Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Go Eun-chae (고은채)
#1
Go Eun-chae (고은채)

[Resim: xamu.jpg]

Adı: Go Eun Chae
Gerçek Adı: Hwang Yoon Mi
Meslek: Aktirist ve şarkıcı
Doğum Tarihi: 28 Ağustos 1980
Boy: 165 cm
Kilo: 43 kg
Burcu: Başak
Kan Grubu: O

Dizileri:

Let's Go To The Beach ( 해변으로 가요 (SBS, 2005)
School 2 (KBS, 1999)

Filmleri:

Husband and Wife Clinic: Love and War (2001)


--------------------------------------------------

English:

Name:고은채 / Go Eun Chae
Real name: 황윤미 / Hwang Yoon Mi
Profession: Actress and singer
Birthdate:1980-Aug-28
Height: 165cm
Weight:43kg
Star sign:Virgo
Blood type: O

TV Series

Let's Go To The Beach ( 해변으로 가요 (SBS, 2005)
School 2 (KBS, 1999)


Movies

Husband and Wife Clinic: Love and War (2001)

Kaynak / Source
♥ R.I.P KIM JONGHYUN ♥

♥ SS501♥Block B♥EXO♥VIXX
♥ TripleS & BBC & EXO-L & Starlight ♥ A.R.M.Y
♥KHJ ♥ZICO ♥Xiumin ♥LEO ♥Jimin

Alıntı
#2
[Resim: photo23880.jpg]

[Resim: photo23882.jpg]

[Resim: photo23883.jpg]

[Resim: photo23884.jpg]

♥ R.I.P KIM JONGHYUN ♥

♥ SS501♥Block B♥EXO♥VIXX
♥ TripleS & BBC & EXO-L & Starlight ♥ A.R.M.Y
♥KHJ ♥ZICO ♥Xiumin ♥LEO ♥Jimin

Alıntı
#3
[Resim: photo23885.jpg]

[Resim: photo23894.jpg]

[Resim: photo23897.jpg]

[Resim: photo23898.jpg]

♥ R.I.P KIM JONGHYUN ♥

♥ SS501♥Block B♥EXO♥VIXX
♥ TripleS & BBC & EXO-L & Starlight ♥ A.R.M.Y
♥KHJ ♥ZICO ♥Xiumin ♥LEO ♥Jimin

Alıntı
#4
[Resim: photo23901.jpg]

[Resim: photo23899.jpg]

[Resim: photo23900.jpg]
♥ R.I.P KIM JONGHYUN ♥

♥ SS501♥Block B♥EXO♥VIXX
♥ TripleS & BBC & EXO-L & Starlight ♥ A.R.M.Y
♥KHJ ♥ZICO ♥Xiumin ♥LEO ♥Jimin

Alıntı
#5
Çok tatli bir kizmis ayrica da benimle ayni burçtan:d Tanitim için tesekkür ederizSmile
Alıntı
#6
Papaya üyesiymis.Paylasim için tesekkürler Onay
Alıntı
#7
Güzel bir bayanmis...
Konu için tesekkürler hayalim kusu...Biggrin
Çok istesemde eskisinden nadir ağlarım
Zaman geçer önümden çığlıklar atarak
Umudum ellerimde bir avuç kül


[spoiler]mavibaslikliprenses.tumblr.com | Fotoblog
TWITTER | INSTAGRAM
DBSK~INFINITE
Yüsra
♡ süslü zze'm, encıl, yosu'm, thismyfriend'im, pers'im, RA :O ♡
♔ Beyan[/spoiler]


Alıntı
#8
Tesekkürler....
Alıntı
#9
Tesekkürler tanitim için
Gelmen neden bu kadar uzun sürüyor ???
1720.gün
Alıntı
#10
Tanitim için çok tesekkürler.

Song Il-Gook Fan Club

^Efsane Prens^
^Denizler İmparatoru Fan Club^
^The Kingdom of the Winds Fan Club^


Korea-Fans FAN CLUB


Alıntı




Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise