Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ask Me What You Want to Know About Education in Korea
Merhaba Merve. Ben de yeni üye oldum buraya, senin konu başlığını görünce bir bakayım dedim.

Ben de yeni mezun oldum, Odtü Makina Müh. Meslektaşız Smile Ağustosta gitmek üzere GIST'ten yüksek lisans kabulü aldım. Baya araştırdım ettim Ocak'tan beri ama her şeyi bildiğim söylenemez. Eğer bana verebileceğin tavsiyeler varsa (Gwangju, okul, yaşam şartları vs.) çok minnettar kalırım.

İlk defa yurt dışına çıkacağım o yüzden belli bir tedirginlik de var. GIST'i QS sıralamasındaki 'Citation per faculty member' başarısından dolayı tanıdım, burslu olunca da başvurdum. Bilmiyorum doğru bir karar mı verdim. KAIST falan denemedim.. Diğer arkadaşların da bilgisi varsa çok yardımcı olur bu konuda.
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Ask Me What You Want to Know About Education in Korea - tarafından YDK - 20-06-2013, Saat: 17:30
RE: Ask Me What You Want to Know About Education in Korea - tarafından YDK - 20-06-2013, Saat: 18:38
RE: Ask Me What You Want to Know About Education in Korea - tarafından YDK - 21-06-2013, Saat: 3:14
RE: Ask Me What You Want to Know About Education in Korea - tarafından YDK - 21-06-2013, Saat: 18:29
RE: Ask Me What You Want to Know About Education in Korea - tarafından YDK - 22-06-2013, Saat: 0:46
RE: Ask Me What You Want to Know About Education in Korea - tarafından Ivanfield - 13-07-2013, Saat: 19:36

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise