Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting
(17-07-2011, Saat: 20:38)Boicegirl demiş ki:
(17-07-2011, Saat: 20:34)Useobwa*-* demiş ki:
(17-07-2011, Saat: 20:28)Boicegirl demiş ki:
(17-07-2011, Saat: 5:30)Maria demiş ki: Boicegirl Büsra, videolari izledim de Hatayla ne alakasi var anlamadim. Biggrin Ankara'ya koysaydin ya...

Güzeller ama begendim. Biggrin Seni seviyorum demeyi nereden ögrenmis anliyorum simdi.

Hatay ile bir alakasi yok. Ben sirf Joon var diye ekledim. Tanimayanlar onun nasil sevimli bir tip oldugunu görsün diye.
Maria

Seni seviyorum demeyi biz bir kaç defa dedikten sonra ögrendi hele bir de bi
''canim'' deyisi vardi size söyledi mi bilmiyorum. Ama biz gülmekten öldük ya.Tisörtü de ayri bir güzel hani.

Izledim videoyu güle güle öldüm hysterical ruslar gibi diyor Biggrin ''Canim''
ben erken ayrilmak zorunda kaldim Sad bilmiyorum ben gittikten sonra dedi mi. sadece seni çok seviyorum dedi orda da yakup bey o bekar diye araya girdi Biggrin

Evet o geldigin de direk ablama '' yebbici '' dedi. (Güzel) Zaten sürekli benim ile evlenir misin diyordu. Biggrin

Türk kizlarini sevdigini duydum. Abaza

Çocugun göz zevki var Biggrin türk kizlari sevilmez mi? Abaza hele de korea-fansli olanlar
[Resim: minwoo2.png]

Naege Michyeobwa Baby ^^

Z E : A ~~ U - K I S S ~~ FAR EAST MOVEMENT
Alıntı
Seyhan abla fotograflar bu kadar mi?
Bittiyse ben de sizler gittikten sonra yaptiklarimizi anlatayim. Biggrin
Türk kizlarini mi seviyormus Joon, biz zaten bayagi iyi anlastik Abaza
[spoiler][Resim: 3QJAUw6.gif?1]
[/spoiler]

It’s only for you
just wanna be for

you
Alıntı
(17-07-2011, Saat: 20:57)Baseka demiş ki: Seyhan abla fotograflar bu kadar mi?
Bittiyse ben de sizler gittikten sonra yaptiklarimizi anlatayim. Biggrin
Türk kizlarini mi seviyor mus Joon, biz zaten bayagi iyi anlastik Abaza

Basak allahtan ariyoruz desene sen suna Abaza
Öhöm öhöm yaa beni çok sevdi zaten :P belli de ediyordu :P
Neyse ya güzel vakit geçirdik sayelerinde, umarim koreli grupla daha da çok egleniriz. Bir sonraki bulusma için sabirsizlaniyorum dogrusu

Naege Michyeobwa Baby ^^

Alıntı
Baslari Ayse Tuba anlatmis, o gittikten sonraki kismi ben devralip anlatayim.
Ben, Betül (Pritnniash´) Beste (Quartz ´) Ziya (Bidam55 ), Derya ( asya_denizi ) Nazli (lee min ho+1 ) Jung Soo ve Joon'la beraber bindik dolmusa St. Pierre kilisesinin yolunu tuttuk.
her ayrintiyi vericem bizimleymis kadar olursunuz.

Dolmusa bindik kalabaligiz ya turistimizde var soför abimiz bize indirim yapti sagolsun. Neyse dolmus dag yollarindan geçtigi için Antakya'yi dagdanda gördüler, hemen fotograf makinelerine sarildi manzaralari çekmek için. bayagi bir çektiler, sonra biz aska geldik dolmusta hep beraber fotograf çekildik.

Indik dolmustan St. Pierre'ye dogru yürüyoruz. nerden patikadan geçtik kilise merdivenlerinden çikarken bi endiselendiler ki kilise açik midir diye. Umariz açiktir dedik çiktik yukariya, son anda yetismisiz, açikti kilise. Joon çok sevindi bayagi bir çiglik atti orda. Jung Soo o kadar sevinmedi ama o da mutlu oldu yani.
Geçtik kilisenin içine fotograf cekildik dualarini ettiler (Ziya'nin cektigi fotograf) bayagi bi video cekildiler, gorevli artik bize saniye veriyordu hadi artik diye. lets lets demekten dilimde tüy bitti Biggrin Kiliseden çiktik, biraz tirmanis mesafesinde Meryem ana'nin heykeli vardi oraya da çikaralim dedik sagolsun bir abi vardi oralarda bize yardimci oldu. Resmen daga tirmandik yani. Biggrin Joon bayagi çiglik atti "ayayayaya" diye. neyse çiktik orada da fotograflarimizi çekildik, video çekti Joon'la Jung Soo. sonra inelim dedik tabii biz kizlar dagdan inerken zorlandik Joon hepimize yardimci oldu.
indikten sonra yolda gördügü herkese "Merhaba nasilsiniz seni çok seviyorum" diye bagiriyordu Joon, insanlar sana deli diyecek dedim en sonunda ahaha

Joon sürekli elindeki kitaptan çarsiyi gösteriyordu ben de yürüyerek gidelim felan dedim yürümeye karar verdik. Biz Joon'la yürüyorduk bizim evin oralardan geçerken söyledim bizim ev buralarda diye o da aa öyle mi dedeni göremiblir miyim dedi ahaha ama maalesef dedem baska bir yerde oturuyor :/ "Birdaha gelirsen görürsün!" dedim ben de (çaktirmadan davet ediyorum ahaha) O da güldü. umariz gelir Biggrin

Sonra Habibin Neccar Camii'ye gidelim dedik. Geçtik içeri asagi indik hali islakti Joon'un çoraplari islandi garibim. gezdiler fotograflarini çekildiler.

Ordan da çiktik ordan da künefe yemeye geçtiler, ben o arada biyere kaçtim.

Bu kadar zaten sonra biraktik onlari sarildik vedalastik bize hediyelerimizi verdiler ordanda kosa kosa eve saat 9a geliyordu.

Yalniz ben o hediyeyi açamiyorum var ya paketi kaybolur felan diye, oldugu gibi sakladim.

Amma yazmisim he. Biggrin Neyse iyi okumalar. ^^
[spoiler][Resim: 3QJAUw6.gif?1]
[/spoiler]

It’s only for you
just wanna be for

you
Alıntı
Arkadaslar tüm fotograflar bu kadar mi?Confused Yazdiklarinizdan anladigim kadariyla epey eglenmissinizOnay Varsa fotograflarin devamini bekliyoruz Biggrin ( YALAN SÖYLÜYORSUN KUZU )
dD
Alıntı
(17-07-2011, Saat: 23:21)dDuygu demiş ki: Arkadaslar tüm fotograflar bu kadar mi?Confused Yazdiklarinizdan anladigim kadariyla epey eglenmissinizOnay Varsa fotograflarin devamini bekliyoruz Biggrin ( YALAN SÖYLÜYORSUN KUZU )

Evet bende çok merak ediyorum ya. Abaza

Alıntı
Basak asil eglence benden sonraymis ya Sad valla çok üzüldüm, keske antakyada otursaymisim.
Ama epey eglenmissiniz Biggrin joon gerçekten çok eglenceli biri konusmalari tavirlari falan Biggrin
Umariz bir daha gelirler diyelim ^_____^
Baska koreli grup gelirse bu defa turist rehberleri olucam Biggrin anneme söyledim çok pismanim diye erken ayrilmak zorunda kaldigim için Biggrin

Naege Michyeobwa Baby ^^

Alıntı
(17-07-2011, Saat: 11:16)_F.T. ISLAND_ demiş ki: Ayse Tuba ablaaaa!! OpucukOpucuk Seni çok çok çok çok seviyoruumm!!! Çok hem de çook! Ay Koreli ablaya verdin ya telefonu elim ayagima dolandi. Allah'tan çiglik atmadim. Ama telefonu kapattiktan sonra direkt panele girdim. Ay o heyecan... Amaniin! Kalbim küt küt atiyor. Panelde kovacaklardi zaten beni. Korecan diyorum baska bir sey demiyorum. Ayy o abla çok tatliydi yaa.. Gitmis kadar sevindim. 2 saat boyunca heyecanliydim. Resmen koptuum. Çoook tesekkürler sana çook tesekkürlerr!! Opucuk Bu gelen misafirler de ne yakisikliymis..Abaza hysterical Sana tekrar çok tesekkür ederim. Ama ilk aradigimda Basak ablayi aradim. O zaman da resim yarisma falan bir sey dedi. Ve benim sesim çikmadi çünkü annemler evdeydi ve ben onlara yakalanmadan arayabildim ya.. Hala onun oku içerisindeyim.. Aman ya gitmis kadar oldum. Çok tesekkürler ikinize de..Opucuk

Biggrin Hepimiz seni seviyoruz hehe. Su-ki ablaya verdim. O Türkçe biliyor diye. Annenlerden gizli girdigini o anda bilmiyordum yoksa derdim onlara hehe. Kore'yi resimle en güzel anlatan 6 kisiye hediye verdi Yakup Bey. 5 çift çubuk, 1 yelpaze. Insaallah gelirsin. ^^ Dün de digerleri gelmisti ama pazar günü aileye öncelik düsüncesiyle gidemedim... Onun da ayrintilarini eger gittiyse Derya'dan alacagim. Biggrin Insan onlari yanlarina gittikçe daha çok seviyor. ^^ Ben bir ara Basak'in adini unutmustum. Ayy... Biggrin Sonradan fotograflara bakinca en büyük yazdigim isim Basak olmus. Biggrin (Artik adini hiç unutmam haha.) Panelde neler konustunuz merak ettim dogrusu. Biggrin

(17-07-2011, Saat: 13:03)Bidam55 demiş ki: Bende video çektim genis açiklamayi aksam yazacam.Günün sözü Yüksek Korece Yüksek Türkçe .

Videolari büyük zevkle izledim. ^^ Joon gerçekten ne kadar sevinmis öyle. Daha eline geçerse ekle. Biggrin Özellikle kilisede ne dua ettiler merak ediyorum. Ama Korece'dir zaten...

Hacer, sen su hediyenin kabina kiy da bize kiyma ya. Biggrin Görmek istiyorum. Biggrin

Boicegirl Büsra, arada haber et bana. BiggrinYeni videolar eklediginde. Izlerim. ^^ Bir videoda da sen ol hem daha güzel olur. ^^ Wink

Useobwa*-* Büsra, ben Antakya'da oturdum da ne oldu ya. Biggrin Bak senden bir süre sonra ayrildim ben de. Sad Aksam 9 wow...

Seyhan abla, Ankara'ya gidince selamimi ilet tanidik herkese. Smile

Hacer, detayli yazmana gerçekten çok sevindim. ^^ Ben de gitmis gibi oldum. "Merhaba nasilsiniz seni çok seviyorum" Resmi baslayip senli benliye dönmüs hehe. Biggrin Sevincini saklamamasi güzel ya. ^^ Cesaret var çekinmeden herkese söylemis. Biggrin Biz de bildiklerimizi her gördügümüz Koreliye söyleseydik simdi normal konusmaya bile baslardik belki. Biggrin Künefe kisminda Derya ile telefonda konusmustuk. Epey bir gülme sesi geliyordu. Biggrin Ne güzel ya. ^^ Dedigine katiliyorum, insallah tekrar gelirler. Biggrin
Alıntı
(17-07-2011, Saat: 20:18)seyhan demiş ki: Uploaded with ImageShack.us
[Resim: 014ca.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Burada '' bana bakin asabimi bozmayin. zaten yoldan geldim yorgunum, alirim aklinizi der gibi '' yapmis Smile Ama çok güzel çikmis bu fotograf. Ziya videolar için çok sag ol arkadasim. Acayip komik görünüyoruz disardan bakinca. Sanki çok önemli bir sey kaybetmisiz gibi.. Olaya bak, herkes kartonlarin üzerine resmen yatmis ya hysterical Süperdi gerçekten ama hysterical Ayrica Beste'cigim seni unuttum sanma, o yaptigin hareketin hesabi sonra sorulacak Ban Sakin elime geçme.. Güzelim fotografimi mahvettin Testere
No More...
Alıntı
(18-07-2011, Saat: 1:44)Useobwa*-* demiş ki: Basak asil eglence benden sonraymis ya Sad valla çok üzüldüm, keske antakyada otursaymisim.
Ama epey eglenmissiniz Biggrin joon gerçekten çok eglenceli biri konusmalari tavirlari falan Biggrin
Umariz bir daha gelirler diyelim ^_____^
Baska koreli grup gelirse bu defa turist rehberleri olucam Biggrin anneme söyledim çok pismanim diye erken ayrilmak zorunda kaldigim için Biggrin

Canim ne diyorsun sen, ben bir de muhabbeti telefonda mesaj olarak dinledim Biggrin Basak sagolsun, her ayrintiyi tekl tek anlatti Biggrin Basak, kizma tatlim biliyorum ben sordum hysterical Ben de bir kaç foto atayim da tam olsun bari.. Pek fazla yok bu bulusmada ama olsun yine de.
No More...
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise