Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatay Korea-Fans Bulusmasi
(13-04-2011, Saat: 20:03)_F.T. ISLAND_ demiş ki: Sürprizlerimiz var demistik.Bunlardan bir tanesi: Hatay Korea-Fans bulusmasina yakisir bir afisimiz var.Afisi hazirlayan Useobwa*-* nikli arkadasimiza burdan tesekkürlerimizi sunariz.Ikinci sürprizimiz Koreli bir misafirimiz olacak,kendisi ile tanisip sohbet edecegiz.Misafirimiz Türkçe biliyor ama isteyen Korece de konusabilir.Üçüncü sürprizimizi de artik bulusmada ögreneceksiniz.

Ayyy! Bana ne yaa,ben de gelecemm..Koreli misafir...Aglama Ben buraya gelmezsem ölürüm,diri diri ölürüm...Canli cenaze olurummm....
Üçüncü süprizi merakla bekliyorum..
1. süpriz de harika. Useobwa*-* Çok tesekkür ederiz..ellerine saglik. Koreli misafir ajusshi mi yoksa ajumma mi ?

Rica ederim ^^ çok güzel olucak insallah. Korea-Fans Hatay ekibi olarak çok güzel vakit geçirecegimize inaniyorum ^^
[Resim: minwoo2.png]

Naege Michyeobwa Baby ^^

Z E : A ~~ U - K I S S ~~ FAR EAST MOVEMENT
Alıntı
(16-04-2011, Saat: 14:44)lostorm demiş ki:
(16-04-2011, Saat: 14:40)seyhan demiş ki:
(16-04-2011, Saat: 14:17)lostorm demiş ki: Inanamiyorum ya uzun zamandir siteye girmiyordum, bugün bir bakayim dedim.
Bana gelen özel mesajlari kontrol ederken Hatay bulusmasini görünce bir an sok yasadim.
Tarihe daha bakmadan, ya kaçirmissam diye kendime kizdim ama neyse ki daha bulusma gerçeklesmemis.
Ben de bir Hatayli olarak bulusmaya katilmayi çok isterim.
Peki acaba yanimizda arkadaslarimizi da getirebilir miyiz?

Evet getirebilirsiniz.

Tamamdir çok tesekkürler..
Iyi ki böyle bir bulusma ayarlanmis çok mutlu oldu.
Antakya'da yasiyor olmama ragmen Agape cafeyi nasil kesfedemedim hayret bana Smile
Insallah bir aksilik çikmaz da o gün ben de sizlerle tanisma imkani bulup Kore hakkinda bir seyler paylasabilirim Smile

Derler ki: bir sehri en iyi ,o sehri gezmeye gelen misafir bilirmis.Bosuna dememisler çok gezen bilir diye.Simdi hepimiz ögrendik.
Paylasimlarini bekliyoruz. Amacimiz zaten tanismak ve paylasmak....
Alıntı
Çok güzel bulusma olacagina inaniyorum.Kore-Fans Hatay ekibi.
Alıntı
Dertli Katilacak arkadaslarin hos vakit geçirmesini diliyorum, memleketimizin daimi olan, o hos dokusunu, yansitmanizi bekliyorum. Ben kendim katilamasam da... Sarhos
[Resim: 95267245.jpg]
Alıntı
Geri sayim basladi.Bekle bizi Hatay
Alıntı
(17-04-2011, Saat: 21:06)stay demiş ki: Dertli Katilacak arkadaslarin hos vakit geçirmesini diliyorum, memleketimizin daimi olan, o hos dokusunu, yansitmanizi bekliyorum. Ben kendim katilamasam da... Sarhos

Ankarali biri olarak elimden geleni yapacagim.Diger Hatayli arkadaslarin beni yalniz birakmayacagina eminim.
Alıntı
Son 3 gün bekle bizi Hatay.
Alıntı
(18-04-2011, Saat: 8:16)seyhan demiş ki: Geri sayim basladi.Bekle bizi Hatay

Atkilic biz geliyoruz dimi ablacim ^^ Smile Opucuk
[Resim: mfn06.gif]
[spoiler][Resim: dddddll.png][/spoiler]
Alıntı
(20-04-2011, Saat: 21:10)lee suyg byul demiş ki:
(18-04-2011, Saat: 8:16)seyhan demiş ki: Geri sayim basladi.Bekle bizi Hatay

Atkilic biz geliyoruz dimi ablacim ^^ Smile Opucuk

Tabiiki geliyorsunuz.Beraber gidiyoruz.