Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting
Herkese iyi eglenceler..^^ Smile
Alıntı
(05-07-2011, Saat: 15:15)_F.T. ISLAND_ demiş ki: Herkese iyi eglenceler..^^ Smile

Renan o ''herkese iyi eglenceler'' demen nasil bir sey ya aglayacaksin gibi. Smile
Kore'yi Seviyorum Çünkü Bana Hayyalerime Ulaşabileceğimi Öğretti =)
Alıntı
Umarim bu sefer gelebilirim. Smile

SHINee is my life

Alıntı
Umarim iyi vakit geçirirsiniz. Smile Iyi eglenceler. ^^
INFINITE

SS501 / INFINITE / A-JAX / B.A.P

afazi'm ❤

Alıntı
Iyi dilekleri için tüm arkadaslara tesekkür ederim. Desteginiz için sagolun.
Alıntı
(05-07-2011, Saat: 14:35)KoreliTatanga54 demiş ki: Hepinize iyi eglenceler diliyorum. Bugün aksam Adapazari'ndan Mersin'e gidecegim oradanda doguya gezmeye çikacagim eger uyarsa her türlü gelirim.
Ayrica Sakarya 1.bulusmasina verdiginiz destekler için Sakarya adina hepinize çok tesekkür ediyoruz....
Bekleriz.
Alıntı
(05-07-2011, Saat: 14:47)__snsd_dbsk_ demiş ki:
(05-07-2011, Saat: 14:35)KoreliTatanga54 demiş ki: Hepinize iyi eglenceler diliyorum. Bugün aksam Adapazari'ndan Mersin'e gidecegim oradanda doguya gezmeye çikacagim eger uyarsa her türlü gelirim.
Ayrica Sakarya 1.bulusmasina verdiginiz destekler için Sakarya adina hepinize çok tesekkür ediyoruz....

Insallah gelebilirisin... Benim durumum meçul çünkü kuzenim evleniyor bu ay hemde ayin 23-24'ünde dügün telasi içinde olacagiz Smile
Bulusma tarihi 19 Temmuz Saliya alindi.
Alıntı
(05-07-2011, Saat: 18:58)Lee Yo-won demiş ki: Umarim bu sefer gelebilirim. Smile
Umarim gelirsiniz.

Alıntı
Keske gelebilseniz kizlar ya... Çok güzel seyler olabilir. Biggrin Gerçi hiç yoktan bulusmanin kendisi mükemmel bir sey zaten. ^^ Bu sefer tanidiklarimin sayisi artiyor. Biggrin Daha güzel olacak benim açimdan. ^^
Alıntı
Amerikadan gelen Koreli arkadaslara bizden bol bol selam söyleyin Smile Insallah çok güzel vakit geçirirsiniz. Fotograflarinizi bekliyorum. Smile
[Resim: a00458394d088326f3818.gif]
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise