Konuyu Değerlendir
  • 8 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm Sorry, I Love You/ 미안하다, 사랑한다 (2004)
En çok aglanilasi Kore dizisidir su ana kadar izlediklerimden...
Izle ve agla yani.
O kadar.
Arkadaslar uzun bir aradan sonra tekrar izlemek istiyordum ve o imkani yarattim kendime ve bu muhtesem diziyi tekrar izlemeye baslamis bulunuyorum. Ilk kez kasim ayinda izlemistim... Ya ne kadar özlemisim her karesini, her repligini... Sanki hiç izlemedigim bir diziyi izliyor gibiyim, o heyecanla yani... Sanat eseri gibi ve yillandikça güzellesen sarap gibi olmus dizi. Biggrin Üçüncü izleyisim de Trt'de olur insallah! Biggrin Allahrazi

[Resim: misabannergl3.gif]
~Bi Rain Fan Club~

Paylasim için tesekkürler ama son bölümünü izleyemiyorum. Nereden izleyebilirim? Bilen varsa yazabilir mi? Onay
I'm Sorry I Love You Fan Club'de var izleyebilecegin adres, bakarsin.
İmzanızın boyutları kurallara uygun olmadığı için silinmiştir.
(20-05-2009, Saat: 1:34)hanrose demiş ki: Arkadaslar uzun bir aradan sonra tekrar izlemek istiyordum ve o imkani yarattim kendime ve bu muhtesem diziyi tekrar izlemeye baslamis bulunuyorum. Ilk kez kasim ayinda izlemistim... Ya ne kadar özlemisim her karesini, her repligini... Sanki hiç izlemedigim bir diziyi izliyor gibiyim, o heyecanla yani... Sanat eseri gibi ve yillandikça güzellesen sarap gibi olmus dizi. Biggrin Üçüncü izleyisim de Trt'de olur insallah! Biggrin Allahrazi

Amin...
l sorry l love you
full house
song hye kyooo
han ji min
lm soo jung

Valla ben kaç dizi izledim, bu kadar mükkemmelini görmedim. Bu sene içinde üçüncü kez tekrar ayni duygular içinde izliyorum. Smile
Bu dizi mükemmel bir dizi. Smile Öyle çok agladim ki izlerken, çok güzeldi ya. Smile
İmzanız kurallara uygun olmadığı için kaldırılmıştır.
Izlemeyi çok istedigim bir dizi, paylasim için sag olun. Smile
Sinirsiz internetim olsaydi hemen indirir izlerdim ama olmadigi için izleyemiyorum. Kore'nin en çok merak ettigim dizisi, insallah bir gün izleme firsatim olur. Smile
Cain and Abel'den sonra So Ji Sub'dan uzak kalmamak için izlemeye basladim.
Birinci bölümü izledim henüz. Pek bir sey anlamadim. Yorum yapmak için erken.
So Ji Sub burada ne kadar degisik. Fakat o darmadaginik haliyle bile çok yakisikli. Bandanasi çok yakismis. Bu adam çok yetenekli. Smile

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise