Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güney Kore'de Türk Ritimlerini Tanıtacaklar
#1
[Resim: hyat2mv6.jpg]

İzmir Ekonomi Üniversitesi Ritim Kulübü, 1-15 Ekim tarihleri arasında Güney Kore'nin başkenti Seoul'de ülkemizi temsil edecek .

Çeşitli ülkelerdeki organizasyonlarda ülkemizi başarıyla temsil eden İzmir Ekonomi Üniversitesi Ritim Kulübü, 1-15 Ekim 2008 tarihleri arasında Güney Kore'nin Başkenti Seoul’de düzenlenecek Dünya Ritim Festivali'nde Türk Ritimlerini tanıtacak.
Güney Kore'deki en büyük ritim festivali olma özelliğini taşıyan festivalde ev sahibi ülkenin ünlü perküsyon topluluklarının yanı sıra dünyanın yaklaşık 20 ülkesinden gelen topluluklar hünerlerini sergileyecek.
Yardımcıları Okan Öktem, Emre Ergel ve Hasan Zengin ile IEÜ, İzmir ve Türkiye'yi tanıtacaklarını söyleyen IEÜ Ritim Kulübü ve Halk Dansları Eğitmeni Teoman Dalcı, "Böyle büyük bir organizasyonda okulumuzu ve ülkemizi temsil edeceğimiz için çok heyecanlıyız. Bu festival için özel bir gösteri programı hazırladık. Ritim açısından çok zengin bir ülkeyiz. Bu zenginliğimizi değerlendirip, kendi özel şovlarımızla renklendireceğiz. Amacımız bu tür festivalleri okulumuzda, İzmir’de de gerçekleştirerek ilkler imza atmak" diye konuştu.

Yeni Asır / 30.Eyl.2008
Alıntı
#2
Ay çok müthis bir haber, keske onlardan biri de ben olsaydim bir gider bir daha da dönmezdim. Biggrin
Alıntı
#3
Bilgi için tesekkürler, demek Türk ritimlerini tanitacaklar.
Alıntı
#4
Çok güzel bir haber, tesekkürler. Smile
Alıntı
#5
Bilgiler için tesekürler. Smile


••ஐ๑Lady Lee(Park Eun Hye)Fan Clupஐ๑••

Muhteşem Kraliçe & Chuck & Star Wars & Trinity

•●Denizler İmparatoru Fan Klübü●• Saraydaki Mücevher & Yi San Fan - Efsane Prens

Alıntı
#6
Ben de orada olsam... Biggrin


Alıntı
#7
O grubun içinde olmayi isterdim. Smile
Tesekkürler.Alıntı
#8
(20-01-2009, Saat: 22:56)Wando demiş ki: [Resim: hyat2mv6.jpg]

Izmir Ekonomi Üniversitesi Ritim Kulübü, 1-15 Ekim tarihleri arasinda Güney Kore'nin baskenti Seul'de ülkemizi temsil edecek .

Çesitli ülkelerdeki organizasyonlarda ülkemizi basariyla temsil eden Izmir Ekonomi Üniversitesi Ritim Kulübü, 1-15 Ekim 2008 tarihleri arasinda Güney Kore'nin Baskenti Seul'de düzenlenecek Dünya Ritim Festivali'nde Türk Ritimleri'ni tanitacak.
Güney Kore'deki en büyük ritim festivali olma özelligini tasiyan festivalde ev sahibi ülkenin ünlü perküsyon topluluklarinin yani sira dünyanin yaklasik 20 ülkesinden gelen topluluklar hünerlerini sergileyecek.
Yardimcilari Okan Öktem, Emre Ergel ve Hasan Zengin ile IEÜ, Izmir ve Türkiye'yi tanitacaklarini söyleyen IEÜ Ritim Kulübü ve Halk Danslari Egitmeni Teoman Dalci, "Böyle büyük bir organizasyonda okulumuzu ve ülkemizi temsil edecegimiz için çok heyecanliyiz. Bu festival için özel bir gösteri programi hazirladik. Ritim açisindan çok zengin bir ülkeyiz. Bu zenginligimizi degerlendirip, kendi özel sovlarimizla renklendirecegiz. Amacimiz bu tür festivalleri okulumuzda, Izmir'de de gerçeklestirerek ilkler imza atmak" diye konustu.

Yeni Asir / 30.Eyl.2008
Çok güzel bir sey aslinda, güzel bir haber sevindim dogrusu. Biggrin
Alıntı
#9
Beni de götürün su organizasyonlarin her hangi birisinde Kore' ye. Dertli
Alıntı
#10
Oradan dönmek istemez ki insan ya...


!!!M€[email protected]!!!
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise