Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting
büsra abla 2ne1 I m the best istiyorum Muzikgrubu Biggrin
My ♪ S T A R
♥ pαrĸ ѕнιɴ нye ♥
[spoiler][Resim: k58mj.gif]
[/spoiler]
Alıntı
(10-07-2011, Saat: 15:36)_F.T. ISLAND_ demiş ki: Ben de içimden hep "Keske Keske" diye geçiriyorum. Aklimda o kadar güzel fikirler vardi ki bundan önceki bulusmaya ait... Ama hiçbirini hatirlayamiyorum..-.- Size iyi eglenceler. Bana eger ki varsa bir ablacik telefon numarsini yollayabilir mi özel mesaj ile? Belki o gün sizi arayabilirim.. Abaza Gelmesem de ne yaptiginizi sorarim degil mi? Abaza xD

Yollarim numarami sana öm ile istersen, arasiriz o gün. Biggrin
[spoiler][Resim: 3QJAUw6.gif?1]
[/spoiler]

It’s only for you
just wanna be for

you
Alıntı
Hatay derken hatay/iskenderun dami oluyor bu bulusma Huh
[Resim: kkiXB.gif]

Alıntı
(10-07-2011, Saat: 17:09)Edack. demiş ki: Hatay derken hatay/iskenderun dami oluyor bu bulusma Huh
Hatay il merkezi (Antakya). Valilik yani.

Alıntı
(10-07-2011, Saat: 15:53)Baseka demiş ki:
(10-07-2011, Saat: 15:36)_F.T. ISLAND_ demiş ki: Ben de içimden hep "Keske Keske" diye geçiriyorum. Aklimda o kadar güzel fikirler vardi ki bundan önceki bulusmaya ait... Ama hiçbirini hatirlayamiyorum..-.- Size iyi eglenceler. Bana eger ki varsa bir ablacik telefon numarsini yollayabilir mi özel mesaj ile? Belki o gün sizi arayabilirim.. Abaza Gelmesem de ne yaptiginizi sorarim degil mi? Abaza xD

Istersen yolla. Çünkü ben bilgisayardaki bir program sayesinde herkesi arayabiliyorum. Valla istersen yolla..Biggrin

Bu arada Seyhan abla bu bulusmaya katilacak mi?
Alıntı
Katilacaklara bol keyifli bir gün dilerim Wink
[Resim: 9340.png]
Alıntı
(10-07-2011, Saat: 21:00)_F.T. ISLAND_ demiş ki:
(10-07-2011, Saat: 15:53)Baseka demiş ki:

Istersen yolla. Çünkü ben bilgisayardaki bir program sayesinde herkesi arayabiliyorum. Valla istersen yolla..Biggrin

Bu arada Seyhan abla bu bulusmaya katilacak mi?

Evet katilacak! Biggrin
Yolluyorum numarayi.
[spoiler][Resim: 3QJAUw6.gif?1]
[/spoiler]

It’s only for you
just wanna be for

you
Alıntı
benim kafam iyice karisti Angry Aglama
neyse ya ogün gelsin fazla durmayi düsünmüyorum zaten !!!
[Resim: mfn06.gif]
[spoiler][Resim: dddddll.png][/spoiler]
Alıntı
Korea-Fansi seviyorum.Ekip dayanismasi böyle bir sey iste.Hepinize çok tesekkür ederim.Bu arada ben de bulusmaya geliyorum.Sizleri görecegim için çok mutluyum.
Alıntı
Ben yine gelemeyecegim. O siralar Mersin'de olurum galiba. Sad
Iyi eglenceler...

SHINee is my life

Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise