Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chosun Police/별순검 (2007)
#1
Chosun Police (별순검) / Byul Soon Geom


Bilinen Diğer İsimleri : Chosun Science Investigator
Yayınlandığı Kanal : MBC
Bölüm: 20
Yayınlandığı Tarihler :13 Ekim 2007 - 15 Aralık 2007
Yayın Zamanı :Cumartesi 23:00
Yönetmen:Lee Seung Young (이승영), Kim Byung Soo (김병수)
Senaristler: Hwang Hye Ryung (황혜령), Jung Yoon Jung (정윤정), Yang Jin Ah (양진아)

[Resim: 30769219.jpg]

Oyuncular:

* Ryu Seung Ryong
* Ohn Joo Wan
* Park Hyo Joo
* Ahn Nae Sang
* Kim Moo Yul
* Lee Il Woong
* Ha Jae Sook
* Jang Se Yoon
* Hwang Eun Hye
* Kim Chung
* Kim Min Gyu
* Jung Gyu Soo
* Seo Kap Sook
* Kim Bu Sun
* Kim Yong Sun
* Lee Ki Young

Konusu:
1894'te, Kore, batı kültür ve ağır siyasal kargaşanın ani bir akışını geçiriyordu, çeşitli sosyal ve siyasal gelişmelere maruz kalmaması için Joseon hanedanı devrimler yapıyordu. Bu zaman esnasında, polis kuvvetinin yeni bir tipi Kore'nin modern polis yapısının temeli kuruldu. 20-25 yaş arasında iyi ahlaki davranış gösteren sağlıklı adamlar, sert bir inceleme süreci sonunda özel bir polis kuvveti oluşturmak için seçildi. Gizli özel kuvvet olan Byul Soon Geom gizlilikle çalıştırılmak için kurulmuştur. Merkezi polis kuvveti, genel sivil meselelere bakarken Byul Soon Geom bir vazifede odaklandı: Suçlu araştırması. Bu, onların hikayesidir.

Kim Sa Yul, keskin bir zekaya sahip seçkin tabakadan bir dedektiftir. Soo Eun ise Kim Sa Yul'un babasının düşmanının kızıdır.
Çeviri: wiseacre_daisy

* Dizi 2005 yılında 7 bölüm olarak çekilen Chosun Police adındaki kısa dizinin devamı niteliğindedir.
* Dizinin çok popüler olması ile 2008 yılında 2. sezonu çekilmiştir.
Chosun Police 2 (별순검)

Kaynak

English


Title: 별순검 / Byul Soon Geom
Also known as:Chosun Police / Korean Traditional Scientific Investigators
Genre: Period, mystery
Broadcast network: MBC
Episodes: 20
Broadcast period: 2007-Oct-13 to 2007-Dec-15
Air time: Saturday 23:00

Synopsis:
In 1894, Korea was experiencing a sudden influx of western culture and heavy political turmoil, leading the Joseon dynasty to undergo various social and political reformations. During this time, a new type of police force - the father of Korea's modern police structure - was founded. Healthy men between the ages of 20 and 25 showing good moral conduct were chosen through a rigorous review process to form a police task force. An undercover special task force called Byul Soon Geom was established to operate in secrecy. Whilst the central police task force took care of general civil matters, Byul Soon Geom focused on one task: criminal investigation. This is their story.
Kim Sa Yul, an elite detective with a sharp mind. He accepts the female lead character, Seo Eun, who is the daughter of his father's enemy.

Cast:

* * Ryu Seung Ryong
* Ohn Joo Wan
* Park Hyo Joo
* Ahn Nae Sang
* Kim Moo Yul
* Lee Il Woong
* Ha Jae Sook
* Jang Se Yoon
* Hwang Eun Hye
* Kim Chung
* Kim Min Gyu
* Jung Gyu Soo
* Seo Kap Sook
* Kim Bu Sun
* Kim Yong Sun
* Lee Ki Young

Source

#2
Ryu Seung Ryong => Kang Seung Jo
[Resim: 56333247.jpg]
[Resim: 45527902.jpg]


Park Hyo Joo => Seo Eun

[Resim: 29752438.jpg]
[Resim: 94592813.jpg]


Ahn Nae Sang => Bae Bok Geun
[Resim: 94859089.jpg]
[Resim: 18350077.jpg]

Ohn Joo Wan => Kim Sa Yul
[Resim: 59998332.jpg]
[Resim: 74207535.jpg]
#3
Kim Moo Yul => Oh Deok
[Resim: 41828023.jpg]
[Resim: 31619005.jpg]

Lee Il Woong => Ryoo Chi Kyeong
[Resim: 20653520.jpg]
[Resim: 37110731.jpg]


Ha Jae Sook => Neung Geom
[Resim: 76631125.jpg]
[Resim: 14378879.jpg]

[Resim: 57739182.png]
#4
[Resim: 72040669.jpg]

[Resim: 69179381.jpg]

[Resim: 15602312.jpg]

[Resim: 49636984.jpg]

[Resim: 68522760.jpg]

[Resim: 78668842.jpg]

#5
[Resim: 96226559.png]
[Resim: 91134689.png]
[Resim: 12081895.png]
[Resim: 81027603.png]
[Resim: 45327523.png]
[Resim: 79966134.png]



#6
[Resim: 16372364.png]
[Resim: 22515603.png]
[Resim: 85178987.png]
[Resim: 67063784.png]
[Resim: 42548210.png]
[Resim: 96617686.png][Resim: 89448516.png]
[Resim: 21894762.png]
#7
[Resim: 43559282.png]
[Resim: 19629588.png]
[Resim: 70085346.png]
[Resim: 32649846.png]
[Resim: 43673203.png]

#8
[Resim: photo78490.jpg]
[Resim: photo78491.jpg]
[Resim: photo78492.jpg]
[Resim: photo78496.jpg]
[Resim: photo78497.jpg]
[Resim: photo78500.jpg]
[Resim: photo78501.jpg]
#9
[Resim: photo78488.jpg]
[Resim: photo78494.jpg]
[Resim: photo78505.jpg]
[Resim: 11964139108831.jpg]
[Resim: photo78489.jpg]
#10
Konuyu tam ben açacaktim.
Tesekkürler canim ^^
Ben bu diziyi bugün televizyonda izledim:''Aman Allah'im bir Kore dizisi ''dedim. :d
[Resim: sansre1sx.png]
Yang mi Kyeong
Kyeon Miri
Lee Young ae
SS501




Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise