Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ask Me What You Want to Know About Education in Korea
Merhaba, öncelikle siteye hoşgeldiniz. Bütün sayfaları okudum tek tek, burada bizi aydınlatmanız büyük incelik gerçekten. Ben bu sene lisede son sınıfa geçtim ve yabancı dil bölümüyüm. Çok merak ederek soruyorum bunu; Kore'de sizin üniversitenizde ya da herhangi bir üniversitede İngilizce üzerine bölümler var mı? Mesela Öğretmenlik, Turizm Rehberliği, Tercümanlık gibi. Bu dersler ingilizce mi veriliyor yoksa korece mi? İngilizce ders veren bölüm bulunuyor mu üniversitelerde? Çok sorduğumun farkındayım ama gerçekten merak ediyorum ^^
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Ask Me What You Want to Know About Education in Korea - tarafından YDK - 20-06-2013, Saat: 17:30
RE: Ask Me What You Want to Know About Education in Korea - tarafından YDK - 20-06-2013, Saat: 18:38
RE: Ask Me What You Want to Know About Education in Korea - tarafından YDK - 21-06-2013, Saat: 3:14
RE: Ask Me What You Want to Know About Education in Korea - tarafından YDK - 21-06-2013, Saat: 18:29
RE: Ask Me What You Want to Know About Education in Korea - tarafından YDK - 22-06-2013, Saat: 0:46
RE: Ask Me What You Want to Know About Education in Korea - tarafından heroinlover - 12-07-2013, Saat: 5:10

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise