Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
’’Uluslararası Gün’’ Büyük Coşku ile Gerçekleşti!
#1
[size=small]Bu sene 2. si düzenlenen Uluslararası Gün’e 30 ülkeden 86 öğrenci katıldı. Bu sene 2. si düzenlenen Uluslararası Gün’e 30 ülkeden 86 öğrenci katıldı. Öğrencilerin ülkelerine ait yemekleri, dansları, şarkıları ve milli kıyafetlerini tanıttıkları günün açılışı BJK koleji’nin bando ve koro takımının gösterisi ile başladı.

Uluslararası Gün kapsamında yapılan bir diğer etkinlik de Uluslararası Ofis Direktörü Gürhan Kara’nın Devr-i Alem adlı fotoğraf sergisinin açılışıydı. 10 ülkeden 38 fotoğrafın yer aldığı sergi 18 Ocak’a kadar gezilebilecektir.

Gün boyunca gerçekleştirilen etkinlikler arasında İspanyol, Güney Koreli, Tunuslu, Azeri, Iraklı ve Ürdünlü öğrencilerin dans ve şarkıları ile Bahçeşehir Üniversitesi Halk Oyunları Ekibinin showları yer aldı.

Etkiliğe, öğrencilerini desteklemek amacıyla Pakistan başkonsolusu Dr. Yousaf Junaid, Irak Kültür Ateşesi Suzi Muhnad, Fransa Kültür Ateşesi Gabriel Poloniecki, İsrail Başkonsolos Yardımcısı Tal Gat ve İstanbul Koreliler Derneğinden Myung-Seok Goh katılmışlardır.

Gün sonunda etkinliğe katılıp, ülkelerini temsil eden öğrenciler kendileri için düzenlenen akşam yemeğinde katılım sertifikası ile onurlandırıldı. Ayrıca ülkesini en iyi temsil eden grup Güney Kore ekibi seçildi ve öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

Bahçeşehir Üniversitesi / 17.Oca.2010
http://www.bahcesehir.edu.tr/habergoster/index/hid/356

[Resim: intday6.jpg]
Alıntı
#2
[Resim: intday2.jpg]

[Resim: intday4.jpg]

[Resim: intday7.jpg]

[Resim: intday8.jpg]

[Resim: intday10.jpg]

[Resim: intday12.jpg]

[Resim: intday14.jpg]

[Resim: intday15.jpg]
Alıntı
#3
Ülkesini en iyi temsil eden Güney Kore ekibi. Smile Çok güzel, her geçen gün ülke adlari daha sik duyulmaya baslandi. Tesekkürler Sinan. Smile
Alıntı
#4
Haber için tesekkürler.
Güney Kore adi gün geçtikçe daha fazla duyulmaya baslandi. Smile
Alıntı
#5
Çok sevindirici bir haber, her geçen gün daha çok paylasimlar yasiyoruz iki ülke arasinda. Haber için tesekkürler Sinan.
Gelmen neden bu kadar uzun sürüyor ???
1720.gün
Alıntı
#6
Çok güzel bir habermis, çok tesekkür ederiz. Alkis
Alıntı
#7
Tesekkürler bu güzel haber için Sinan abi. Alkis
Alıntı
#8
Öncelikle çok güzel düsünülmüs bir organizasyon, keske daha çok ülkeden kardeslerimiz katilabilselerdi. Smile Güney Kore'li arkadaslarimizin ödül almasi beni çok mutlu etti, gerçekten kültürlerini çok iyi koruyorlar ve devam ettirme konusunda da çok fazla çaba gösteriyorlar. Hem özeniyorum onlara hem de yürekten takdir ediyorum. Darisi ülkemizin basina umarim bizler de bir gün böyle bir ödüle layik görülürüz. Smile Tesekkürler Sinan. Smile
Alıntı
#9
Güney Kore'nin seçilmesi sürpriz olmadi çünkü bunu gerek dizilerde gerek filmlerde kültürlerini her alanda yansitiyorlar. Tesekkürler Sinan. Alkis
Alıntı
#10
Tesekkürler abicim...Opucuk
Çok istesemde eskisinden nadir ağlarım
Zaman geçer önümden çığlıklar atarak
Umudum ellerimde bir avuç kül


[spoiler]mavibaslikliprenses.tumblr.com | Fotoblog
TWITTER | INSTAGRAM
DBSK~INFINITE
Yüsra
♡ süslü zze'm, encıl, yosu'm, thismyfriend'im, pers'im, RA :O ♡
♔ Beyan[/spoiler]


Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise