikleriniz rüyanızda bile aynı mı? Son zamanlarda rüyanızda ne gördünüz?

CL: Rüyamda beni endişelendiren ve "eğer kötü rüya görürsem ne yapmalıyım!?" şeklinde düşündüren büyük bir örümcek gördüm, fakat Koreli bir falcıya göre, örneğin örümcek ağı olmayan bir yer, büyük bir servete işaret! Örümcek ağı görmediğim için memnunum!

BOM: Bir erkek arkadaş ile seyahat ettiğimi gördüm fakat adamın yüzünü tam göremedim... Hayal kırıklığı.

DARA: Eğer bir şey hakkında endişelenirsem hemen rüyama da yansır. Örneğin bir TV programına çıkmadan önceki gün, tüm gece dans çalıştığım rüyayı görmekten yorulmuştum (güler).

Tatil

Gitmek istediğiniz yerler / Gittiğiniz yerler

BOM: Uzun bir tatilimiz olursa Amerika'daki ikinci evime gitmek istiyorum...

CL: Geçen yıl BOM solo olarak çalışırken, üçümüzün 2 haftalık bir tatili vardı ve ben Fransa'ya gitmiştim.

MINZY: Ailemle Jeju Adası'na gittim.

DARA: Rahatlamak için Filipinler'e gittim.

Yıl 2050

Herkes kendini 40 yıl sonrasında düşünsün!

BOM:
Eğer hala şarkıcı olursam, bu iyi olurdu! Fakat bence müzikle ilgili bir iş yapacağım.

MINZY: Tüm dünyada dans etmek istiyorum!

DARA: Eğer hayatta olursam (güler), dünyanın gelişmesini dört gözle beklerdim. Belki uçan arabalar olurdu!?

CL: Ben...Ben kendim uçmak istiyorum!

Kızlar

Onların hayranlarının çoğu bayan! Nedeni onların şarkı sözlerinde gizli.
Geçen yıl ilk tur konseri Japonya'da düzenlendi: 70.000 kişi katıldı ve bu kişilerin yaklaşık %90'ı bayandı!


CL: Şarkılarımız, genellikle cesur olmayı çağrıştıran şarkı sözleriyle kadınların duygularını anlatıyor. Aşk yanlış gittiğinde bile tekrar kalk! Bu yüzden bizi destekleyen bayanları gördüğümde, mesajı ilettiğimiz için memnunum.

Diet

Son zamanlarda, kim daha ince ve kadınsı hale geldi?
MINZY oldukça kadınsı bir vücuda sahip olmayla ün saldı!


MINZY: Her gün iki saat, 25 aerobikten 5 tanesini ve karın egzersizleri yapıyorum. Karın kaslarım... onlar muhtelemen kırıldı (utanır). Pes etmememin sırrı, odama sevdiğim sanatçının bir fotoğrafını koymak, böylelikle hedefimi görebilirim. Avatar filminde oynayan Aktris Zoe Saldana'yı seviyorum.

Albüm

İlk Japonca albüm olarak en iyi albümü çıkardınız!
2NE1'ın Mayıs ayında çıkışlarının 3. yılı. Bu sefer, Kore'deki çıkışınızdan son Japonca albümünüze kadar, çok şarkı var!


CL: Çıkış şarkımız "FIRE"'ın Japonca versiyonunu kaydederken çıkışımızdan önceki gerginlik hissi geldi.

DARA: Bu albümü dinlediğimde, bir film gibi tüm anılarım geri geliyor.

Kalp

Kalbinizi ele geçiren, sizi çılgına döndüren şey ne?


DARA: Kedim Dadoong. Benim ve küçük kardeşimin (MBLAQ Chundoong) isimlerini birleştirerek ona isim verdik. O, "GO AWAY" klibinde yer almıştı fakat kötü oyunculuğundan dolayı sahnelerin çoğu kesildi.

MINZY: Eski günlüklerime bakmayı seviyorum. Çocukça şeyler ve kötü olaylar hakkında yazmışım fakat onlar kendime yol göstermem için ihtiyacım olan önemli anılar.

Heyecan Verici

Hayatınızda en heyecan verici anınızı söyleyin!

DARA: Kore'de çıkış yaptığımız zaman. İlk sahnemiz çok heyecan verici ve sinir bozucuydu.

BOM: Bana göre, Japonya ve Kore'deki ilk konserlerimiz. Hayal edilemeyecek sayıda çok hayran geldi ve bizi alkışladı ve bu yüzden çok heyecanlı olduğunu hatırlıyorum. Şarkının sözlerini unutacak kadar çok heyecanlıydım.

BIGBANG

2NE1, BIGBANG'in küçük kardeş grubu olarak çıkış yaptı.


BOM: Aslında BIGBANG'deki herkes benden küçük fakat onlar güvenebileceğim büyük bir ağabey gibi. İlk Japonca klibimizi çekerken lider G-DRAGON, "Kameraya yiyecekmiş gibi bakmazsan bu iyi olur" diyerek nasıl kameraya bakacağım hakkında öğüt verdi ve şimdi bile bu aklımda.

Aile

Sevgili ailemizle gurur duyuyoruz.


BOM: Ailem, sanatçı bir aile. Kız kardeşim çello çalıyor. İlk konserim sırasında birlikte performans sergileyebilmek, bana en iyi anıları verdi! Geçmişte annem ressamdı fakat ebeveyn olmak için bu rüyasından vazgeçti. Sanatçı olarak kazandığım paramla aileme bir ev aldım.

Kostüm

Kostüm ve müzik farklı olamaz.
Kostümlerden sorumlu kişi, seçkin moda anlayışı olan CL.


CL: Kostümlerimiz müziğimizin anlamını ifade etmemize yardım ediyor. 2NE1 müziğinin sadece bir türe bağlı kalmadığı gibi, benim tarzım büyük markalar ve klasik kıyafetlerin karışımı.
Ayrıca bugünün kıyafetleri renkli. Olgun bir kadın imajında kararlıyım!


JunHong

English in Spoiler


Ygnxgeneration

[Resim: scaled.php?server=707&filename=d...es=landing]

[Resim: scaled.php?server=689&filename=n...es=landing]

[Resim: scaled.php?server=401&filename=5...es=landing]

14-07-2012 21:02
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
esra_kjm Çevrimdışı
Life is Better with Korea-Fans!
***
Korea-Fans V.I.P.

Mesajlar: 10,353
Üyelik Tarihi: 18-02-2012
Rep Puanı: 468
Mesaj: #7
K-F News Agency: Hallyu Star Articles / Hallyu Star Makaleleri
Interview

Tony & Smash, “We’re a group that has brought together a veteran and the youthful go-get-‘em spirit!”

Tony&Smash, "Biz usta ve genç go-get-'em(koş-kap-'getir) ruhunu bir araya getiren bir grubuz."

Orjinal idol grubu Hot'ın efsanevi üyesi Tony Ahn, kendisinin yetiştirdiği ve 5 üyeli grubu ile birlikte katıldı. Tony otuzlu yaşlarının ortasında biri olarak 20'li yaşında olanlar ile birlikte dans etmenin kolay olmadığını itiraf etti. Ancak o, bu emektar uzmanlığın, gençlik, acemi ruh ve enerjinin bir füzyonu olduğundan onların kendilerine özgü özellikleri olduğunu söyledi.

Bu haftaki sayımızda, onların bağımlılık yapan elektro-hip hop şarkısı "Get On Your Swag" için çok fazla sevgi çekmekte olan Tony&SMASH ile görüşeceğiz.

Daha önceden röportaj sorularını gönderen seçilmiş bir gruba Tony&SMASH'ın imzaları gönderilecektir: Dominique(Fransız), Judy Amani(İspanyol), (ID) KockonChoti(Vietnamlı).

Röportaj

[b]S: Tony'nin SMASH ile birlikte çalışmaya başlaması nasıl bir fikirdi? (Fransız dinleyici Dominique'den gelen soru)

C: Her şey "Get On Your Swag" şarkısını dinlerken başladı ve eğer altımız hep birlikte sahnede olsaydı, daha iyi bir sinerji etkisi olmaz mıydı? diye düşündük. Bundan önce, biz Japonya ve Çin'de birlikte performans gösterdik ve o çok eğlenceliydi. Böylece birlikte bu albümü ürettik.

S: SMASH'ın çıkışını Kore'de değil de Japonya'da yapmasının özel bir nedeni var mı? (İspanyol dinleyici Judy Amani'den gelen soru)
C: Biz Japonya'da çıkış yapmadık. İlk olarak Kore'de bir albüm yayınladık;ama patronumuzun(Tony) askere gitmesiyle Japonya'daki desteğimiz sona erdi. Yanıtın iyi olmasına rağmen, biz Kore'de daha fazla yükselmek istedik ve patronumuz, birlikte bir albüm yapmayı önerdi.

S: "Get Your Swag On" ne tür bir şarkı?
C: O inanılmaz erkeksi hissettiriyor ve sadece tek bir dinlemeden sonra bağımlı hale getiren kaliteli bir türe sahiptir. Şimdi, "Moo-boong dansımızı"(Sahne dansımız Break Down) deneyelim?(Daha sonra hızlıca bir parça dans ediyor.) Evet, o kolay görünmüyor, değil mi? Siz onu sadece bir kere izledikten sonra yapabilirsiniz. Üstelik, onlar, bu moo-boong dansın kilo vermek için muhteşem olduğunu söylüyorlar. Sıkça o dansı yapın ve biz kilo vermede size başarılar diliyoruz!

S: Bu soru Tony için. Siz beyleri izlediğimiz zaman, dans hareketleri ya da bakışlarınızdan, sizin ve yirmili yaşlarındaki üyelerinizle arasında çok fazla fark yok. Sırrınız nedir?
C: Çok güzel, beni böyle gördüğünüz için çok teşekkür ederim;ama kondisyona gelince, yirmili yaşlarında olanlar için yadsınamaz bir avantaj var. Bu yüzden tanıtımlara başlamadan önce bir spor salonuna gittim ve bir aydan fazla bir sürede kendimi yetiştirdim;ama dansımız başlangıçta çok zor olduğu kadar yoğun idi. Grup üyelerim bana çok fazla yardım etti.

S: SMASH çok fazla pratik yapıyor ve sizin şirketinizin başı ile ayakta kalıyor. Bunun karşılıksız ve aynı zamanda rahatsız edici yönlerinden bahsedin.
C: Birlikte çalışabilmek benim için bir onurdur ve bizim ondan öğreneceğimiz çok şey var. İtibarımızı ya da onun bütün yıllar boyunca geliştirdiği imajını berbat edecek bir şey olup olmadığı konusunda endişeli değiliz. Bunu nedeni, hepimiz çok çalışıyoruz. Rahatsız edici yönleri? Fazladan bir kişinin olması nedeniyle arabada çok az boşluk var. Ayrıca masada yemek yerken o daha çok eziliyor. Ancak doğrusu bu bir ikramiye çünkü şimdi patronumuzla birlikteyiz ve daha pahalı ve sağlıklı yemek yiyebiliyoruz.

S: Shinhwa'nın geri dönüşünü izlerken, diğerlerinden daha çok size göre farklı olması gerekir. HOT için geri dönüş yapmak ile ilgili bir plan var mı? (Vietnamlı (ID) KockonChoti'den gelen soru)
C: Çok fazla insan bunu merak ediyor. Doğrusu biz üyeler bunu konuştuk ve gerçekten bunu olmasını istiyoruz;ama hepimiz etrafa dağılmış durumdayız. Özellikle Kangta, Woohyuk ve Jaehon Çin'deler. Heejon, Kore'de çok fazla yayın yaptığından meşgul. Biz en kısa sürede bunun olmasını söylüyoruz ama ne zaman olabileceğini söylemek çok zor.

S: SMASH ile rakip olduğunu düşündüğünüz bir grup var mı? Eğer öyleyse, neden?
C: Rakiplerden oldukça yeni üyeler olması nedeniyle onlardan(SMASH) önce çıkış yapan ve onlardan çok şey öğrenmelerini umut ettiğim çok fazla grup var. Dürüst olmak gerekirse, müzik grafik göstergelerinde ve ödül alma konusunda tabiki SMASH için kazanmak daha iyi olur;ama şahsen ben, onların mutlu bir şekilde yaşayabilen bir grup olabileceklerini umut ediyorum. Teşekkür ederim.

esra_kjm

Member of the legendary, original idol group HOT, Tony Ahn has joined hands with a group that he himself trained, the five-membered group SMASH. Tony admits that it’s not easy for his mid-thirties self to dance along with the group of twenty-something-year-olds. However, he says they have their own unique attributes being that it is a fusion of the veteran expertise and youthful, newbie spirit and energy.

For this week’s edition of , we will be meeting with Tony & SMASH, who have been receiving a lot of love for their addictive electro-hip hop song “Get Your Swag On”.

*A selected group of listeners that sent in their interview questions beforehand will be sent Tony & SMASH’s autographs:
Dominique (French), Judy Amani (Spanish), (ID) KockonChoti (Vietnamese)

Interview

S:How did this idea start of Tony performing with SMASH? (Question from French listener Dominique)
C:It all started when we were listening to the song “Get Your Swag On” and thought, wouldn’t there be a better synergy effect if all six of us were on stage together? Before this, we had performed together in Japan and China, and it was so much fun. So we got to produce this album together.

S:Is there a special reason why SMASH debuted in Japan and not Korea? (Question from Spanish listener Judy Amani)
C:We didn’t debut in Japan. We did release an album in Korea first, but with our boss (Tony) going to the military, we ended up promoting a lot in Japan. Though the response was good, we wanted to start promoting more in Korea. And our boss suggested releasing an album together, so we did.

S:What kind of song is “Get Your Swag On”?
C:It feels incredibly masculine, and it has a type of quality where you can get addicted after just one listen. Now, shall we try our “Moo-boong dance” (Break Down the Stage dance)? (After dancing a quick part) Yes, isn’t it easy? You can all do it after watching it just once. Also, they say this moo-boong dance is great for weight-loss! Dance it often and we hope you succeed with your weight loss!

S:This question is for Tony. When watching you guys, from your looks or dance moves, there’s not much of a difference between you and your members in their 20’s. What’s your secret?
C:Well, thank you so much for seeing me in that way. But when it comes to stamina, there’s an undeniable advantage for those in their 20’s. So I did go and train at the gym for over a month before promotions started, but our dance is so intense that it was still very difficult in the beginning. My group members helped me out a lot.

S:SMASH gets to practice and stand on stage with your company head. Tell us about the perks and also the uncomfortable aspects of that.
C:It’s an honor to be able to work together, and we have a lot we can learn from him. One thing we do worry about is whether we will ruin the reputation, or image that he’s developed all these years. That’s why we’re working all the more hard. Uncomfortable aspects? Because there’s one more person, there’s less space in the car. It’s also more squished when eating at the table. However, that’s a perk rather because now that we’re with the boss, we can eat more expensive, healthy food often.

S:When watching Shinhwa’s comeback, it must be different for you than most others. Are there any plans for HOT to make a comeback? (Question from Vietnamese listener (ID) Kockonchoti)
C:Many people are curious about this. The truth is that we members have talked and we really want it to happen, but we’re all scattered all over the place. Especially Kangta, Woohyuk, and Jaehoon, who are in China. Heejoon is busy doing a lot of broadcasts in Korea. We say that we do want it to happen as soon as possible, but it’s hard to say when that’ll be.

S:Is there a group you consider rivals with SMASH? If so, why?
C:Because there’s newbies, rather than rivals, there are a lot of other groups that have debuted before them that I hope they can learn a lot from. And honestly, of course it would be nice for SMASH to win #1 on these music chart shows and win awards, but personally I hope that they become a group that can live their singer lives happily. Thank you.

KBS World

[Resim: 43668793.jpg]
[Resim: 68620830.jpg]
[Resim: 15645440.jpg]
[Resim: 63053420.jpg]
[Resim: 34403738.jpg]
[Resim: 89927811.jpg]
[Resim: 54069910.jpg]
[Resim: 85321882.jpg]
21-07-2012 11:56
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
esra_kjm Çevrimdışı
Life is Better with Korea-Fans!
***
Korea-Fans V.I.P.

Mesajlar: 10,353
Üyelik Tarihi: 18-02-2012
Rep Puanı: 468
Mesaj: #8
K-F News Agency: Hallyu Star Articles / Hallyu Star Makaleleri
Fashion/Beauty

Summer Skincare Tips

Yaz Cilt Bakım İpuçları

Yaz mevsimi, resmen burada ve yeni ve taze bir cilt bakımı zamanı olduğunu söylüyor. Bugün, cildinizin tüm yaz boyunca daha genç ve parlak görünüşünü korumak için basit yaz cilt bakımı ipuçları tanıtacağım.

Öncelikle, ısıdan yıpranmış cilt için bir numaralı ipucu; buzdolabınızda cildiniz için toner saklayın. Cilt uzmanları, sadece ürünün raf ömrünü uzatmak için buzdolabında canlandırıcı toner saklamanızı tavsiye etmektedir;ama aynı zamanda sıcak bir temizlikten sonra gözeneklerinizi kapatmaya yardımcı olur. Bol köpüklü bir temizleyici ile yüzünüzü yıkadıktan sonra, bir pamuk parçası kullanarak tüm yüzünüze yavaşça sürün ve soğuk bir masaj yapın. Daha iyi bir emilim için yüzünüze hafifçe vurmayı unutmayın.

Sonra, kaliteli bir güneş kremi stoklayın. Tüm hızıyla devam eden açık hava etkinlikleri ile zararlı UV ışınlarına karşı cildinizi korumayı unutmayın. Güneşe maruz kalmak aşırı derecede zararlı ve erken yaşlanmaya, güneş yanıklarına ve isiliklere neden olabilir. Sabah cilt bakımınızın son adımı olarak günlük olarak güneş koruyucu sürün. Güneş koruyucunuzun süresinin dolmadığına emin olun-eğer geçen yazdan beri bir tane almadıysanız, son kullanma tarihi geçtikten sonra ürünün etkinliği azalmaya başlayacağından dolayı kendinize yeni bir tane almanın zamanı geldi. Dermatologlar, yaz ayları boyunca cildinizde mükemmel koruma sağlamak için en az 30 SPF'lik ve suya dayanıklı güneş remi seçmenizi tavsiye etmektedir. Güneşe çıkmadan en az 15-30 dakika önce güneş koruyucu kullanmayı unutmayın ve yüzme ve terleme gibi durumlarda 2 ile 3 saatte bir yeniden uygulayın.

Ayrıca yaz aylarında cildinizi doğru bir şekilde nemli tutmak önemlidir. Uzun yorucu bir günün ardından yüzünüzü yıkamadan ve nemlendirici sürmeden yatağa dalmak daha cazip olabilir;ancak gece cilt bakımı, sağlıklı bir cilt için hayati önem taşımaktadır. Nemli aylar boyunca hafif nemlendiriciler kullanmak iyidir;bu yüzden cildinizi hafif yatıştırıcı ve nefes alabilen kalın kremlerle kapatın. Hafif bir eksfoliyatör kullanarak, ölü deri hücrelerini çıkarmayı ve nemlendirici maddelerin cildinizin derinlerine nüfuz etmesi için haftada bir ya da iki kere eksfolisyonu unutmayın.

Son olarak, bir cilt bakımı alarak kendinizi şımartarak tedavi edin. Bal ve avokado gibi doğal malzemelerden oluşan cilt bakımı kullanımının, güneş yanığı hafifletmede ve kırışıklıkları azaltmada etkili olduğu bilinmektedir. Şimdi veya sonra, evde cilt bakımı yapmayı deneyin ve sonuçlarını isterseniz görün.

Bu ipuçlarını birleştirin ve bu yaz parlak bir cilde sahip olun.

esra_kjm


Summer is officially here and that means it’s time for a new and fresh skincare routine. Today I’m going to introduce simple summertime skincare tips to keep your skin looking younger and more radiant all summer long.

First up, here’s the number one beat-the-heat skincare tip: keep your skin toner in the fridge throughout the summer months. Skincare experts recommend storing a revitalizing toner in the fridge as it not only extends shelf life of the product but also helps close the pores after a warm cleansing. After washing your face using a foamy cleanser, gently dab on the cooler toner all over your face using a cotton pad and get a cold massage. Don’t forget to lightly pat the face for better absorption.

Next, stock up on a good quality sunscreen. With outdoor activities in full swing, you want to remember to protect your skin from the harmful UV rays. Overexposure to the sun can be extremely harmful, causing premature aging, sunburns, and heat rash among other complications. Dutifully wear sunscreen everyday as the last step of your morning skincare routine. Make sure your sunscreen hasn’t expired—if you haven’t bought one since last summer, it’s time to get yourself a new one as the effectiveness of the product will start to decrease once the expiration date has passed. Dermatologists recommend choosing a water-resistant sunblock with an SPF of at least 30 to give your skin ultimate protection during the summer months. Don’t forget to wear sunscreen at least 15 to 30 minutes before you go out in the sun, and reapply every 2 to 3 hours when swimming or sweating.

In addition, it’s important to keep your skin properly moisturized even during the summer months. After a long tiring day, you may be tempted to dive into bed without washing or moisturizing your face, but a night-time skincare routine is vital to healthy skin. During the humid months, it’s better to use lightweight moisturizers—so switch out your thick creams for something that is light, soothing, and breathable on the skin. Using a mild exfoliator, don’t forget to exfoliate once or twice a week to remove dead skin cells and to allow moisturizing ingredients to penetrate deeper into the skin.

Lastly, treat yourself to a day of pampering by getting a facial. Facials using natural ingredients like honey and avocado are known to be very effective in soothing sunburns and reducing wrinkles. Try getting an at-home facial every now and then and see if you like the results!

Incorporate these tips and get glowing skin this summer!

KBS World

[Resim: summerskincare.jpg]
21-07-2012 12:02
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
kıday baksı Çevrimdışı
Administrator : 관리자
*******
Founder : 설립자

Mesajlar: 31,381
Üyelik Tarihi: 28-01-2007
Rep Puanı: 873
Mesaj: #9
K-F News Agency: Hallyu Star Articles / Hallyu Star Makaleleri


22-07-2012 19:50
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
JunHong Dışarıda
세~레~나~이이이
*
Member : 회원

Mesajlar: 2,808
Üyelik Tarihi: 01-05-2011
Rep Puanı: 226
Mesaj: #10
RE: K-F News Agency: Hallyu Star Articles / Hallyu Star Makaleleri
Interview

B1A4's Interview On Ceci Magazine (July edition)

Ceci Dergisi B1A4 Röportajı (Temmuz Sayısı)

CNU


Sahip olduğun çekicilik ne? Hem vokal hem de rap yapıyorum. Bunu söylemek biraz utanç verici fakat benim sevimli gülümseyişim.
Uyumadan önce ne yaparsın? Biraz derin düşüncelere dalarak gün içinde olanları gözden geçiriyorum ve bir sonraki günün programını düşünüyorum.
Yurtta uyumadan önceki haliniz nasıl? (Sanatçı Shin’in Çizimlerini Yorumlayarak) Jinyoung bir bebek gibi kıvrılıp uyur. Sandeul, battaniyesini yere atmış bir şekilde ve kucağında dizüstü bilgisayarıyla uykuya dalar. Baro ise battaniyeyi göğsüne kadar çekerek çok rahat bir şekilde uyur.
Kız arkadaşından duymak istediğin ninni? Şarkı söyleme tekniği yoksa, “잘자요 우리아기” (bebeğim, iyi uyu) demesi bile yeterli olur.
Kalbinin ritmini değiştirecek kız tipi nasıl? Her ortamda insanlara gülümseyen parlak bir kız.
Aşık olduğun zaman nasıl olurdu? Sanırım tutkulu bir aşk olurdu, fakat bu sadece tahmin. Dürüst olmak gerekirse nasıl olur bilmiyorum.
Ne için 100 milyon dolarlık bir sigorta yaptırırdın? Omuzlarım için.
Ne zaman diğer üyeleri özlersin? Sitcom çekimleri sırasında bekleme odasında otururken, gerçekten onları düşünmüştüm.
Garip bir şekilde üzgün olduğun herhangi bir an? Yurttaki yataklar çift katlı, bu yüzden 4 üye bu yatakta uyuyor fakat bir üye tek başına uyumak zorunda kalıyor. Yatak konusunda bir değişiklik olursa yalnız uyumak zorunda olmamdan dolayı endişeleniyorum.
Üyelerin sırları? Jinyoung’un sağ kolu olağanüstü. Çeşitli sebepler nedeniyle.
Üyelerden almak istediğin yetenek ne? Jinyoung’un sürekli pozitif düşünmesi, Sandeul’un sosyalliği, Baro’nun çeşitli yetenekleri ve Gongchan’ın güzel sesi.
Tanrıdan ödünç almak istediğin yetenek ne? Geçmiş ve geleceğe gidebilme, akıl okuyabilme yeteneği.
Mezar taşının üstüne yazdırmak istediğin cümle ne? Hiç pişmanlığım olmadan bu dünyadan ayrıldım.
Hayranlara, umarım sonsuza kadar beraber oluruz.

Jinyoung

Sahip olduğun çekicilik ne? B1A4′un baba lideri. Eğer görüntümden dolayı ilgi çekersem bu uzun, tilki gibi gözlerim olur. Eğer üyelerin değerlendireceği ve takdir edeceği bir şeyi isimlendirirsem, bu şefkatli doğam olur.
Bir hafta boyunca başkası olarak yaşamak istesen, bu kim olurdu? “오직 그대만” (Only You) adlı filmde So Jiseop olmak isterdim. Filmdeki gibi, kaderimizde yazılı olan bir aşka sahip olmayı hayal ediyorum.
İlham kaynağın ne? “사랑 고마워요 고마워요” (Love, thank you, thank you) adlı kitabı okuduğumda ağlamıştım. Kitap okumak her türlü hayali gözler önüne seriyor. Onlar sayesinde kelimeler yoluyla ilişkileri öğrendim.
Rol modelin kim? Rol modelim Will.i.am. Şarkı yazma ve söyleme yeteneği, sahnedeki duruşu, liderliği ve uzmanlığından dolayı gelen kaygısızlığı...
Üyelerin sırları? Bazen Channie'den gelen saçma sapan şakalar, CNU’nun aşırı kaygılanması ve Sandeul’un bağdaş kurarak oturamaması.
Kalbinin ritmini değiştirecek kız tipi nasıl? Dizini kırıp selam vererek metroda ağır poşetler taşıyan yaşlı teyzeye yardım etmek isteyen bir kız. Böyle bir kişi arıyorum.
Kız arkadaşından duymak istediğin ninni? MYMP ‘Say You Love Me’, Supreme Team’dan ‘Darling’ ve Navi’den ‘I Love You’.
Söylemek istediğin ninni? Akustik bir gitarla Beast’den “안을까말까” (Should I Hug Or Not) performansı sergilemek ve kız arkadaşıma söylemek istiyorum. Bu şarkı gerçekten çok hoş.
Üyelerin pijamaları nasıl? Lider kolsuz bir bluzla, Sandeul pembe bir kıyafetle, Baro Monsters Inc. adlı animasyon filmi şortlarıyla, CNU ise iç çamaşırı ile uyur.
Üyelere ne söylemek istersin? Bu zamana kadar çok iyi çalıştığınız için teşekkür ederim ve şuanda da olduğu gibi birlikte harika bir grup olarak devam edelim!
Hayranlara, iyi beslenmeniz ve sağlıklı kalmanız dışında bir isteğim yok fakat umarım hepiniz bizimle birlikte olursunuz.

Sandeul

Sahip olduğun çekicilik ne? Ölümcül bir cazibeye sahip ana vokal Sandeul olarak dünyaya enerji veriyorum.
Bir hafta boyunca başkası olarak yaşamak istesen, bu kim olurdu? “Mask” filmindeki Jim Carrey olarak yaşamak isterdim. Küçüklüğümden beri hep bir maske takmak istemişimdir.
Kalkar kalkmaz ne yaparsın? Yeni bir güne başladığımdan dolayı duş alarak vücudumu yenilerim.
Uyumadan önce ne yaparsın? Günümü suyla bitiririm.
Kız arkadaşından duymak istediğin ninni? Çocuk tekerlemesi “A Sailor Went To Sea” ile yavaş yavaş uykuya dalacağımı düşünüyorum.
Kalbinin ritmini değiştirecek kız tipi nasıl? İşinde elinden geleni yapan bir kişi. Bana sadık kalan ve kalbimin ritmini değiştirebilen kişi.
Üyeler arasında en iyi olduğun şey ne? Üyeler arasında en çok benim dudaklarım dolgun ve seksi.
Üyeler ne zaman seksi görünüyor? Channie banyodan çıktığı ve beni çağırdığı zaman. Kurulanmak için saçlarını dalgalandırdığı zamanki görünümünü hiçbir zaman unutmayacağım.
Son zamanlarda endişelendiğin şey ne? Diğer üyelerin beni övmesi için yapmam gereken sevimli hareketleri düşünüyorum. Bu kendim hakkında bir endişe.
Üyelerin sırrı? Jinyoung hyung ve Baro tıpkı benim gibi uzun boylu!! Kimse bunu bilmiyor.
2012 yılı için hedefin neler? Her şeyi elimden gelenin en iyisiyle yapmak, böylece hiç pişman olmam. Provalarda sıkı çalışmak. Ayrıca noonaların sevgilisi haline gelmek.
15 yıl sonraki halin nasıl olur? Tepeden tırnağa tüylü eğitim kıyafetleri giymiş bir şekilde, iki yavru köpek ile beraber sabah koşusunda olacağım. Öğleden sonra ise şarkı oluşturmak için üyelerle buluşacağım.
Baro’ya, lütfen dırdır etmeyi kes. Daha iyi olacağım.
Hayranlara, İyi besleniyoruz ve uyuyoruz. Bu yüzden şuanda endişelenecek bir şey yok değil mi?

Baro

Sahip olduğun çekicilik ne? BA14’de kan grubu B olan tek kişi benim. Söylemesi ayıp fakat benim oldukça fazla çekiciliğim var.
Sabahları yurdunuz nasıl? İlk uyanan ben oluyorum ve saçlarımı yıkayıp kurutana kadar Channie tuvalete gidiyor. CNU hyung da gerçekten yavaş bir şekilde yataktan kalkıyor ve Sandeul ise buzdolabının kapağını açıyor. Bu arada, Jinyoung hyung ise hala uykuda.
Kız arkadaşından duymak istediğin ninni? Hyeryeong’dan “반지 하나” (One Ring). Hiç böyle bir ninni duymamıştım, resmen kalbimi eritti.
Kalbinin ritmini değiştirecek kız tipi nasıl? İşleriyle yoğun bir şekilde beyaz bluz ve kot pantolon giyen bir kız. Bir kızın egzersiz yaptıktan sonra terli terli su içerkenki görünümü kalbimi değiştirir.
Bir hafta boyunca başkası olarak yaşamak istesen, bu kim olurdu? Jumper filminden David Rice karakteri olmak isterdim. Işınlanarak evreni gezmek ilginç olurdu.
Ne zaman seksi olduğunu düşünürsün? İşe güce daldığım zaman. Çok önceden birisinin bunu söylediğini duydum. Hehe.
Sarı saçın neyi ifade ediyor? Zamanı öldüren bir hayaleti. Sarı saç ile dönmek tıpkı uzun süredir kayıp arkadaş gibi hoş hissettiriyor. Sarı saç benim arkadaşım. Tüm parçaları bu saçla tamamlamak istiyorum.
Kısık sesin neyi ifade ediyor? Herhangi bir terslik durumundaki silahımı.
Eğer kız kardeşini üyelerden biriyle tanıştırsaydın bu kim olurdu? Sandeul. Daha önceden de bunu düşünmüştüm. Sandeul asık suratlı olduğu zaman onu neşelendirmek kolaydır. Sandeul her zaman onu mutlu eder.
Üyelerin sırları ne? Şişştt. Baro’nun bir sır olması dışında bir sır olmadığı gerçek.
Sandeul’a, su içtiğinde lütfen bardakları yıka! Çünkü diğer üyelere yetmeyen sadece 3 tane bardak var.
Hayranlara, herkes sağlıklı olursa harika olur.

Gongchan

Sahip olduğun çekicilik ne? Şık maknae Gongchan olarak B1A4′un vokallerinden biriyim. Ayrıca bilinmeyen bir aegyo gücüne sahibim.
Seni mutlu eden hitap ne? Birisi beni “Chansik-ah~” diye çağırdığında ikimizin arasında hiçbir mesafe yokmuş gibi hissediyorum ve bu beni o kişiye daha yakın kılıyor.
Unutulmaz lakabın ne? Neup-dol (bataklık). Bir kere düştün mü kalkamazsınız. Bu lakap ile geldiğimizi itiraf etmek istiyorum.
Bir hafta boyunca başkası olarak yaşamak istesen, bu kim olurdu? “Hansel and Gretel”'den Hansel olarak yaşamak isterdim. Bir haftalığına şekerden yapılmış o evi yemek istiyorum.
B1A4′un en kötü dövüşçüsü kim? Yeminle doğruyu söylüyorum ki daha önce hiç kavga etmedik. Birbirimizle konuşup, rahatlattık. En büyük tartışmamız akşam yemeği menüsüyle ilgiliydi.
Üyelerden almak istediğin vücut bölümleri neler? Sandeul’un yanağındaki yağlar. Son zamanlarda Sandeul hyungun tatlımsı tombul yanaklarını istiyorum.
Üyelerin sırları ne? Yurt odasını temizlediğimizde hyungların hepsi teker teker kayboluyor. Bu yüzden her zaman temizliği tek başıma bitiriyorum.
Üyelerin uykudaykenki halleri nasıl? Jinyoung hyung uyurken bale yapıyor. CNU kendi kendine konuşur ve bu korkunç. Sandeul hyung ile uyuduğunuzda mutlaka uyumak için size sarılacaktır. Baro hyung horluyor. Hyunglarım, üzgünüm.
Kız arkadaşına söylemek istediğin ninni? Alex’den “사랑하오”(I Love You) şarkısı gibi tatlı şarkı sözlerine sahip bir şarkı. Onu sevmek istiyorum.

JunHong

CNU

Your charms: I do both vocals and rap. It’s a little embarrassing to say this myself, but my pretty smile.
Before I sleep, I organize the happenings of the day while doing some slight reflections, and think of the next day’s schedules.
The scene in the dormitory before sleeping: (Interpreting artist Shin’s drawing) Jinyoung would fall asleep curled up like a baby. Sandeul would have thrown his blanket out of his bed and fallen asleep with his laptop on his stomach. Baro sleeps the most comfortably with his blanket pulled up to his chest.
Lullaby you wish to hear from your girlfriend? It’s enough to hear her sing “잘자요 우리아기” (Sleep Well, Our Baby), even if she has no techniques.
Type of girl who will move your heart: A bright girl who always smiles to the people in her surroundings.
When you’re in love: I would probably be passionate but that’s just a guess. Honestly I don’t know my own style.
What would you buy a 100 million dollar insurance for? My shoulders.
When do you miss the members? When I was waiting around in the waiting room during my sitcom filming, I really thought a lot about them.
A moment when you’ll be oddly sad: A bedroom in our dorm has 2 double-decked beds, so that room has 4 members and one of us sleeps alone. I’m constantly worried about having to sleep alone if by any chance the sleeping arrangements change.
Members’ secrets: Jinyoung’s right arm is amazing. For various reasons.
Ability you’d like to steal from the members: Jinyoung’s positive mind, Sandeul’s socialibity, Baro’s variety skill and Gongchan’s beautiful voice.
Ability you’d like to borrow from God: The ability to visit the past, the ability to visit the future and the ability to read minds.
Phrase you’d like to engrave on your tombstone: I left (the world) with no regrets.
To the fans:I hope we can be together forever.

Jinyoung

Your charms: B1A4′s daddy leader. If I had to appeal with my looks, it’ll be my long torn fox eyes. If I had to name something that the members would appreciate, it would be my caring nature.
If I would live as someone else for a week, I wish to be So Jiseop in the movie “오직 그대만” (Only You). I dream to have a love as fated as in the movie.
The source of your inspirations: I cried reading the book “사랑 고마워요 고마워요” (Love, thank you, thank you). Reading books unfolds all kinds of imagination. Thanks to them, I learnt about relationships through words.
My role model is will.i.am. His songwriting skills, ability to sing, stage presence, leadership, and the carefreeness that comes with his exper ease.
Members’ secrets: The absurb gags that come from Channie sometimes, CNU’s excessive carefreeness, and Sandeul who cannot sit cross-legged.
Type of girl who will move your heart: A girl with a bob who would help an old grandmother hold onto her heavy things on the subway. I’m looking for that person.
Lullaby you wish to hear from your girlfriend? MYMP ‘Say You Love Me’, Supreme Team’s ‘Darling’ andNavi’s ‘I Love You’.
Lullaby you wish to sing? I want to perform Beast’s “안을까말까” (Should I Hug Or Not) with an acoustic guitar and sing it to her. The song is really nice.
Members’ pyjamas: Leader sleeps in a sleeveless shirt, Sandeul in his pink three quarts, Baro in hisMonsters Inc. shorts, CNU in his underwear.
To the members: Thank you for doing so well up until now, and let’s continue to become an amazing group as united as we are right now (and I’ll say I love you, with a heart too)
To the fans:I have nothing I wish for, other than to eat well and stay healthy. But I hope you all stay by our sides.

Sandeul

Your charms: I bring energy to this world, the owner of this fatal attraction, main vocal Sandeul.
If I would live as someone else for a week, I wish to live as Jim Carrey in the movie “Mask”. I’ve always wanted to wear that mask ever since I was young.
As soon as I wake up, I replenish my body with water since it’s the start of a day.
Before I sleep, I end the day with water too.
Lullaby you wish to hear from your girlfriend? I think I’ll fall asleep slowly to the childhood rhyme of “A Sailor Went To Sea”.
Type of girl who will move your heart: A person who does their best at their work. A girl who can hold onto me and move my heart.
Amongst the members, what are you number one at? My lips are fuller and sexier than any of them.
When do the members look sexy? When Channie comes out of the shower and he calls for me. I will never forget the appearance of him ruffling his hair dry while looking at me.
A recent worry: I always think about what sort of pretty actions should I do to receive praise from the other members. It’s a worry that I have for myself.
Members’ secrets: Jinyoung hyung and Baro are just as tall as I am!!! No one knows that.
Goal in 2012: To do everything to my best effort so that I regret nothing. To work hard at exercising. And also to receive the love of noonas.
Me in 15 years’ time I’ll be dressed from top to bottom in a furry training suit, with two puppies on a morning jog. I’ll then meet the members to compose songs in the afternoon.
To Baro: Please stop nagging. I’ll do better.
To the fans: We’re eating and sleeping well, and healthy. So now, there’s nothing to worry about right?

Baro

Your charms: I’m the only blood type B man in B1A4. It is a little embarrassing to say it myself, but I have quite a lot of charms.
The scene in the dormitory in the morning: I’ll be the first to wake up and as I’m drying my hair after washing it, Channie will enter the toilet. CNU hyung will then really slowly get down from his bed, and Sandeul will open the door of the refrigerator. Jinyoung hyung is still asleep.
[b]Lullaby you wish to hear from your girlfriend?[/b] Hyeryeong’s “반지 하나” (One Ring). I have ever heard this song as a lullaby before in the past, it melts my heart.
Type of girl who will move your heart: A girl wearing a white shirt and denim pants immersed in her work. The appearance of a girl drinking after sweating out from exercising moves my heart.
If I would live as someone else for a week, I want to be the character David Rice from the movie Jumper. It’ll be interesting to visit the universe by teleportation.
Moments when you think that you look sexy: When I’m engrossed in work. I have ever once heard someone say so before. Hehe.
What does your blonde hair represent? A ghost who kills time. Coming back with blonde hair makes me feel welcome, like a long lost friend. Blonde hair is my friend. I want to run around the tracks with it.
What does your low voice represent? One of my weapons for a reversal.
If I had to introduce a member to my younger sister, it’ll be Sandeul. I started to think differently from the past. When he’s sulky, he is easy to appease. He’ll always keep her happy.
Members’ secrets: Shh. The fact that there are no secrets to Baro is a secret.
To Sandeul: Wash the cups after you’ve drank water from them! Because there are 3 cups in the sinks there aren’t enough (for the other members to use).
To the fans:It’ll be good if everyone stayed healthy.

Gongchan

Your charms: I am part of B1A4′s vocal line, chic maknae Gongchan. I have the unknown power of aegyo.
Phrase that makes you happy: When someone calls out for me with “Chansik-ah~”, I feel that there is no distance between us, and it makes me feel closer to the person.
Nickname that is unforgettable: Neup-dol. [T/N: Or swamp-dol. 늪/Neup is Korean for swamp, and swamps are known that it is hard to get out once you've fallen into it.] You will not be able to get out once you’ve fallen. I’d like to confess that it is actually us who came up with this nickname.
If I would live as someone else for a week, I want to live as Hansel from “Hansel and Gretel”. I would eat the gingerbread house for a week.
B1A4′s worst bloody battle? I swear I speak the truth, but we have never fought before. We talk a lot, and comfort each other. The reason for our biggest argument was over the dinner menu.
Members’ body parts that you want: Sandeul’s cheek fats. I’m looking for the recently missing cutie bouncy cheek fats of Sandeul hyung.
Members’ secrets: When we need to clean (the dormitory), the hyungs disappear one by one. So I always end up doing it alone.
Members’ sleeping habits: Jinyoung hyung does ballet when he’s asleep. CNU talks to himself, and it’s scary. If you sleep with Sandeul hyung, he’ll hug you to sleep. Baro hyung snores. Hyungs, I’m sorry.
Lullaby you wish to sing to your girlfriend? A song with sweet lyrics, such as Alex’s “사랑하오”(I Love You). I want to love her.

Korea.com

[Resim: 35449127.jpg]

[Resim: 29404730.jpg]

[Resim: 74296172.jpg]

[Resim: scaled.php?server=827&filename=5...es=landing]

[Resim: scaled.php?server=689&filename=8...es=landing]

[Resim: scaled.php?server=225&filename=3...es=landing]

28-07-2012 11:48
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla


[-]
Hemen Paylaş! (Hepsini Göster)
Facebook Twitter Youtube Google Linkedin Tumblr Digg MySpace



Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
[-]
Gönder: -
Seçenekler
Yükleniyor...
Gülümsemeler
Yeni Pencerede Aç


İletişimKorea-fans.comYukarıya dönHafif SürümRSS