Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hands-on Traditional Culture Programs at Korea House
#1
Hands-on Traditional Culture Programs at Korea House

[Resim: 632230image211.jpg]

Adres: Seoul-si Jung-gu Pildong2-ga 80-2

Website: http://www.koreahouse.or.kr/kh/index.html

Tanıtım
1981 de açıldı. Kore Evi Korelilerin ve turistlerin her ikisininde gerçek geleneklerin sunulduğu kuruluş eşsiz bir biçimde korunmakta. Kırsal arazi halk performanslarına ve ziyaretçilerin Kore gelenekleri deneyimlerine için çekici programlara ev sahipliği yapıyor. Güzel bir ev yapımı hediyelik eşya dükkanı ve geleneksel Kore restaurantı da bulunmakta.
Park Paeng-nyeon'un (Joseon Hanedanlığının bilgini) gözlerden uzak konutu Kore evi saray mimarisi stilinde yeniden onarıldı ve hanedanlığın geleneksel Hanok stiline bir bakış veriliyor. Kore geleneklerinin pek çok yönünü görecek, duyacak ve hissedecek olan uluslararası ziyaretçilere geleneksel Kore kültürüne katkı sağlamak için bir kültür kompleksi olarak da hizmet vermektedir.
Bugünler Kore evinde kimchi yapımı, hanji kağıt ve geleneksel dans da dahil olmak üzere 9 program bulunmakta. Tüm sınıflar aşağı yukarı 2 saat sürmekte.sınıflar sadece Korece yapılmasına rağmen eğitimcilerin gösterilerini takip etmek kolay olduğu gibi yabancılar çay seremonisi sınıfı hariç birçok programa katılabilirler. Katılmak için kolayca bir program ve zaman seçin sonra rezervasyon yaptırmak için arayın. Bir kerede 2 ila 3 program seçebilirsiniz. Bilgi almak ve katılım zamanınızı doğrulamak için arayın.

Çeviri: é[email protected] ((Opucuk))


English

Address: Seoul-si Jung-gu Pildong2-ga 80-2

Homepage: http://www.koreahouse.or.kr/kh/index.html

Introduction
Opened in 1981, The Korea House is uniquely preserved establishment that offers a string of authentic traditions for both Koreans and tourists alike. The idyllic premises play host to a variety of folk performances and engaging programs for visitors to experience Korean traditions. There is also a beautiful handicraft gift shop and a traditional Korean restaurant. Once the private residence of Park Paeng-nyeon, a scholar of the Joseon Dynasty, the Korea House was newly renovated in court architectural style, giving a glimpse into the traditional hanok style of the dynasty. It also serves as a cultural complex to promote traditional Korean culture to international visitors who will see, hear, and feel many aspects of Korean traditions.
There are currently nine programs being offered at the Korea House, including kimchi making, hanji paper craft, and traditional dance. All classes last about two hours. Though the classes are conducted only in Korean, foreigners can take part in most programs except the traditional tea ceremony class, as it is easy to follow the demonstration of the instructors. To participate, simply choose a program and time, and then call to make a reservation. You may choose up to two to three programs at a time. Call to inquire and confirm your participation time.


Kaynak / Source -> visitkorea

? BLOCKB IS MY LIFE ?
[Resim: tumblr_olvtfdqgPs1sp9bkwo2_500.gif]
Kore_Güzeli black pearl

Alıntı
#2
[Resim: 632236image211.jpg]

[Resim: 632240image211.jpg]

[Resim: 632242image211.jpg]

[Resim: 632235image211.jpg]

[Resim: 632238image211.jpg]
? BLOCKB IS MY LIFE ?
[Resim: tumblr_olvtfdqgPs1sp9bkwo2_500.gif]
Kore_Güzeli black pearl

Alıntı
#3
[Resim: 632231image211.jpg]

[Resim: 632244image211.jpg]

[Resim: 632246image211.jpg]

[Resim: 632253image211.jpg]

[Resim: 632254image211.jpg]
? BLOCKB IS MY LIFE ?
[Resim: tumblr_olvtfdqgPs1sp9bkwo2_500.gif]
Kore_Güzeli black pearl

Alıntı
#4
Bilgi ve resimler için tesekkürler.Smile
Alıntı
#5
Paylasiminiz için tesekkür ederim...Sagolasiniz.
O güzel yüreğinize selam olsun.İyi ki varsınız.
Alıntı
#6
Etkinlikleri çok güzelmis. ^^
Konu için tesekkürler.~
KINGDOM
[Resim: SWIY7k8.gif]
Alıntı
#7
Ellerine saglik prensesim. Opucuk

safiyeee {Birtanem}

weba | muzur
Alıntı
#8
Geleneksel Kore Evleri'nden sadece biri.

Teşekkür ederiz. Onay
Korea- Fans
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise