Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2011 Korean Government Scholarship Program for an Undergraduate Course
Çok güzel bir firsat ama beni seçeceklerini hiç sanmiyorum, bu yüzden basvurmayacagim. Aglama
HAYAT? deseler vereceğim CEVAP

Unutma kaderini sen değiştirebilirsin.

Alıntı
Çok güzel bir firsat! Benim için zor ama. Bilgilendirme için tesekkürler Hilmi Abi. Smile

21.05.2011 ♥

Lonely . . .

wiseacre_daisy ♥ zesyo5yoyeha

Alıntı
Ben bu konuyu elçilikte görüsmüstüm. Bana TOPIK seviyene göre aliyorlar demislerdi. Yani önceden TOPIK seviyene bakmiyorlarmis ama artik tek kelime Korece bilmeden vermiyorlarmis bursu. Yine isteyen arkadaslar bir arayip sorsunlar...
[Resim: tvqq9bg.gif]
gözleri gökte olsaydı,yıldızlar da onun yüzünde;
utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı.
tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi...♥ ♥ ♥●•٠·˙

Alıntı
Haber süper, basvuracak arkadaslara basarilar. Smile Bende basta yüksek lisans sandim fakat lisans egitimiymis, insanin yeniden lisans okuyasi geliyor cidden. Atkilic Hehe. Smile
Paylasim için çok tesekkürler Hilmi Abi. Onay
Alıntı
Lisede basari siralamasinda her sene ilk siralardaydim. 2009'da mezun oldum. Birde Ingilizce yeterlilik için muafiyet sinavini verdim bu sene bizim üniversitenin. Bu kosullar basvurmak için yeterli mi acaba? Korece kesin bilmem mi gerekiyor? Ayrica denklik var mi, kendi ülkemde çalisabilir miyim o diplomayla ileride? Bunlar da önemli.
Alıntı
Basvuracaklara basarilar.
Life is beautiful with Korea love
Alıntı
Çok isterdim, hatta haberi okudugumdan beri hayalini bile kuruyordum fakat TOPIK -sanirim dil seviyesi- 3. seviye dedigi için basvurmak istemiyorum. Birde seçilir dil seviyem düsük oldugu için gidemem. Sad Hem seçildigim için sevinir, gidemeyegim için üzülürüm, hem de gitme ihtimali olmasina ragmen benim yüzümden seçilemeyen arkadasin hakkina girerim vicdanim rahat etmez. Çok konustum ya. Sad Neyse katilacak arkadaslara basarilar, seçilen arkadas için basarilar.
╔══╗
╚╗╔╝
╔╝(¯`v´¯)
╚══`.¸.SUPER JUNIOR
Alıntı
Seçilecegimi bilsem ben basvurucagim da. Sad Ama küçük bir ihtimal bile yok... O yüzden basvuracak arkadaslara bol sans ve basarilar.
[Resim: tvqq9bg.gif]
gözleri gökte olsaydı,yıldızlar da onun yüzünde;
utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı.
tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi...♥ ♥ ♥●•٠·˙

Alıntı
Gitmek isteyenler için güzel haber.
Alıntı
Yüksek lisans için ne gibi çalismalar var.
Bununla ilgili bir bilgi alabilir miyim?
There is still hope!!!
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise