Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baby & Me / 아기와 나 (2008)
Ben izledim, siz de mutlaka izleyin. Çok güzel, ayrica komik bir filmdi. Smile
Lee Min Ho - Jang Geun Suk - So Ji Sub
Film çok komik, ben izlemenizi tavsiye ederim. Ayrica basrol oyuncusuda çok yakisikli. Smile
KİM JEONG HOON FAN CLUP
Bİ-RAİN FAN CLUP
YOON EUN HYE FAN CLUP
SO Jİ SUB FAN CLUP
I AM SORRY I LOVE YOU FAN CLUP
DÜŞLERİMİN PRENSİ FAN CLUP
COFFEE PRİNCE FAN CLUP
FULL HOUSE FAN CLUP
A LOVE TO KİLL FAN CLUP
MY GİRL FAN CLUP

ayumiyo demiş ki:[Resim: jangagi3kc4.jpg]

Terliklere bittim Biggrin
•• Green Kamilia Inspirit Light Changjo Perfection ••
ֳֳ♫ Monsta X ♥ APRIL♫
[Resim: L1dBBo.png]
ash nazg durbatulûk ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul
「•♥ KARA ♥ Kamilia ♥•」
Katiliyorum basroldeki çocuk çok hostu, bebek de ayri bir bombaydi!

Ben henüz izleyemedim, ama bebege bayildim ya. Resimlerini seviyorum bebegin. Ahh birde yanimda olsa, yerim ben o bebegi... Ne güzel bir sey o öyle. Smile

......................................

Ben bu bebegin fan kulubünün kurulmasini talep ediyorum. En seker resminden imza yapilmasini istiyorum. Smile Bütün üyeliklerimi iptal edip bu bebegin kulubünden baska kulüp tanimiyorum. Smile Ve bütün begendigim aktörlerden vazgeçiyorum, bu bebek hepsine bin basar. Smile
Allah'im bebegi dolabina koymus ya, yerim ben seni. Smile
[spoiler]
So Ji Sub-My Girl-Coffee Prince-Lee Dong Wook-Lee Min Ho-I'm Sorry I Love You-BOF-Hyun Bin-Song Seung Hun-Radio K-Pop - God Of Study-C.N. Blue-Big Bang Fan Club
[/spoiler]
Bende izlemek istiyorum yaaa .... Bebek ayri bir seker, bas rol oyuncusu ayri ....
•●I'm Sorry I Love You Fan Club●•
So Ji Sub Fan Club
Princess Shin Chae Kyung Fan Club
DBSK Ailesi
Pucca-fan
Yav ben de izledim, harika bir film... Çok komikti ya..Smile Hele o bas roldeki çocuk yokmu. Bebekle çok birlikte, çok sekerler yav. Biggrin
Süper bir filme benziyor, izlemek çok isterdim. Smile Paylasim için tesekkürler. Smile
:D:DKorea-Fans Ailem:D:D
Izledim çok seker ya, ama basta yazanla alakali degil konusu. Smile Çok yaramaz bir adam var ve sürekli basi belada, en büyük hayali ise baba olmak. Bir gün ailesi artik bu yaramazliklarina dayanamayip evden kaçiyorlar. Smile Buda tek basina kaldi diye parti vericek evde, alisveris merkezinde bir bebek buluyor ve herkes çocugun bunun oldugunu saniyor. Smile Bu bebek bakiminda zorlaninca okulda gicik oldugu, çok zeki olan ve kendisine asik kiz tabiki onun yardimini istemek zorunda kaliyor. Smile Ve ask - macera- komedi baslamis oluyor. Biggrin
Film çok güzeldi, sirindi ufak bebek, hele Park Myeong Su, bebegi seslendirmis. Smile Ne komik bir kombinasyondu. Super
BIGBANG2NE1BlOCK BMBLAQINFINITEMISS A2PM

☆ YG FAMILY | JYP NATION ☆

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise