Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dr. Romantic 2 / 낭만닥터 김사부2 (2020)
#1
Dr. Romantic 2 / 낭만닥터 김사부2 (2020)

[Resim: Dr-Romantic-2-a00.jpg]

Adı: Dr. Romantic / Romantic Doctor, Teacher Kim / Nangmandakteo Kimsaboo / 낭만닥터 김사부
Yönetmen: Yu In-Sik
Yazar: Kang Eun-Kyung
Kanal: SBS
Bölüm Sayısı: ?
Yayın Tarihi: Ocak 2020
Yayın Günleri ve Saati: ?
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

Oyuncular
Han Suk-Kyu - Teacher Kim
Lee Sung-Kyung - Cha Eun-Jae
Ahn Hyo-Seop - Seo Woo-Jin

Konusu
Han Suk-Kyu ilk sezonda olduğu gibi bu sezonda da dahi bir cerrah olan Boo Yong-Joo karakterini canlandırmaya devam edecek. O, kendi alanının en başarılısı olduğu kadar da bilge bir akıl hocasıdır. Bu yüzden de ona, 'Dr. Romantik' ve 'Öğretmen Kim' olarak adlandırılmaktadır. Başkaları ile sosyalleşmekten kaçınan garip bir doktordur. Eski püskü bir klinik olan 'Doldam'ı işletmektedir.

Lee Sung-Kyung dizide kalp cerrahisi bölümünde 2. sınıf öğrencisi olan Cha Eun-Jae karakterini canlandıracak. O, oldukça zeki ve kendine güveni tam birisidir. Hiçbir zaman bir başarısızlığa uğramamış ve cesareti kırılmamıştır.

Ahn Hyo-Seop dizide kalp cerrahisi bölümünde 2. sınıf öğrencisi olan Seo Woo-Jin karakterini canlandıracak. Her şeye alaycı bir şekilde yaklaşmaktadır ve bu yüzden yaşıtları ile iyi bir ilişki kuramaz. Ancak söz konusu cerrahi bir operasyon olduğunda konsantrasyonu ve becerileri ile profesörlerden büyük övgüler almaktadır. Bazıları onun psikopatik eğilimleri olduğunu düşünse de o kendisi için doğuştan yetenekli bir cerrah olduğunu düşünmektedir. Zorlu bir hayat yaşadığı için mutluluğa inanmamaktadır.

Kaynak


.: English :.

Name: Dr. Romantic / Romantic Doctor, Teacher Kim / Nangmandakteo Kimsaboo / 낭만닥터 김사부
Director: Yu In-Sik
Writer: Kang Eun-Kyung
Network: SBS
Episodes: ?
Release Date: January, 2020
Broadchasting Days and Time: ?
Language: Korean
Country: South Korea

Cast
Han Suk-Kyu - Teacher Kim
Lee Sung-Kyung - Cha Eun-Jae
Ahn Hyo-Seop - Seo Woo-Jin

Plot
Boo Yong-Joo (Han Suk-Kyu) calls himself Dr. Romantic and is called Teacher Kim. He is a weird doctor who does not want to socialize with others. Boo Yong-Joo runs the shabby clinic Doldam.

Cha Eun-Jae (Lee Sung-Kyung) is a 2nd year fellow for surgery. She is smart and confident. She has never experienced discouragement or failure.

Seo Woo-Jin (Ahn Hyo-Seop) is a 2nd year fellow for surgery. He has excellent skills for surgery. His personality is cynical. Because he went through a tough life, he does not believe in happiness.

Cha Eun-Jae and Seo Woo-Jin meet the unusual doctor Teacher Kim. They grow as humans and doctors with their experience with Teacher Kim.

Source
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise