Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heartbreak Library/그 남자의 책 198쪽(2008)
Heartbreak Library/그 남자의 책 198쪽(2008)

[Resim: posterphoto69530.jpg]

Filmin Adı:Heartbreak Library(Kirik Kalp Kütüphanesi)
Yönetmen:Kim Jeong-kwon(김정권)
Senarist: Na Hyeon, Eun-yeong Park
Yapımcı: Ho-yeon Lee, Jun-hong Park
Gösterim Tarihi:23 Ekim 2008
Süre: 99 dk.
Dağıtıcı Şirket: Sungwon Communications
Türü:Dram,romantik
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

Oyuncular:

Yoo Jin
Lee Dong Wook
Jo Ah-ra
Go Soo Hee
Ki Joo Bong
Jo Deok-hyeo
Yoo Da-in
Park Hwi Soon
You Tae Gyoon
Jeong Ho-jin
Jo Jeong

Konusu:
Eun-Soo kütüphanede çalışmaktadır. Bir gün Jun-Oh’u kitapların kesin sayfasını yırtarken yakalar. Eun-Soo onu suçlar. Ama Jun-Oh’un hareketlerinin arkasındaki karmaşık hikayeyi keşfeder.
Jun-Oh’un kız arkadaşı onu aniden esrarengiz bir notla bırakır: Sayfa 198’e bak.
Jun-Oh kütüphaneye gider. 198. sayfalara dokundukça gözyaşlarını tutamaz.
Eun-Soo ona yardım etmek için sayfa 198’deki mesajları çözmeye başlar.

English

Movie: Heartbreak Library
Director: Jeong-kwon Kim
Writer: Na Hyeon, Eun-yeong Park
Producer: Ho-yeon Lee, Jun-hong Park
Release Date: October 23, 2008
Runtime: 99 min.
Distributor: Sungwon Communications
Genre: Dram, romantic
Language: Korean
Country: South Korea

Cast

Yoo Jin
Lee Dong Wook
Jo Ah-ra
Go Soo Hee
Ki Joo Bong
Jo Deok-hyeo
Yoo Da-in
Park Hwi Soon
You Tae Gyoon
Jeong Ho-jin
Jo Jeong

Subject

One day, Eun-Soo, a librarian, sees Jun-Oh tearing off a certain page of several books and accuses him of vandalism. Soon, she discovers that there's a complex story behind his actions.

It occurs that Jun-Oh's girlfriend, who was a bibliophile and checked out books regularly at the library, had suddenly left him with only a mysterious note that says "Look up page 198". Because of the strange note, Jun-Oh goes to the same library and tears out page 198 from every book he comes in touch.

Seeing Jun-Oh's despair for not knowing why the woman he loved had left him, Eun-Soo starts to help him find the hidden message on page 198.

[Resim: fullsizephoto69579.jpg]

[Resim: photo69601.jpg]

[Resim: fullsizephoto69578.jpg]

[Resim: 2mglc37vert.jpg]
[Resim: dgrns6vert.jpg]
[Resim: 30ua3yhvert.jpg]
[Resim: 110yyabvert.jpg]
[Resim: dxi8i9vert.jpg]
Konusu:
Eun-Soo kütüphanede çalismaktadir. Bir gün Jun-Oh’u kitaplarin kesin sayfasini yirtarken yakalar. Eun-Soo onu suçlar. Ama Jun-Oh’un hareketlerinin arkasindaki karmasik hikayeyi kesfeder.
Jun-Oh’un kiz arkadasi onu aniden esrarengiz bir notla birakir: Sayfa 198’e bak.
Jun-Oh kütüphaneye gider. 198. sayfalara dokundukça gözyaslarini tutamaz.
Eun-Soo ona yardim etmek için sayfa 198’deki mesajlari çözmeye baslar.
Keu Namjaui Chak 198Jjeuk (2008) - Heartbreak Library

[Resim: posterphoto69530.jpg]

Oyuncular:

Dong-Wook Lee
Ju-bong Gi
Deok-hyeon Jo
Su-hee Go
Da-in Yu
Eugene

Yazarlar:

Eun-Yeong Park, Hyeon Na

Yönetmen:

Jung-Kwon Kim

Eun-Soo, son günlerde kitaplara karsi zarar verilen bir kütüphanede çalisan bir kütüphanecidir. Bir gün, kitaplarin belirli bir sayfasini yirtan Jun-Oh'u yakalar. Eun-Soo kütüphanedeki zarardan dolayi onu suçlar, ama çok geçmeden hareketlerinin arkasinda yatan karmasik hikayeyi ögrenir.

Jun-Oh'un kiz arkadasi arkasinda esrarengiz bir not birakarak birdenbire onu terk etmistir.

"Sayfa 198'e bak"

Jun-Oh'un kiz arkadasi bir kitap kurdudur ve kütüphanedeki kitaplari düzenli olarak kontrol etmektedir. Jun-Oh bu yüzden kütüphaneye gitmis ve karsisina çikan her kitabin 198. sayfasini yirtmistir. Eun-Soo da ayni seyleri yasadigi için ona bir tavsiye verir, kiz arkadasi gerçekten ciddiyse pesini birakmasini söyler. Ancak, aski yüzünden yikilan Jun-Oh'a bakinca, Eun-Soo kitaplardaki sayfa 198'in sifresini çözmesine yardim etmeye baslar.
Zeynep'cigim ismi çok ilginç ve ben resimleri çok begendim umarim en kisa zamanda izleyebilirim. Böyle bir isim çok hos. Bende kitap kurduyum ve kütüphaneyle kalp kirikligini yada ask acisini bir araya getirmek süper. Lee Dong Wook süper zaten, umarim filmde ismi kadar iyidir. Paylasim için tesekkürler. Abaza
[spoiler]
So Ji Sub-My Girl-Coffee Prince-Lee Dong Wook-Lee Min Ho-I'm Sorry I Love You-BOF-Hyun Bin-Song Seung Hun-Radio K-Pop - God Of Study-C.N. Blue-Big Bang Fan Club
[/spoiler]
Ben konuyu çok begendim... Bu filmi izlemeyi çok isterim...
Nasil izleyebilecegimi biliyor musunuz?

...sufiyye falls in love...

ALWAYS KEEP THE FAITH

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise