Konuyu Değerlendir
  • 8 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm Sorry, I Love You/ 미안하다, 사랑한다 (2004)
"Gitme Eun Chae, gitme. Gitme, sana ayak bagi olmam. Gitme..." demisti Moo Hyuk... Evet, bu dizinin etkisinden kurtulmak zor. Her sahnesi etkiliyor insani... Duygu dolu, sicacik...
Moo-Hyuk:Bana acıma.Hayır lafımı geri alıyorum.Bana acımalısın.Sevgi ve merhamet göstermelisin.Şefkate ihtiyacım var.

Moo-Hyuk:Gitme,gitme eun-chae sana ayak bağı olmam gitme...

[spoiler]So Ji Sub Fan Club - Lee Min Ho Fan Club - Im Soo Jung Fan Club - I'm Sorry I Love You Fan Club[/spoiler]
Arkadasim önermisti. Aslinda 2 gün öncesine kadar pek bir alakam yoktu Kore dizileriyle hatta gülüyordum yani. Neymis? Ön yargili olmamak lazim! Biggrin Arkadasim tavsiye ettikten sonra indirdim, kuytu bir kösesine biraktim bilgisayarimin. Biggrin Aslinda ben Japon animelerinin hayraniydim ama her hafta anime ve manga bölümlerini beklemek sikiyordu canimi bayagi bayagi... Iste baslayayim dedim, baslamasiyla bitmesi bir oldu. 2 günde nasil izledim ben de bilmiyorum ama iyi oldu. Buradayim, devami da gelir diyorum. Ben de Kore fan oluyorum. Onay
(16-12-2009, Saat: 0:30)IchirinNoHana demiş ki: Arkadasim önermisti. Aslinda 2 gün öncesine kadar pek bir alakam yoktu Kore dizileriyle hatta gülüyordum yani. Neymis? Ön yargili olmamak lazim! Biggrin Arkadasim tavsiye ettikten sonra indirdim, kuytu bir kösesine biraktim bilgisayarimin. Biggrin Aslinda ben Japon animelerinin hayraniydim ama her hafta anime ve manga bölümlerini beklemek sikiyordu canimi bayagi bayagi... Iste baslayayim dedim, baslamasiyla bitmesi bir oldu. 2 günde nasil izledim ben de bilmiyorum ama iyi oldu. Buradayim, devami da gelir diyorum. Ben de Kore fan oluyorum. Onay

Evet, ön yargiliymissin Kore dizilerine karsi ama su an böyle bir fan kulübe üye olmussun, hos geldin. Biggrin

Zaten Misa'yi izleyip de etkilenmeyen olamaz bence.

O bence bir bas yapit. Alkis

Ayrica mutlaka Kore dizilerinin, filmlerinin devami gelmeli bence de çünkü hayata bakis açini etkiliyor ve onlari izledikten sonra kolay kolay bir sey begenmemeye basliyorsun. Onay
Song Il-Gook/So Ji Sub/Kim Nam Gil/Denizler İmparatoru Fan Club
**♥.♥. Cain and Abel Fan Club.♥.♥**
Kim Ki Duk FC
Korea-Fans FC
TRT FC

[Resim: attachment.php?aid=2217]
En çok sevdigim dizi. Fotograflar için tesekkürler.
Hayatimda izledigim en güzel dizi, harika... Herkes izlemeli bence. Tesekkürler.
Bir dramada ya da herhangi bir filmde bu kadar agladigimi hatirlamiyorum daha önce. O kadar etkiledi ki beni... Hala Yuki no Hana'yi bir yerlerde duysam gözlerimin dolmasini engelleyemem.
Ay izlerken öldüm aglamaktan, daha kötüsü sonra 1 hafta falan suratsiz suratsiz dolastim. Dizi muhtesemdi. Onay Müzikleri de süper, hepsini çalacagim. Smile
LeeMin Ho-Kim Jeong Hoon-Yoon Eun Hye-Kim Joon-Boys Over Flowers-Kim Bum-My Girl-Lee Dong Wook-My Fair Lady-Korea-FANs-DÜşlerimin Prensi-FUll House-Denizler imparatoru-So Ji Sub Fanları-♥.♥. Cain and Abel Fan Club.♥.♥
Anlattiginiz kadar duygusalsa ben bittim demektir. Aglaelsalla Acayip duygusalim, korktum simdi izlemekten... Yillarca etkisinden kurtulamam. Aglama

Aci sonu bile bile izleyecegim. Sad Herkes çok israr ediyor.
[Resim: 10.gif]
Izledigim en duygusal Kore dizilerinden birisidir bu dizi. Sarkilarinin bagimlisi olmustum bir ara, sabah aksam dinliyordum. Çok güzel bir dizi, bir de So Ji Sub olunca tam olmus. Herkesin izlemesini tavsiye ederim...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise