Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2011 Korean Government Scholarship Program for an Undergraduate Course
Indirdim ama gerekli belgeler yazmiyor, ne sartlar arandigi da. Sad
Alıntı
Wando demiş ki:Kore hükümetinin bursu NIIED tarafindan organize ediliyor. 4. ve 5. maddelerdeki sartlari tasiyorsan basvurabilirsin, tasimiyorsan kabul edilmez.
(4) 1 Mart 2011'e kadar ilkögretim ve ortaögretim egitimini bitirmis ya da bu tarihe kadar bitirecek olanlar.
※ Istisnai kabul sarti, ortaögretimini 1 Eylül 2011'de bitirecek olanlarin o zamana kadar TOPIK 3. seviyede olmasi gerekmektedir.

(5) Tüm ortaögretim boyunca diploma ortalamasinda %100 üzerinden %80 basari göstermis olmak ya da ayni yil mezunlar arasinda ilk %10'daki dilimde olmak.

(4) Have finished or be scheduled to finish formal education of elementary, middle, high school as of March 1, 2011.
※ Exceptional acceptance for a person who will have finished high school as of September 1, 2011 and who will be able to have level 3 in TOPIK until then.
(5) Possess above 80% (out of 100%) in a grade point average (G.P.A.) of the whole school years of the high school attended or within top 10% among graduates in the same year.

Açiklama için tesekkürler Sinan abicigim... Smile

.. ♥ ♥ ♥
youtube.com/cherijaamu

[spoiler]
[Resim: MgVvAk.jpg]

[/spoiler]
Alıntı
Lisans egitimi bursu hakkinda bilgi için tiklayin yazan yere tiklanmiyor. Aglaelsalla
Alıntı
Arkadaslar benim gözlerim mi yanlis görüyor yoksa 2. belgede Türkiye'den alinacak ögrenci sayisi 2 mi yaziyor?
╔══╗
╚╗╔╝
╔╝(¯`v´¯)
╚══`.¸.SUPER JUNIOR
Alıntı
Hadi hayirlisi, bu sansli kisi hayirlisiyla arkadasim olur insallah. Biggrin Tesekkürler Kore. Opucuk Bilgilendirme için tesekkürler.
Alıntı
Üniversite okumayi düsünenler, lise ortalamasi ve yabanci dili iyi olanlar basvursun. Kaçirmasinlar bu firsati. Onay
[Resim: bfl1za.jpg]
❤❤RAIN / 비❤❤ Se7en / A+ / Changjo / ELF / VIP / TripleS / Boice / Inspirit / Hottest

Alıntı
Daha lisans egitimime çok var. Smile Güzel bir firsat. Smile
Alıntı
Basvuru formu ilk mesaja eklenmistir.

>>> http://www.korea-fans.com/forum/2011-kor...44165.html

(Bir ögrenci burs alacaktir.)
Alıntı
Vay, gerçekten de süper bir sey. Paylasim için çok tesekkürler.
Alıntı
Ben liseden mezun olali üç bin bes yüz yil oluyor ama basvururdum. Biggrin
Ancak ortalamam içler acisi idi. Biggrin
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise